A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

vka
3. sep 2008

fijha 😉
no atlaska tak vaša škola je popredu naša škola nema ani internetovu stranku 😔
dnes doniesla tiež zoznam čo mam kupiť som sklamana lebo na koni roka som platila kolo 300sk a za čo ked teraz som v papiernictve nechalo 120sk 😠

alika54
3. sep 2008

atlaska,,,no vratis sa do starych skolskych rokov a pravitko a ceruzka to istiiii 😀

jeane1
3. sep 2008

fíha junovka vy sa už normálne učíte? naši začnú až vo štvrtok 😝 dotreaz neviem kolko hodín budu mať a dokedy bude vyučovanie akurát nám včera dala p.uč. aké zošity potrebuju a to je všetko a angličtinu sa učíme už od prvého ročníka a malý mal aj v školke ale bola nanič 🙂 zvýšili nám stravné aj družinu takže samé radosti 😀

verulka
3. sep 2008

my tiez okraje nemame, na celom 1.stupni...ja doteraz moc okrajom nerozumiem 😀

vinka
3. sep 2008

Atlaska aj na našej škole je internetová žiacka ale až na druhom stupni.Ono na prvon stupni sú známkovaný slovne a v %.

atlaska
3. sep 2008

Ja mam technicku skolu - naokrajovala a narysovala som sa dost za mladi - teraz odmietam a hodim na rodicku rec s pani ucitelkou. Podla mna ten okraj tam je uz len tym ze linajky nesiahaju az po koniec strany ale cca 1,5cm od okraja a to vytvara samotny okraj.

pacna
4. sep 2008

tak my nemame ani jeden zošit ešte 😀

dadulka19
4. sep 2008

ahojte 🙂

tak my ešte nemáme pevnýi rozvrh,dnes si mali zobrať síce učebnice aj zošity,ale keďže zoznam zošitov sme dostali až včera a v obchode bolo ako vykradnuté,kúpili sme len jeden druh 😀 .Dnes,zajtra si budú len opakovať a od pondelka idú na tvrdo.Keď porovnám minulý a tento september,je to úplná lahoda,keďže si Lucka už všetko chystá sama... 🙂
...a rodičko máme 11.9.... 🙂

pacna
4. sep 2008

dadulka už mate aj rodičko??nejako skoro 🙂

pacna
4. sep 2008

nasa Dominika 😅 namiesto piatich mali styri hodiny ani poukaz na anglictinu nedala 😨
mali už aj ulohu z matiky a čitania 🙂

obalovali sme pisanky a zistila som že priesvitny obal jej na ne vobec nepasoval bol maly tak sme použili take farebne 🙂

vavka33
autor
4. sep 2008

Nasa Vanes ma dnes tiez uz prve ulohy.aj z matiky,aj z citania-ma sa naucit hymnu,tak sme tu recitovali.Povedala som jej nech sa prihlasi,ze moze dostat 1.jednotku.ved nech si zbiera dobre znamky na takychto veciach 😀
rodicko bude niekedy v polke septembra.
No a ja-mam vo svojej triede-teda stvrtej matiku,prirodovedu a vlastivedu,ostatne mam angliny na druhom stupni.cize budem viac spikovat ako pocitat 😀

vka
4. sep 2008

nestrašte z ulohami dufam že moja dnes žiadnu ulohu nedonesie ................................dnes idem do prace o 16 h a ktovie do kedy 😖

alika54
4. sep 2008

dostali sme dnes domacu ulohu,,,naucit sa basnicku naspamat,,,este ze simon nieje po mne a rychlo sa ju naucil 😀

sassi
4. sep 2008

čaute, hlasim so po čase - ja S. s Henkou
😉

No my sme mali DU z matematiky 1. stranu, niečo nakresliť, robila si to sama, aj 1-ku už doniesla v zošite. Včera a dnes sme len podpisovali zošity, knihy, pomocky... už mi z toho švitorí 😕
no a sme zahlasení do družiny, aj do ZUŠ-ky, na spev a gitaru, ostatnékrúžky uvidíme podla toho, ako bude rozvrh.
učia sa tento týžden po 4 hodiny a vraj maximálne budu mať 5 hodín, myslím, že celkom fajn.

