A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

andreasiskova3
23. mar 2010

veverca: nič si z toho nerob, môj sa tiež do ničoho nehrnie aj ked je šikovný a viem že by vedel. On sa dokonca hanbí ked niečo vie, neviem po kom to má. On je asi toho názoru že on vie že vie a druhých to zaujímať nemusí 😀 .Keby bol trošku priebojnejší tak by aj niečo dosiahol, ale čo narobím. Nútiť ho nebudem, keď nechce. Hlavne že ho škola baví . 🙂 .

michalienka
23. mar 2010

to su dievcata 😉

michalienka
23. mar 2010

ale to nehovorim, ze su lenivy alebo nesikovny / aby si to niekto zle nevysvetlil/, len su priebojnejsi v niecom inom ako v basnickach a pesnickach 😉

michalienka
23. mar 2010

jej, ospravedlnujem sa za hrubky 😠 😠 😒

andreasiskova3
23. mar 2010

žeby v bitke ? 😀

hasleerka
23. mar 2010

michalienka ale ja ju vôbec nechápem načo sa prihlasovala do školského kola, ked v triede to úplne flákla ...

a ten klokan je čo za súťaž??? to mi doma nespomínala????

andreasiskova3
23. mar 2010

hasleerka: verí tomu že to zvládne, to je fajn 🙂

michalienka
23. mar 2010

hasleerka to bola medzinarodna matematicka sutaz. Mali to vsetky skoly v ten isty den. Skus si dat http://www.exam.sk/index.php?id=ziak_klokan_info
alebo cez google - matematicky klokan a tam je o tom pisane

lucinda7
23. mar 2010

ahojte 😝
náš sa sám od seba teda neprihlási nikam,,,,,,jeho na spev aj recitovať vybral pán učitel..... 😵

o tom klokanovi som veru ešte nepočula....ale nič nesppmínal tak sa asi nezapojili.....

andreasiskova3
23. mar 2010

veru ani ja, práve som sa pýtala Samka ale nič o tom nevedel, ale kliknem si nakuknúť

veverca
23. mar 2010

Veď už sa teším, že keď pôjde do školy Tánička, bude to ľahšie. 😀
Gabkovi v škole p.učiteľka na informatike hovorila, že sa môžu zapojiť do olympiady na skolahrou.sk. Keď som ho "donútila" to urobiť, tak frflaaaal. Ale potom prišiel zo školy vytešený ako slniečko, že iba 3 z triedy dostali jednotku za to, že to urobili. 🙂

andreasiskova3
23. mar 2010

tak som si klikla, opýtam sa učiteľky na to lebo Samko je veľmi dobrý v matike, tak možno na budúci rok by mohol ísť skúsiť. Aj ked na druhej strane pochybujem že bude chcieť....

mmonika
23. mar 2010

Ahojky,
tak gratulujemev vsetkym sikovnym detickam ... 😉 veru dievcata sklamem Vas ,ani moja mala sa nikam sama od seba neprihlasuje ... ona na vsetko caka ,kym jej to dakdo da az pod nos 😖
Inak som dnes stastna ako blcha ,bo tie Natalkine vysetrenia dopadli velmi dobre.. pani primarka na detskom odeleni v Partizanskom bola velmi zlata,venovala sa nam by som povedala az moc,a ukludnila nas ,ze to s Natalkou nie je az take zle na hospitalizaciu ,ci operaciu ,ako nas strasili tu u nas... 😒 este sice cakame ake budu nove vysledky z krvy a z mocu ,ale snad to uz nebude nic zle .. .no idem za detmi bo dnes ma synator meninky ,tak ideme do cukrarne ,nech ma mlady radost 😀 😀 😀 😀 uz si rozbalil aj novy bager co dostal ...sa vytesuje ako sa patri ... 😀 😀 😀 😀 😀

