Udanie na sociálke

Ahojte maminky.Prosim Vás potrebujem surne radu.Vcera som v schránke nasla predvolanie na sociálku. Niekto nás anonymné udal (ja viem kto).Zajtra sa mame dostaviť. PROSÍM vás ako to prebieha čo sa pýtajú bábo má rok a pol potom prídu aj domov? Čo kontrolujú? Kedy ich asi čakať doma? O hlásia sa ci prídu nečakane? DAKUJEM ZA KAŽDÝ RADU

pribinak
13. okt 2015

netreba sa plasit, chcu sa s tebou normalne rozpravat a celu objasnit situaciu, mozu ta prist navstivit domov ci kontaktovat aj pediatra s spytat sa ohladne starostlivosti

ak pridu setrit k tebe domov, tak neocakavaju nic nenormalne, zaujima ich orostredie v ktorom dirta zije, teda ci nemas doma brutalne nafajcene, nekezu vam po byte svaby, ci sa dirta nebrodi v odpatkich, ci nemas v byte spiteho alkoholika ci sa tam nevari fet a tak
pozru kde dieta spi, mozno sa pozru do kupelne ci chladnicky

je normakne, ze je rozvareny obed ci vecera, ze po byte ma dieta rozhadzane hracky, ze prave huci pracka a potomok pilieva flasou s cajom kvety v byte ;)

mozu si dohovorit termin navstevy, ale spravit aj prepadovku

milujemsvojedievcatko
autor
13. okt 2015

@pribinak takze najprv výsluch a potom návšteva?

pribinak
13. okt 2015

@milujemsvojedievcatko to nie je vysluch, chap, ze oni musia jednoducho preverit kazdy podnet vramci socialno-pravnej ochrany deti a mladeze
je to ich praca a nebudu ta deptat, ale normalne sa s tebou bavit a riesit co bolo predmetom podnetu, ktory dostali

navsteva moze a nemusi byt

nono1982
14. okt 2015

tak my sme mali prepad včera, ľudia sa ani nepredstavili a ani nijako nepreukázali 😠 , volali sme políciu 😠 , udal nás svokor a ten "sociálny pracovník" prišiel ako nám povedal "poznám sa s vašim otcom" 😠 , muž vystrájal, chlapec je vyznamenaný, žijeme slušne 😒 , naokolo vidíme ako sa"starajú" a nič.... 😠 😠 😠

milujemsvojedievcatko
autor
14. okt 2015

@nono1982 to nemaju právo takto prísť že sa s niekým pozná a vôbec musí sa preukázať to čo má byt

nono1982
14. okt 2015

@milujemsvojedievcatko aj ja si to myslím, že by sa mal preukázať 😠 , volali sme políciu a "sociálka" zdrhla 😠 , od rána vypisujem na sociálku, že čo to malo byť....
- fakt si predstavte, že čakáte chlapca zo školy, a prídu zo sociálky ... tak vás môže aj šľak trafiť, muž skoro z infarktoval 😠 , ja chorá na obličky... 😠

pribinak
14. okt 2015

@milujemsvojedievcatko
@nono1982

baby, ale skuste pochopit, ze oni MUSIA preverit podnet, to, ze je to pre vas maximalne neprijemne, ale oni si len robia svoju pracu
zial nie vsetci kuratori su aj "dobri kuratori"

sue
14. okt 2015

Kočky, no ja si tiež myslím, že radšej nech prídu 100x zbytočne ako 1x neprísť tam kde je treba....

nono1982
15. okt 2015

@pribinak
@sue žienky toto bol čistý debil, jeho kolegyňa bola ticho, sa jej to nepáčilo čo sa riešilo, ten chlap vyzeral a hovoril a nesprával sa dôveryhodne 😖
- a udanie na sociálke...., tak si aj overím skôr ako prídem niekoho zglbať, že či deti chodia do školy, či sú čisté, či majú desiaty ako sa učia a pod., nie len jedna babka povedala
- môj svokor je ožran, má niekoľko trestných činov a momentálne je vyšetrovaný za krádež, ale pán zo sociálky, že je s nim kamarát, on ich pozná... 😠 😠 😠 😠 , pred niekoľkými rokmi moji svokrovci žiadali z detskeho domova dievča, dospelé pre svojho syna...., nikto si ich nepreveroval, dievča bolo stále pri nás hore, nechcelo ich, my sme jej platili výlety a občerstvenie, ich syn pre kt. to dievča malo byť, je narkoman a 2x si siahol na život 😠 , tak ako si niečo preverujú, dajú sem dieťa, lebo veď ja ich poznám...
- ja sama nedávam svoje deti, ich vnukov dole k nim, bojím sa, nedôverujem im 😠

pribinak
15. okt 2015

@nono1982 no ved takyto "super kuratori" kazia meno celemu odboru, zial znamosti vladnu nasmu malickemu Slovensku

pribinak
15. okt 2015

@nono1982 je fakt, ze niektore info si mohli overit v skole, ale asi by to pre teba ovela vacsi sok, keby ti ucitelka ci riaditelka povedali, ze sa na vas pytala socialka
takto prisli k vam domov a aspon si videla dotycneho v akcii a mozes sa teraz zo staznostou obratit na jeho sefa, ze sa ti nepacil postup a pristup

nono1982
15. okt 2015

@pribinak ja som už z toho na nervy, nespíme, plačeme, chlapec nechce chodiť do školy, ked tu videl sociálku, začal plakať, že či niečo urobil....., dotyčný bol prívetivý, presne taký, aby mu uverili 😠 ☹ , muž išiel k nim dole /rodičom/ a rovno pred sociálkou im povedal, že či im už naozaj hrabe, moja svokra sedela ako najnevinejšia osoba na svete, a bola vyrevaná, že jej záleží iba na deťoch ☹ ☹ ☹ 😠
- musím sa držať na uzde, aby som jej jednu nebuchla 😠
- musela som si zmeniť aj nick, lebo ma kontrolujú hyeny....
- muž mal 5x infarkt, mňa z trvalého bydliska potajomky odhlásili...., ani som o tom nevedela ☹ , bývam tu 15 rokov, dala som dokopy byt, nemali ani elektriku, nič...., som zadlžená na 10 rokov 😒
- jediné šťastie je to, že sme urobili video zo sociálky 😀 , boli tu už aj policajti /svokrovci ich volajú/ ale policajti sa obrátili proti nim 😔 , preto tá sociálka.... zašli už priďaleko 😝 😔

pribinak
15. okt 2015

@nono1982 hm, blbe ;(

jahodkovko
10. aug 2018

Ak je to bezpredmetne, nech dajú pokoj! Iba so súdnym rozhodnutím!