Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zákony - psychoteror, útek s dieťaťom počas rozvodu

xena12
3. nov 2014

Som vazne zufala a neviem co robit.moj buduci Ex ma asi 2rojy terorizoval, psychicky nicil pred detmi, sme v rozvodovom konani s ktorym sa mi vyhraza ze to moze roky trvat, okrem toho ma taha po inych sudoch ohladon vymahania penazi.alimenty mi od maja neplati, sud este nerozhodol konu bude naliehat starostlivodt o syna (4).vyhrazky, stalking, hacker, Stale trpnem co zas na mna nasije, Mal 3xzakaz od policie na urcirty cas a zakazdym ho pustili aj ked hrozilo z jeho strany znova psychicky teror a to vsetko dokola.uvazujem odist prwc z krajin.pocula som ze anonymne ta nemoze v resp.nemal ziadny urad prezradit.len neviem v takychto pripadoch ci je utek trestny

pribinak
4. nov 2014

Žiaľ, pokial nie je dieťa zverené do tvojej starostlivosti, je vysokopravdepodobne, ze budes obvinená z únosu. Skús sa aspon na cas úkryt v nejakom krízovom centre na opačnej strane republiky, poruš tel. karty, Fcb, zruš účet v banke, korešpondenciu si daj uložiť na pošte a viac rad ti dajú v každom krizaku

Psychické tyranie sa dokazuje oveľa ťažšie ako fyzické ci ekonomické alebo sexuálne, polícia často jednoducho nemá sa čoho chytiť, aby mohla zasiahnuť a konať

Kontakty na krízové centra su na úradoch prace a majú ich aj samosprávne kraje

Tu začni písať odpoveď...

Odošli