Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

nutka
20. feb 2007

Melory odkial si? Niekde okolo mna? Ja to mam tiez na cca 330 km.........ak sa mozem opytat....

vka
autor
20. feb 2007

sisina vitaj a tych 30km je smer na prešov či na lubovnu???????,Nutka sabinov je pekne male mestečko a ešte ked tu maš ludi ktorych maš rada tak verim že ti je smutno melory v dom priečinku nemam nič ja musim stiahnuť nejak fotky z foťaku neboj dajak to zvladnem 😔 😔 😔

melory
20. feb 2007

z trnavy ale ja vychodniarov milujem

vka
autor
20. feb 2007

maš tu nejaku rodinku?

melory
20. feb 2007

tak to je na dlhsie,,, 😒 lebo nevidim ako to mate v PC

vka
autor
20. feb 2007

zajtra je popolcova streda čo varite kočky melory to s tymi vychodniermi asi som pochopila 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉

melory
20. feb 2007

vka to myslis vazne ze je popolcova streda? to uz? tak nevarime, len vyvarime dake spagety 😵 .

vysvetlim s vychodniarmi, ja som so stredneho sk
vydala som sa na zapadne ak
ale salena som ako z vychodneho sk

nutka
20. feb 2007

ja navarim rano rybickovu a tvarohovu pomazanku 😀 ,a o zvysok sa postarala svokrusa dnes - tiez vychodnarka 😀 - "podbite" zemiaky

vka
autor
20. feb 2007

no ty si podarena ja myslela že daka minula laska ja asi urobim halušky s kapustou špagety sme mali včera 😖 😖

melory
20. feb 2007

ale mala som lasku z vychoda, juj, ale rozisla som sa s nim kvoli terajsiemu muzikovi.

melory
20. feb 2007

z roznavy a potom byvali vo svidniku, 😉

nutka
20. feb 2007

tak to uz je poriadny vychod......daleky..... a divoky 😀

vka
autor
20. feb 2007

melory ked pozeram na tvoj album maš zlateho synčeka a teba to čaka čo nevidieť v skrini maš hadam všetko no kopec vecičiek ja som mala prv dievča potom chlapca no nosil po dome aj ružove vecičky ty maš lepšiu kombinaciu dievča može nosiť modre horšie opačne

lasenka
20. feb 2007

ahoj mel
co si myslela tym, ze: som salena ako z vychodneho sk? 😉 😀

melory
21. feb 2007

myslela som tym to, ze u nas beru vsetci vsetko vazne az moc a ja som taka otarenaaa 😀

melory
21. feb 2007

lasenka ty niesi salena? 😀 ak ano o.k. ak nie stahuj sa z vychodu! 😅

lasenka
21. feb 2007

ahoj mel 😉 cakam ta v teme Jen tak o zivote...

vka
autor
21. feb 2007

no čau salene vychodnarky dnes ma chytila upratovacia mania lebo by sme chceli isť s svokrovi možno už od zajtra do nedele eti tam chodievaju radi lebo je to dom a velka zahrada a v lete je tam supeeeeeeeerrrrr my byvame v byte tak to je pre deti nič moc ☹

melory
21. feb 2007

vka tak to je super ze mas kde deti vyluftovat, my chodime len do prirodi na vylety.

lasenka
21. feb 2007

hmm, baby, ja mam domcek, a pre deti je to veru supeeeer

vka
autor
21. feb 2007

ja aj manžel sme byvali v dome teraz mame byt no domček je moj maly snik no manžel bude mať po rodičoch dom no nesplna moje predstavy v lete chodievame k mojim rodičom mame k nim 3 km maju tam maly nafuk bazen a bicykle juj aby bolo leto

lasenka
21. feb 2007

my sme ho kupili minuly rok, je starsi,a le vela uprav robit nebudeme... kupovali sme ho hlavne kvoli dvoru a nie kvoli tomu, aby bol ten dom honosny

vka
autor
21. feb 2007

vieš svokrovci maju dom v kocke kde je malo izieb a velka hala ja skor tužim po malinkom domčeku no ale som spokojna s tym čo mame hadam v buducnosti dcerka ide do obchodu idem jej dať peniažky

vka
autor
21. feb 2007

juj tak dnes je moc pekny den teraz sme sa vratili z vonku vonku citiť jarny vzduch hoci skoro ani zima nebola ja sa tešim na jar leto 🙂 🙂 boli sme aj objed kolačiky na velku noc nemam doma dobru trubu na pečenie ten šporeak čo v byte mame ma možno 20r truba je plynova a pri každom otvoreni plyn zhasne tak pečiem v mikrovlnke ale iba nejake take kolačiky šlahačkove a pizzu 😵 ved prejedať sa netreba 😎 😎 😎

andrea.m
21. feb 2007

ahojte tiež sa k vám vtierknem.som rodáčka z okresu SB smerom na lipany,ale potom tam na dediny nie na ľubovňu,teraz bývam v KE.

ahoj melory aj ty tu 😀 vidíš aj ja tu 😉

vka
autor
21. feb 2007

no babuše čo vy utekate zo sabin.okresu 😠 ani sa nečudujem tu zohnať pracu tak to je o ničom mne zanedlho konči materska už mi pomaly ale iste odbija no ved uvidime čo bude dalej 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nutka
21. feb 2007

Ahojky,ked ja by som aj ostala doma na vychode, ale co by som tam robila?A manzelik? Ved mamka sa aj naplakala a aj teraz je jej smutno....aj mne...ale taky je zivot a chovat ma do nekonecna nemozu... 😠 .S tou robotou nie je ani tu take ruzove....ale vychod je fakt smutny.......

vka
autor
21. feb 2007

no čo už narobime musime prisposobiť svoje požiadavky životu 😒 😒 😒 ale ved bude nejako pokial nam zdravie služi babušky mam na predaj kočiarik golfky nemate niektora zaujem su iba take jednoduche

andrea.m
21. feb 2007

no mi sme to riešili tak že ja som mala robotu v PO a manžel v KE tak sme začali hľadať byt tam aj tam aby sme boli spolu a skôr sa zadarilo v KE tak som sa prispôsobila ja.po skončení MD si budem hľadať prácu tiež tu v KE aby som to mala po ruke.do SB som chodila 4 roky na strednú 90-94,mám veľmi pekné spomienky.

vka
autor
21. feb 2007

no v ke je lepšie ziskať pracu lepšie možnosti no nič musime športku podavať na nejake prilepšenie 😉 😉 ja som max vyhrala 200sk no šťastie nemam ale v laske určite 🙂 🙂 🙂 🙂