Fyzioterapeut pre 3-mesačné dieťatko

18. apr 2024

Ahojte kde v rk sa venuju babatkam ? 3 mesacne dakujem

miskazlm
18. apr 2024

Ahoj, my sme s dcérkou v tomto veku chodili do detského rehabilitačného stacionára.

autor
18. apr 2024

@miskazlm a kde to je prosim ta ? A kolincomu ste chodili ? Dakujem

miskazlm
18. apr 2024

Je to pri evanjelickom kostole, taká menšia budova. Vchod je z Bernolákovej ulice, medzi ev. kostolom a škôlkou. Dcérka mala dosť veľkú diastázu na brušku, nevládala udržať zdvihnutú hlavičku. Cvičenie veľmi pomohlo, krásne sa jej to upravilo.

autor
19. apr 2024

@miskazlm dakujem krasne viem kde to je a aak sa mozem opytat hlavicku nevedela udrzat na brusku ked bola? Lebo moja dcera nevie udrzat hlavicku na brusku a aj ked ju mam na rukach musim pridrziavat

miskazlm
19. apr 2024

Áno, na brušku. Keď bola na rukách, bolo to lepšie.

autor
19. apr 2024

@miskazlm ďakujem pekny den prajem

miskazlm
19. apr 2024

Rado sa stalo 😉

annie34
21. apr 2024

@miskazlm Dobrý deň prosím Vás a ako ste bola spokojná s prístupom? A tak celkove? Hľadám fyzio pre syna kt bude mať 4 roky. Ďakujem za odpoveď

miskazlm
21. apr 2024

@annie34 Dobrý deň, ja som bola veľmi spokojná. Venovala sa nám pani rehabilitačná sestra, ktorá mala úžasný prístup k dieťatku - vždy sa milo prihovorila, krásne vedela dieťatko motivovať k spolupráci pomocou hračiek, bola trpezlivá, keď dcérka nespolupracovala. Ukázala a vysvetlila nejaký cvik, potom som si to vyskúšala ja. Vždy sme tam strávili cca. 20 minút. Výsledky sa dostavili veľmi rýchlo, samozrejme sme doma poctivo cvičili podľa pokynov.

annie34
21. apr 2024

@miskazlm ďakujem pekne za odpoveď🙂

miskazlm
21. apr 2024

@annie34 Niet za čo 🙂