Výživné - centrum právnej pomoci

majuska940
17. mar 2022

Ahojte chcela som sa opýtať-poradiť..
Som rozvedená bývali manžel na súde chcel nižšie výživné ze nemá z čoho platiť aj keeed.. No súhlasila som pre pokoj, bolo mi povedané ze keď mladší chlapec nastúpi do 1rocnika smiem požiadať o zvýšenie ale mala som prácu čiže peniaze boli tak som ne podávala ale teraz corona polovičný úväzok len no jedno s druhým a chcela by som teda požiadať lenže úprimne na právnickú nemám a sama to napísať neviem je tu mamička ktorá to vypísala-podala sama a poradila by mi.. Pripadne poradili mi centrum právnej pomoci ma niekto skúsenosť s nimi. Vyskúšať tam zájsť ci to viem reálne zvládnuť sama.. Ďakujem za každé info-pomoc

pribinak
17. mar 2022

@majuska940 centrum právnej pomocí je fajn. Aj tu na koni je právnicka poradňa

erikaa09
17. mar 2022

Ja som oslovila madiatorku ona mi pomohla z navrhom.
Sud som zvladla.
Mala som aj pravničku cez centrum pravnej pomoci a moc ani nehovorila akurat ze ked sme mali ako strana slovo a mohli sa pytay ex tak sa pytala zamna

pribinak
17. mar 2022

@erikaa09 mediátorka je zdarma? Lebo ak nemá na právnickú tak aj mediatorka je asi

erikaa09
17. mar 2022

@pribinak ja som platila ale len za navrh cca do 20€ . Volala som ale dopredu či mi vie pomoct ze cosi mam a neviem sa pohnut tak bola ochotna

pribinak
17. mar 2022

@erikaa09 tak super

majuska940
autor
17. mar 2022

@erikaa09 áno mediátor aj tu berie 20e za stretnutie.. nevedela som ale ci mi vie pomôcť vypísať teda super ďakujem skúsim sa ozvať aj jemu

majuska940
autor
17. mar 2022

@erikaa09 áno hlavne ten návrh ak by mi pomohli na súde už viem povedať prečo aká je situácia.. Ale bolo by fajn tam mat aj tu právnu pomoc radu

majuska940
autor
17. mar 2022

@pribinak a tu na kde alebo ako sa viem s nimi spojiť.. Ci už lepsie rovno ísť tu v okrese asi