Trestné oznámenie za neplatenie výživného

tinkamimka
8. feb 2016

Ex mi neplati vyzivne uz 6.mesiac.Pred tromi mesiacmi podala som trestne oznamenie pre neplatenie vyzivneho.bol aj on vypocuty.vraj nevedel o zmene bydliska.tak som dala dokazy ze vedel o zmene bydliska a nikdy neposielal na adresu ale na ucet.robi proste naschvaly.policia povedala ze nech pockam ci zaplati. A ak nie,tak potom pojde na sud.
Ja som mu pisala,ze peniaze patria dcere nie mne,tak nech si trochuvstupi do svedomia.on nic
Ako sa dlho caka,ako sa postupuje dalej

pribinak
8. feb 2016

Volaj na policiu ako sa veci maju, chod za exekutorom
Mozes si zacat vybavovat aj nahradne vyzivne

tinkamimka
autor
8. feb 2016

@pribinak nahradne vyzivne na urade?

pribinak
8. feb 2016

@tinkamimka ano, urad prace, vopred upozornujem, ze je to behacka

tinkamimka
autor
8. feb 2016

@pribinak preco behacka,ako sa to vybavuje

pribinak
8. feb 2016

@tinkamimka idea s papierom zo sudu na urad prace, potom na policiu, a zas urad prace, potvrdenie o prijme ....

tinkamimka
autor
8. feb 2016

@pribinak ok dakujem

pribinak
8. feb 2016

@tinkamimka tomu exekutorovi ale urcite chod a urcite volat na policiu

tinkamimka
autor
8. feb 2016

Na policii mi povedal ze mam cakat,ze peniaze sa mu spat vratili tak mam cakat ci zaplati.ak nezaplati dava sa to na sud

pribinak
8. feb 2016

@tinkamimka vsak ale uz cakas a nic, zas nemozes cakat 100 rokov, okrem toho, poslat prachy na Ucet je zalezitost 2 min
Proste to musis tlacit a nahanat

tinkamimka
autor
8. feb 2016

@pribinak nahradne vyzivne mam vraj narok ak podam na exekuciu a tri mesiace po podani ak nebude zaplatene,tak si mozem ziadat o nahradne vyzivne

pribinak
8. feb 2016
pribinak
8. feb 2016

@tinkamimka exekutor tiez potrebuje nejaky cas, tskze cim skor zacnes tym skor nieco dostanes

tinkamimka
autor
8. feb 2016

Cize je februar tak najskor v maji 😡 to je sila
A vodicaky sa kedy beru

pribinak
8. feb 2016

@tinkamimka no ty si vtipna ;)) daj yo exekutorovi, ak je zamestnany, bude mat z coho stahovat

tinkamimka
autor
8. feb 2016

Robi na cierno,taze exekutor nema zcoho stahovat a z uradu az po 3 mes dostanem.super slovensko

111miminka111
24. mar 2016

Možem podat trestne oznamenie za neplatenie vyzivneho ked este neprebehol sud? Dakujem

tinkamimka
autor
24. mar 2016

@111miminka11 ak mas sudom dane vyzivne a on neplati, trestne oznamenie mozes podat akonahle nemas zaplatene tri mesiace vyzivneho..

111miminka111
24. mar 2016

@tinkamimka praveze este nemam sudom urcene vyzivne...uz to mam pol roka podane na sude a stale nic...

tinkamimka
autor
24. mar 2016

tak to asi budes musiet pockat na rozhodnutie sudu
skus zavolat na sud v akom to je stadiu, alebo koliznej opatrovnicke na urad prace, oddelenie soc.kuratela

13ada83
25. mar 2019

Prosím vás neviete či je nejaká premlčacia doba pri podaní tretneho oznámenia za neplatenie výživného??dakujem za odpovede