A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

lucinda7
8. máj 2010

ahojte....
ved 2 je v pohode 😎 kym horšie neni 😀 😀 😀 😀 😀

naši píšu velkú kontrolnu zo SJ v pondelok 😝
a zajtra maju vystupenie ku Dnu matiek v škole 😵

hasleerka
8. máj 2010

monika ja mojej tiež 2 beriem, len už nie som taká vysmiata ako za 1 ... a tá pizza bude platiť dúfam pre všetky, nielen pre nás dve ... dáme stretko v takom meste aby to všetkým vyhovovalo ... a ak by nie, tak prídeme aspoň my k vám, tuším sme si to už my dve plánovali....

mmonika
9. máj 2010

No ja by som bola za stretko vsetkymi desiatimi... 😉 😉 😉 hej planovali sme to,ale sme to dako nedokoncili .... 😀

a co ostatne ste za??

mmonika
9. máj 2010

Inak prajem krasne nedelne ranko 😉

lucinda7
9. máj 2010

Krásny den matiek všetkym 😝
naši maju poobedie vystupko 😵

no ak bude to mesto na stretko poblíž radi dobehneme 😀 😀 😀 😀

hasleerka
9. máj 2010

želám krásne sviatočné predpoludnie ...

lucinda nech vám vyjde počasie, aby ste mali krásne vystupko ....

monika sme to začali plánovať že to cez prázdniny v lete uskutočníme ... tak super že už aj lucinda sa pridala ... musím kuknúť do mapy kde ktorá bývame ....

mmonika
9. máj 2010

No my mame konecne klud ... ja este dovarame rezne plnene so sunkou a syrom a plus ryza 😉 mnam.....Natalka ide poobede na oslavu kamaratkynich menin tak sa tesi ....a vynimocne aj moj nezbednik je dnes dobry ,tak snad poobede dakde vybehneme .... 😉

Lucinda tak prajeme krasne vystupenie a nech Vam vyjde pocasie 😉

mmonika
9. máj 2010

Jeeeeeeej Hasleerka krasna fotka 😉

hasleerka
9. máj 2010

monika díky ... ja pečiem kuracie stehienka a krídelka, a hodila som tam piecť aj zemiačky ....

mmonika
9. máj 2010

no mne uz moja rodinka povedala,ze este jedno kura ,tak zacnu kikirikat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
9. máj 2010

monika 😀 😀 😀 ... my sme zase po dlhej dobe urobili kuracie, lebo my stále len bravčové ... tak my budeme asi bučať 😀 😀 😀

hasleerka
16. máj 2010

a čo už sme sem aj prestali chodiť ... nič nového???

lucinda7
16. máj 2010

všetky su na FB 😀 😀 😀 😀

inak ahojte....
naši teraz furt píšu nejaké písomky...... 😵už koncoročné.....

v piatok sa neučili,mali tu partnerskú obec z čr a mali olympijské hry...len naprd že tak pršalo,lebo lietali z telocvičn von a späť 😀 😀 😀 😀 😀

začiatkom juna idú na ten vylet a den nato zas do divadla....ja pevne verím že sa v juni to počasie už umudri...toto je desnééééé 😠

mmonika
16. máj 2010

Awojky,
no veru babky dako to tu zanedbavame 😀 😀 😀 a ja mam tiez co vraviet ,ze??? 😀 😀 😀 😀 😀

Lucka aj nasi pisu teraz stale same pisomky,ale to len kvoli tomu ,ze idu koncom maja do tej skoly v prirode,tak aby sa potom moc nenahanali .... inak Natali sa moc tesi ,ze idu do skoly v prirody ... a vcera sme jej vyplnili aj prihlasku do tabora ,tak ma o program na prazdniny postarane ... 😉

Inak mna od pondelka caka narocny tyzden ....v pondelok nastupujem do novej prace ,tak som zvedava ,ake to tam bude,uz teraz som nervozna 😖 ,19.5 mame s manzelikom vyrocie sobasa a 20.5 ma Natali 8 rockov ... 😉 ..ale asi dame oslavy na vikend 😉 ,a okrem toho som prihlasila obe dietky na plavanie ,kde chodia 3x do tyzdna .....

Inak to pocasie je uplne uzasne 😒 😒 😒 😒 😒 ani vonku sa poriadne neda ist ☹ ☹ ☹ ☹ a deti su uz z toho na prasky .....

hasleerka
17. máj 2010

monika tak to máte super, že tiež už idete do švp

Veronika od michaeli už veru išla tento týždeň ... a naši nič také ☹ ☹ ☹ asi vraj až vo štvrtej triede

hasleerka
19. máj 2010

no asi ma tu trtne ... tak furt sa pýtam malej či má úlohy, áno áno ... a teraz jej kontrolujem zošity a drb úloha z AJ 😠 😠 😠 ... musela zliezť z postele a robí ... zase má zákaz pc...

