Styk otca s dieťaťom počas letných prázdnin

29. jún 2021

Ahojte,

Prosim aby sa vyjadrili iba tie ktore mate osobnu skusenost alebo zienky advokatky

V rozsudku je uvedene, ze otec sa stretava s dietatom kazdy piatok-nedela. Pocas letnych prazdnin prvy julovy a prvy augustovy tyzden.

Takze leto plati to iste co pocas celeho roka plus este k tomu navyse tie dva tyzdne ALEBO plati len ten letny rezim teda tyzden v juli a tyzden v auguste.

Kazdy mi hovori inak, aj advokati sa nezhodli ☹

Dakujem

alenah31
29. jún 2021

piatok-nedela plati celorocne PLUS cez leto naviac tyzden v juli a tyzden v auguste (mala som presne specifikovane - posledny julovy a prvy augustovy). Ja som mala este pomimo toto plus 26.12.-31.12. pocas zimnych prazdnin.

autor
29. jún 2021

@alenah31 aha talze cele leto rozhadzane …

tehotna40
29. jún 2021

Je to navyše plus tie víkendy.

anjelicek26
29. jún 2021

Ano cele leto rozhadzane, ale ved sa da rozumne dohodnut, ak vy planujete dovolenku tak vtedy nie, ked on, tak vtedy tiez nie, ked oni chcu ist napriklad na dva tyzdne - tak aj tam sa da dohodnut... nikto to kontrolovat nebude, problem je ked sa to nedodrzuje a jedna/druha strana zacne protestovat...

alenah31
29. jún 2021

presne........ale ex to bavilo po sude presne 4 mesiace .....uz niekolko rokov syna nevidel.

tosomja
29. jún 2021

My zase máme prvé dva júlové týždne a prvé dva augustové týždne. Neplatí to, čo je v bežný rok. A tak isto jarné , zimné prázdniny atď.
Skúste zavolať kuratelke, ako to chodí. Síce nám nepodarila, keď boli problémy, ale toto možno má odskúšané v praxi. 😉

autor
29. jún 2021

@anjelicek26 otec ma suvisle cely tyzden ale ja ho nebudem mat …

anjelicek26
29. jún 2021

Ale budes, ved ako pisem, povies mu, kedy ste odcestovany a ten vikend u otca nebude. Na toto sa da normalne dohodnut.

pink_lady
29. jún 2021

@anjelicek26 nie s kazdym sa da dohodnut...

anjelicek26
29. jún 2021

@pink_lady to je pravda, ale tak najprv skusit a potom uvidi. Ved aj on v lete ak bude odcestovany si to dieta nebude moct prebrat... je to o dohode bez emocii, ak sa da.