Úprava styku s maloletými deťmi

shpirt
16. máj 2012

Som rozvedena a do piatku nam sud dal ,aby sme sa dohodli na uprave styku s mal.detmi a ja neviem ,dohoda je na mne ,len neviem ,kedy by bolo vhodne aby sa snimi stretaval mate niake navrhy? dakujem

slavuska30
16. máj 2012

.my sme mali dohodu každý párny týždeň ich mal mať ex-teda od soboty rana do večera nedele, plus 2 týždne cez veľké prázdniny..ale nedodržiaval to...len zo začiatku víkendy a potom stratil záujem o deti 🙂

shpirt
autor
16. máj 2012

slavuska30 dakujem aj ja som rozmyslala,ze kazdy druhy vikend a v nedelu do 16h aby boli doma len si to neviem predstavit byt bez deti s vedomim ,ze su u neho juj

slavuska30
16. máj 2012

@shpirt no to je najhoršie..vždy som rozmýšlala, čo robia, kam idú a pod..hlavne som sa bála, že kde budú, pretože ex nemal svoj byt a nechcela som, aby ich vodil po ubytovniach a podobne..
...no do tej 16-17tej je akurát, aspon sa ,,dajú do kopy,, 🙂 budú chcieť prebrať ako bolo a podobne..🙂

shpirt
autor
16. máj 2012

Ani on nema byt byva u znamej,ktoru nepoznam takze neviem, ake ma podmienky a hlavne ako sa k nim bude spravat no uvidim hadam to vsetko dobre dopadne 🙂

slavuska30
16. máj 2012

@shpirt tak to by som tam nejako zakomponovala do toho..aby ich nevlacil kade tade, že su to este malé deti..a este trebars, že si prevezme a odovzda deti na tvojej adrese..