andreasiskova3
23. mar 2010

mmonika: ticho závidím tú cukráreň, ani nepamatám kedy som bola 😒

mmonika
23. mar 2010

Andrejka veru zakusok som si dala dnes aj ja ... 😉 I ked ja sladke vobec nejedavam 😀 😀 😀

csina
23. mar 2010

mmoni....teším sa s tebou, len nech to bruško poslúcha.. 🙂
baby..ale naša Bia by sa do ničoho dobrovolne nehlásila, neznáša súťaže, lebo nechce byť sklamaná ak nevyhrá....ale na klokana sa prihlásila, lebo matiku má rada...ale som z toho trošku prekvapená, lebo sme si doma skúšali staré verzie a tie jej išli super, aj v škole mali cvičné a mala tam 2 chyby, dostala za to jednotku, ale to čo priniesla a povedala, aké výsledky napísala, des...chúďa, až mi doma plakala, keď som jej narátala, koľko banálnych chýb urobila...ale neva, som jej povedala, že motivačné dostane, aby sa nabudúce nebála... 😀

hasleerka
23. mar 2010

monika tiež sa teším že je Natálka OK ... a Bianka je šikulka ked to zvládla, dôležité je zúčastniť sa ...

ja som bola na tú moju pyšná ked sa prihlásila a našťastie ani nebola nejaká sklamaná, že nevyhrala a stále jej hudiem, že super ked sa prihlásila a nevadí že nevyhrala ...

michalienka
23. mar 2010

csina to je v pohode, ja som jej asi 4 priklady nasla chybne 😝

andreasiskova3
23. mar 2010

Hlavné je že majú odvahu, a to sa cení 😉

andreasiskova3
23. mar 2010

Samka som dnes pristihla ako píše nejaký príbeh na počítači. Napísal zatiaľ len pár viet, tak som zvedavá či bude aj pokračovať alebo sa až tak moc nudil 😅 .

veverca
23. mar 2010

Spisovateľ 😀 . Ten môj by dobrovoľne nenapísal ani slovo. 😅

hasleerka
23. mar 2010

fíha tak Samko bude spisovaťeľ??? moja tiež píše básničky len sa jej nerýmujú 😀 😀 😀 a totálne bludy sú to...

andreasiskova3
23. mar 2010

Bola som veru prekvapená ,keď som ho zbadala tam sedieť a písať súvislé vety, lebo normálne s tým má dosť problém. Keď od neho chcem ,aby mi povedal dej niečoho, tak to nemá ani hlavu ani patu , tak som mierne šoknutá teraz 😨 .

hasleerka
26. mar 2010

aj vy ste dnes mali skrátené vyučko??? my áno a kopu detí nieslo učiteľom kvety ... samozrejme my sme žiadne neniesli...

andreasiskova3
26. mar 2010

naši mali normálne vyučko a ani my sme kvety nemali. ale v pondelok donesie, lebo si myslím že pondelok je bližšie k nedeli ako piatok. takže som to ani nemala na pláne dneska, že kvety.

andreasiskova3
26. mar 2010

michalienka: akurát som zbadala že tvoj syn má dve mená. 🙂 ako ho vlastne voláte, obidvomi??

michalienka
26. mar 2010

My nesieme kvety az v pondelok, Veroniky som sa pytala a povedala, ze dvaja doniesli.
andrea maly ma dve mena, volame ho len Marek, ja som nechcela aby sa volal po tatovi tak aspon druhe dostal po nom 😉

csina
27. mar 2010

jejeej....ešteže existuje koník... 😀 😝 taký deň učiteľov si v mojej makovici akosi zabudol urobiť miesto.. 😀 😀 ďakujem vám za upozornenie... 🙂

lucinda7
27. mar 2010

veru,aj my donesieme ničo v pondelok 😎
naši boli v piatok na vylete a v divadle tak sa neučili 😎

gagusinka
27. mar 2010

jej to je krasne, že si niekto na den učiteľov aj spomenie , u nas si nespomína nik