verulka
4. sep 2008

no teeda, my furt bez uloh 😀 dnes som bola 1x na 8r gympli s ajkuou a ti hned testy pisali 😝

sassi
4. sep 2008

no to začínajú zhurta 😕

lenca13
4. sep 2008

My sme zatial len citali 😉

junovka
4. sep 2008

Ahojte 🙂

Tak, vcera mali asi take lazo-plazo, nakolko boli na exkurziu v riaditelni, zborovni, sport.hale a v telecovicni, 😀 nakolko sa tento rok prestahovali do hlavnej budovy skoly, lebo do 1.triedy chodili v prenajatych priestoroch byvalej MS 😖

Co sa tyka dneska, tak prisla s jednotkou z matiky 😵 , ale na oblatku toho doniesla aj vytrhnutu stranu zo zosita z Pisania, nakolko mala strasne vela chyb-hotove cervene more 😔 🤐 , a dnes mala za ulohu si to vsetko prepisat a od ucky mala napisane, ze je Nepozorna 😖 😉

sassi
4. sep 2008

no to ich takto peskuje hned v 2. den???
hroooznáááá ... myslím učitelka 😖
ved jasne, že vela zabudli, keby ste videli, čo si napísala Heni na zošit z matiky ...
namiesto "domáce ulohy" napísala "domáce ulaky" (hehe.... úľaky 😀, už len mäkčeń a dlžen chýbal... )

pacna
5. sep 2008

neter je druhačka a tiež doniesla už jedničku 😀
nasa v priezvisku namiesto .......kova napisala .......kava
dufam že dnes už donesie rozvrh 🙂

vka
5. sep 2008

Predsa sme mali aj my ulohy ale nasadili nejake rychle tempo alebo to mi sme zleniveli?????????? 😀

sassi
5. sep 2008

nam davajú rozvrh vždy len na 1 den dopredu, dnes malu M, SJ a čítanie
vka, nieeee, nezleniveliiii 😀 😀 😀 to ti zčitelia sú hrooozníííí 😀 😀 😀

katka76
5. sep 2008

no my uz tiez riadne ficime, hymna za 1, som zvedava ako dnes basnicka zo SJ
internetovu ziacku knizku mame i my
vinka, to mate super, ze mate percentualne hodnotenie. ja by som znamky zrusila a hodnotila len na percenta + ustne. zial znamky su rychlejsie a mnohi rodicia nemaju vysvetlene vyhody %, takze sa toho boja ☹

sassi
5. sep 2008

my mame ŽK klasickú,a le divala som sa že pozmenili internetovú stránku
takže sem chodíme www.zsnabreznaknm.sk

či percentá - alebo známky, to je vlastne jedno, len v známkach sa ludia lepšie orientujú. Aj pre male deti je to jednoduchšie, na 1. stupni isto. Percentuálne hodnotenie by som povedala, že až tak na SŠ, ale aj tam vlastne hodnotíme v percentách testy - ale do klasáku sa píše známka (teda tie percentá aj tak mením na známky, ale pre seba si píšem aj percentá). Dokonca sa nesmie hodnotiť ani s "mínus" teda také napr. že 2- .

vavka33
autor
5. sep 2008

Internetovu Žk nepoznam,idem hned pozriet,ale znie to dobre.
Vanes sa vcera cele poobedie drvila tu hymnu a dnes sa jej pytam,ci ju recitovala,ona vraj nie,lebo nemali citanie,ze az v pondelok 😀 tak aspon ju vie dopredu 😀

pacna
5. sep 2008

no nasi nemaju ešte stale rozvrh.musim ešte kupit zosit na naboženstvo aj angličtinu a obal na notovy zošit 🙂

my hymnu sme nemali 😀

sassi
5. sep 2008

my sme hymnu spievali už v školke, hadam ju aj vie 😉

lenca13
5. sep 2008

Tak dnes doniesla Radka uz jednotku ulohy nemaju skoro ziadne vzdy len z citania 😉
A rozvrh tiez este nemaju stale maju choru ucitelku ☹

pacna
5. sep 2008

lenca Radka je šikulka 😉 😀 😀 😀

verulka
5. sep 2008

my este oproti vam prazdninujeme 😀 dnes dostanu konecne knihy 😀