Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

10 ročná dcera spí od obeda 11.30 do 19.00. Je to normálne?

enisa
28. jan 2016

Ahojte , vopred dakujem za akykolvek postreh a ospravedlnujem sa za nepouzitie diakritiky. Stalo sa to aj vam , ze vase dieta prespalo pocas dna 7 hodin v kuse bez toho aby bolo chore? Spavat chodime 20..00-20.15, navyse kvoli strajku nechodi do skoly, teplotu nema, doobeda bola malinko bleda, naobed nechcela ist von s tym ze je unavena a nechcela nic jest, tak o 11.30 si isla nachvilu lahnut, a doteraz spi. Mam ju prebrat a zistit ci ju nieco neboli alebo ju nechat spat do rana? Trapi ma to preto, ze uz raz som to zazila a bol z toho velmi vazny zapal pluc, hoci vtedy mala vysoku teplotu.

mzov
28. jan 2016

Ahoj, ja by som ju asi zobudila.... Velmi by sa mi to nepozdavalo.

moni244
28. jan 2016

toto mi normálne nepríde, treba ju zobudiť, zistiť čo je vo veci

pribinak
28. jan 2016

No podla mna to OK nie je, nema teplotu? Nepoti sa?

lubka1983
28. jan 2016

To ste cakali az doteraz??keby sa moji nebudili tak okolo 14.30 uz by som riesila co sa deje a nie nechat len tam 7 hodin...

p_etrisha
28. jan 2016

Spala dobre v noci? Ak spala malo, mozno "dobieha", ale nemusí to tak byt, samozrejme

medyna
28. jan 2016

Mozno zacinajuca choroba, ale prebudila by som ju, aby som zistila, co sa deje.

mily7
28. jan 2016

Zápal pľúc býva aj studený!myslím že ten je bez teploty! Určite mala. ty zobudena a vidieť lekára!

zuzana76
28. jan 2016

Zobud ju, normálne to nie je, ak nemá horúčku, tak zajtra k Dr. Môže to byť niečo neurologicke

rebeka7501
28. jan 2016

ja si pamätám, že ako pubertiačka som raz spala skoro 18 hodín v kuse. Možno je len unavená, možno v noci zle spala. Má 10 rokov a nie 10 mesiacov.

luciferkax
28. jan 2016

Podľa mna ak normálne dýcha, tak by som ju nebudila.... moje deti bežne spia veľa, ked sú choré, napr. 5 ročný dvakrát do dňa....

cerez
28. jan 2016

Zobudiť. Dieťa v kuse spí a nedostáva do seba za celý deň žiadne tekutiny. Ani sa nedivím, že je unavená a stále spí. Znova jej odmerať T.

janinah
28. jan 2016

zobudiť,vyčúrať,napiť sa a spať ďalej....organizmus to potrebuje,tak nech spí,nemusí byť chorá

bonaqa2013
28. jan 2016

normálne to nie je. moja má tiež 10r a má problém skúr opačný. nemôže spať. Zobuď, daj sa jej poriadne napiť, odmeraj teplotu, niečo sa jej opýtaj .... a možno do rána spať nebude... Už si pospala

jabadaba
28. jan 2016

nieco na nu isto lezie....ja mam doma to iste, polihovanie, nechut do jedla celkova mrzutost. Deti su doma, skola nefici a holt, su chore. Organizmus nie je blby, sam si reguluje aj prijem potravy aj naroky na oddych. Sleduj, zmeraj na noc teplotu, cajik a nechaj malu nech sa vyspi. 😉

anjelicek26
28. jan 2016

Ano ked na nu nieco "lezie", tak vela spi, ani neochorie, proste sa s toho vyspi...zobudit, napit, zjest dva banany a spat kludne dalej. Nie je to babatko,kde hned treba robit paniku.

marionmarion
28. jan 2016

Nie je to normalne. Ak je bleda a unavena, uricte by som sla hned zajtra k dr a dala si spravit krve testy. nemusi to byt nic vazne, mozno ma malo zeleza a dr tu povie ze je inak vsetko ok, ale zanedbat to urcite nie, takto sa moze prejavit aj vazne ochorenie ako leukemia...jasne ze tym nechcem povedat ze tvoja dcera ju ma, ale rozhodne by som si ju dala cim skor vysetrit, pre istotu. Drzim palce!

sashka22
28. jan 2016

Pred par rokmi som dokazala prespat tiez cely deň... Som za nazor, ze teraz sa to v nej zacina burit, telo potrebuje naberat energiu...dokonca vzdy pred menzesom doteraz byvam unavena a mam "spaci den"

leeenka26
28. jan 2016

Za to clovek nic neda, ja by som nedokazala teda v noci si v klude lahnut pokial by mi dieta cez den prespalo 8 hod a viac, to je uz divne a velmi hlavne ak bola bleda a unavena. Zobudit a ist k dr.

l3yla
28. jan 2016

No podla mna to tiez OK neni 😕 v noci spi v pohode?

jana_eyre
28. jan 2016

skoda ze to je otazka, snad si ju uz zobudila a vsetko je v poriadku..

ja by som ju budila hned ako by sa mi to zdalo prilis dlho, cize mozno po 3 hodinach, dala napit, odmerala teplotu, opytala sa ci ju neboli hlava a podob... pred prilisnym spankom mam respekt, na jednej strane spanok zotavuje, no na strane druhej moze byt aj priznakom choroby..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli