Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Styk 17 ročného dieťaťa s otcom

laura97
28. dec 2014

Ahojte,chcela by som sa Vás opýtať kedy sa dieťa po rozvode nemusí stretávať s druhým rodičom pokiaľ dosiahlo vek 17 rokov t.j. je takmer dospelé a nežiada si stretávanie sa s ním ...

ivivaiveta
28. dec 2014

@laura97 Jednoducho...nebude sa s nim stretavat, nutit ho nemozes, ak nechce..niet zakona, ktory by prinutil dieta stretavat sa po rozvode s rodicom...

laura97
autor
28. dec 2014

To mi je jasne .. no druhá strana niet a niet ustúpiť a neustále kontroluje .. padol aj návrh na zakázanie vstyku s dieťaťom no na o treba predložiť viac ako len dôvod neustalého kontrolovania .. no žial dnes padli aj nadávky smerujúce na dieťa .. myslíš že by to ako ,,dôkaz" stačilo ... psychyka dieťa a pod .. ako sú spomenuté už dôvody niektoré ..

bonaqa2013
28. dec 2014

Stačí aby jedna strana nechcela sa stretávať a stretávanie sa neuskutoční. Moj syn nepoznal svojho otca celé roky až do 17 roku. No a čo teraz ho pozná ale aj tak to nemá žiadny význam. otec dieťaťa nemal záujem o stretávanie, mal aj súdom odklepnuté hodiny, ale on to využil asi 2-3 krát. a potom sa nato vy.... Neexistuje zákon, ktorý by donútil niekoho chodiť na stretnutie. vačšinou ocinko má nato nárok, ale nie povinnosť.

kaktusik007
29. dec 2014

Uprimne, toto si ocinko uz nevynuti.... A nariadit stretavanie sudom? V 17tich??? Tiez nehrozi... Koliznym povie svoje.
Riesit zakaz styku? Preco? O chvilu ma 18 a to uz fakt nie je sanca.

ivivaiveta
29. dec 2014

@laura97 cau, si to nenapisala priamo mne, tak som nevedela, ze si odpisala...napis mi to v skratke, o co ide, lebo z toho, co si napisala, nie je mi to jasne..zakaz styku?zaco preco? 😕

laura97
autor
30. dec 2014

Dakujem vam baby ste zlate... Velmi si cenim vasej rady 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli