5 mesačné bábätko odmieta piť z fľaše

macko2013
6. apr 2017

mám skoro 5 mesaťné bábätko ktoré je prevažne kojené,dokrmujeme ryžovou kašičkou,alebo zeleninkou.
Problém je že odmieta flašku a ja mam už malo mliečka,neviem ako ho naučit pit z flaše,z lyžičky papá pekne ale nemôžem mu dávat 3 krát za noc kašu,máte neaký tip pre mna
dakujem Erika

kikus48
6. apr 2017

@macko2013 ahoj. Mam rovnaky problem, vyskusala som skoro vsetky mlieka aj cumliky a nic. Moja vsak nechce ani prikrmy. Skus homeopatika na zlepsenie tvorby mlieka, bud kombinaciu benedikt + senovka alebo moringu

daandra
6. apr 2017

@macko2013 mozno ked skusis svoje odstriekane mliecko do flasky, potri aj dudel ,ci nezachuti...

guiseppinka
6. apr 2017

Daj do ruky na hranie... nech sa zoznami s flasou. Ked budes vidiet, ze dava do ust a cucka, tak daj trochu vody do flase... nauci sa... my sme tak u malej sli, ked mala 7 mesiacov... a skus ten benedikt a senovku. Pomaha 😉

gdulskadarina
6. apr 2017

povedala by som ze to bude chciet troska sebazaprenia a hlavne silnu volu vytrvat inak sa deti na flasku nenaucia. ono kazde dietatko spociatku s flaskou bojuje ale casom si zvykne len moc netreba hladat vsemozne nahrady lebo to deti zacnu vyuzivat😉

meusicka
6. apr 2017

@macko2013
poznam velmi dobre, moje dvojicky odmietali, krmila som lyzickou, ked ma male 5 mesiacov, mozes prejst na hustejsie kasicky, ktore viac zasytia, aby v noci nepapalo.
moje z flasky nepili, ale prijali hrncek s naustkom. sice som najprv vybrala aj z toho ten ventil, aby im z neho tieklo, a ked zistili ze tam daco je, tak zacali z nich pekne pit, aj ked tam potom bol ten ventil.
daju sa kupit flasky s makkym naustkom, odporucam.
dokonca od Avent su vrchnaky z hrncekov kompatibilne aj s flaskami, aj tie uchytky sa daju dat aj na flasku.
treba skusit.

siska53
6. apr 2017

@macko2013 moja sa naucila z flase az v roku.. Bud skus iny typ cumla alebo radsej rozbehni kojenie castejsim.prikladanim ci stimulaciou pomocou odsavacky.

On sa ti v noci budi?

macko2013
autor
6. apr 2017

asi 3 krat,ked dam cumlik tak to zaberie max. na hodinu a potom chce pit

kikus48
6. apr 2017

@guiseppinka s tym hranim s flasou super napad. Skusim aj ja. Inak v tomto mesiaci uz moringa ma vacsi ucinok ako ben+sen

guiseppinka
6. apr 2017

@kikus48 moringu som neskusala. Ja som mala 3 balenia more milku, zacala som v tretom mesiaci, potom sa to rozbehlo a okolo roka som dorazila poslednu... potom uz len benedikt a senovku do vianoc. Vtedy som sekla uplne... uz mi nezaberali...

macko2013
autor
6. apr 2017

s tym hranim je to super napad,hned to idem vyskusat

lulula12
6. apr 2017

Tak kazde dietatko to bude mat inak ale mozno sa jej len boji. s tou hrou je to super napad. Nasiel by si k nej vztah a nebal sa jej. Treba k tomu len trpezlivost a ono to casom pojde aj s flase ved predsa raz to prist musi nie🙂

kikus48
7. apr 2017

@guiseppinka vyskusaj, uvidis ako sa to naleju prsia. Mne aj kamoske brutal zabrala, objednavam z piperinu, 250 cps cca 15 e, beru sa 3x3 tbl. Kamoska ma kopec mlieka, mne sa tiez velmi zvysila produkcia len mam pocit ze malinku boli brusko ked zoberiem,cize len v krize to uz beriem. Precitaj si nieco o tom na mamile.

guiseppinka
7. apr 2017

@kikus48 o mamile mam svoj nazor a mala ma skoro 2 roky... takze nalievat prsia nepotrebujem... mlieka som mala akurat, ked klesla produkcia, tak 2 3 dni som brala senovku s benediktom a rozbehlo sa...

gabona1
7. apr 2017

AHoj, aj mne malý odmietal mliečko zrazu a potom som zmenila značku a zrazu začal v pohode piť. Možno mu jednoducho prestalo chutiť. My máme teraz amilk bifido.