lucinda7
20. máj 2010

ahojte...
Haslerka,ja sa nepýtam,prvé čo dojde zo školy...tašku a kontrolujem čo je na ulohu...pripravím mu to na kôpky a podla toho kolko je uloh mu zatriedim čas,t.j.ked je malo tak si ich robí neskôr,ale ked je vela nabehne hned a robí až kym nie sú hotové....až potom mu dám volno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
20. máj 2010

lucinda, asi to budem musieť zaviesť aj ja ... ja som chcela že nech sa naučí samostatnosti, ked občas chodím na poobedné ... no neviem kedy bude samostatná ☹

mmonika
22. máj 2010

Hasleerka u naj je podobny system ako ma Lucka ... Hned ako pride zo skoly si musi spravit vsetky ulohy ... ked bola prvacka robila som jej kopky ja a aj sme sa spolu ucili ... ale teraz uz robi vsetko sama ,a ja ,alebo manzelik ju na konci skontrolujeme .. 😉
na buduci rok by sme chceli trenovat samostane dochadzanie do skoly a zo skoly ,bo skolu mame od panelaku fakt kusok... len sa musi mlada naucit poriadne sa divat cez cestu ...

Inak my budeme mat asi dnes pohodovy vikend ,Natalka mala vo stvrtok narodky ( torta sa uz chladi 😀 😀 😀 😀 😀 ) ,a my ideme sa manzelikom vecer na veceru ,bo sme mali vyrocnik svadby 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa ideme odreagovat 😀 😀 😀 😀 juj ale sa tesim ,...

lucinda7
22. máj 2010

Monik,u nás detto....škola kusok ale musí prejsť cez hlavnu moooc frekventovanu cestu..... 😖 takže stále s ním ešte ráno chodím 😒

a gratulačka....aj k narodeninkám Natalky aj k vyročiu 😵 😵 😵 nás to čaká o mesiac...myslím narodky obidvoch 😀 😀 😀 😀

hasleerka
22. máj 2010

monika, tak aj tu ešte Natálke blahoželáme (pošlite kúsok torty) aj k výročníku .... pekne si to užite ....

no my už chodíme sami, ale preto že nejde cez hlavnú cestu, tak sa až tak nebojím.... inak by som poctivo chodila s ňou....

kým som bola dnes v práci, tak zdúchla ku spolužiačke a išli k jej babke na dedinu, tak ju uvidím až večer ... no nech sa vyblázni ....

mmonika
30. máj 2010

Awojky ,
babulky kde ste???

hasleerka
30. máj 2010

no ja stále tu, len nik nepíše ... každý deň nakúkam....

lucinda7
31. máj 2010

ahojte....no kde??na FB 😀 😀 😀 😀

my nové ani nič....v stredu idú na výlet,vo štvrtok do divadla.....potom že budú chodiť na dopravné ihrisko......už sa viac menj ani tento mesiac učiť nebudú 😵 a potom HURááááá PRAZDNINY 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
31. máj 2010

naši boli na koncoročný výlet v žiline, boli v divadle a potom na jarmoku ... Zuzka mala iba 1,5€ aj za tie kúpila darček len mne, praktický, za čo som ju veeeeeeľmi pochválila ...všetky tresty som jej hned odpustila 🙂

michalienka
31. máj 2010

Ahojte, pozdravujem Vas
dnes mame rodicko, nasi maju skolu v prirode za sebou, aj vylet do ZOO, zajtra idu do divadla na muzikal Neberte nam princeznu. Koncorocne pisomky este nepisali, aspon o nich neviem, Dnes doniesla diplom za matematicku sutaz klokan, patri medzi najlepsich 20 % ziakov ,co sa zucastnili, takze som spokojna 😀 A nech uz je koniec skolskeho roka a prazdniny. 😀 😀 😀

hasleerka
31. máj 2010

Tak Veronike blahoželáme k víťazstvu.... 😵 😵 😵

michalienka
31. máj 2010

Dakujem
vratila som sa z rodicka, tak cakaju nas pisomky, pisomky. 😲 ......, skusanie. 😒 Uzatvaranie znamok 18.6. 😝
Ale Veronika ma znamky super, ucitelka sa ma len spytala a Vy co by ste chceli vediet? Myslela tym akoze na co sa vlastne chcem spytat.Som rada, len nech si to s pisomkami nepokazi.

hasleerka
2. jún 2010

no ako u Vás, nemáte záplavy ... všade ked to vidím, je to smutné ... snád už prestane konečne pršať ... naša rieka za panelákom, tiež podozrivo stúpa ...

Zuzka sa dnes uliala z písomky z prírodovedy, išli vystupovať z tanečnej pre detičky ... no som zvedavá či bude dodatočne písať alebo ju bude učka skúšať

lucinda7
2. jún 2010

ahojte....

no voda sa valí veru všade....my máme tiež za domom potok cca 5-6 m 😖 s hlbším korytom tak snád vydrží ☹ ☹ ☹ ☹

naši dnes išli na ten školský výlet....našťastie prestalo pršať tak snád im to vyjde 😎 a zajtra idú do divadla 😵