Žiadosť o výživné - bojím sa,že kolízna povie, že mám zlé podmienky pre deti

dida888
5. feb 2019

Ahojte mamičky opäť si idem k vám pre radu rozišla som sa so svojím už ex priateľom, z dôvodu nevery a psychického a aj fyzického týrania a mame spolu 2 deti (6r a 4m). Bývam momentálne u babky a dedka. Zatiaľ tu nemám nič svoje zobrala som iba nutné veci co nám treba. Chcela by som podať na súd papiere na výživné. No potrebujem poradiť, viem ze mi pošlú na kontrolu koliznu opatrovnícku a tu nastávaju moje obavy. Momentálne spíme tak ze na posteli so mnou spi najmenší a s babkou spi starší. Bývame aj s dedkom no ten je vážne chorý , ma stanovené diagnózy, musí mať 24 hodinovú starostlivosť - to sa o neho stará babka, on spáva a žije v obyvacke. , v byte ešte nemám ani len postieľku lebo ju momentálne nemám kam dat, deti sú v čistom, majú čo jest, nič im nechýba, je o nich dobre postarané no mňa zaujíma ci mi môžu vziať deti vďaka chorobe môjho dedka. Táto situácia je dočasná nechcem tu ostať natrvalo ale žiaľ nikam inam nemáme kam ísť. Rozmýšľam a snažím sa vyriešiť túto situáciu no žiaľ zatiaľ bezvýsledne. Som bezbranna a je mi do plaču z toho všetkého ako sa bojím. Ďakujem za vaše názory a skúsenosti. Pekný deň prajem ešte

dida888
autor
15. feb 2019

@kiks_1 lepšie podmienky mat môže ale snáď ak po ukážem na to aký je a čo robil by mu deti nedali. Véd on v živote nebol ani s deťmi celý deň nie to ešte hodinu alebo dve. Non stop je v práci od rána do večera a doteraz nemal záujem o deti. A kopu iných veci. Ale ďakujem za vas

dida888
autor
15. feb 2019

@dida888 nazor