A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

dadulka19
9. jún 2009

ahojte 🙂

aj naši školu v prírode zvládli 🙂 ,síce bolo zopár úrazov 😖 (a len baby),no hlavne,že boli všetci spokojní 😉

..teraz ešte koncoročné písomky a hurá prázdniny 🙂

katka,no som zvedavá na ten zajtrajší lietadlový výlet 🙂

katka76
11. jún 2009

tak jakubko priletel stastne domov, plny zazitkov a nadsenia zo super vyletu - dakoval nam, ze sme ho pustili, lebo to bolo uplne super
milka: no ak chodi tvoj syn na panelku v pezinku, tak je to mozne 😉 a budem sa smiat, ak by boli spoluziaci

milka2008
11. jún 2009

KATKA76 - to je NEUVERITELNE 😀 😀 😀 😀 😀 ANO, ANO a este raz ANO 😀 😀 😀 😀 Ale spoluziaci nie su 🙂 Ved to by sme sa predsa poznali aj my, nie 🙂 😉
Ale v Kosiciach boli traja synovi spoluziaci - dvaja chlapci a jedno dievca 🙂. Matusko nechodi na vytvarnu, preto tam nebol 🙂 Ale co som pocula zazitky - vraj tam bolo uplne super 🙂 😀

milka2008
11. jún 2009

Katka76 - my chodime do "klasickej" triedy, nie do integrovanej. A teraz finisuju - pisu pisomky, lebo potrebuju uzavriet znamky. Nasi druhaci maju za tie dva roky teraz uz tretiu ucitelku 🙄 . Len nech sa nieco naucia 😎

katka76
12. jún 2009

sranda musi byt, este ze existuju pocitace, aspon ludia o sebe vedia 🙂
no som zvedava, ako dnesna pisomka z matiky, vcera dostal dve jednicky z diktatu, ta druha za spravne urcenie slovnych druhov

dadulka19
12. jún 2009

krásny deň 🙂
katka,tak super,že sa letecký výlet vydaril 😉

naši dnes písali písomku z matiky a v pondelok budú zo slovenčiny 😵

lenka,no také striedanie učiteľov nie je bohviečo 😖

milka2008
12. jún 2009

ahojte,
katka76-veru, bez pocitacov by ludia mali k sebe strasne "daleko" ale aj blizko 🙂 😎

nasi pisali dnes diktat - klasika - chybal mekcen a dlzen - skoda, ze za tieto dve chyby je uz dvojka 😒
pisomku - zo slovenciny pisu az v pondelok
dnes pisali este aj pisomku z matiky - v tom nema problema 1 🙂

a dnes mali cez vyucovanie v skole policajtov, spoluziakovu mamu (je policajtka) 🙂

veru striedanie ucitelov neprospieva - dadulka - myslela si mna? alebo este niekto pisal o podobnom probleme?
ale dolezite, ze sa deti niekam pohli aj s ucenim aj so skusanim 🙂 budu lepsie pripraveni na druhy stupen 😉

zacinaju nam keramicke trhy, snad sa pocasie umudri a v nedelu mame procesiu, chceli by sme ist, uvidime ci budeme doma 😉

Katka76 - Kubko ide na olympiadu sutazit? Drzim mu palce 🙂 A este jedna otazka -kto ich uci nabozenstvo? Lebo si myslim spominala nejake "plusky". Aj moj syn ma dve a ani nevie zaco 🙂 😀 a jednu minusku a tiez nevie za co 😀 co uz - chlapec 🙂

dadulka19
12. jún 2009

milka,jasne,že som myslela teba 😎 ,neviem,aká lenka sa mi priplietla 😖 ..

naši sa v škole zase fotili 😀 ...aj zo školy v prírode budú fotky,učiteľka ich tam vraj stále fotila,už si ju ani nevšímali.Má to všetkým cez víkend napáliť,tak sa teším na ne 😉 🙂

aj u nás je hnusné počko,ale víkend má byť krásne,tak uvidíme 🙂

katka76
16. jún 2009

milka: nabozko ich uci katechetka, niekedy sa mi zda dost cudne, aku mudrost donesie kubko domov - napr. ze pokemon karty su pocarovane satanom a treba ich dat prec - napr. darovat kamaratovi 😖 najskor bol z toho hotovy, ze si ich kupoval za svoje, potom sa nad nimi pomodlil - to mu poradil moj bracho, je totiz knazom - no neskor ich roztrhal, lebo zevraj sa nechal presvedcit pani katechetkou...
s tymi pluskami a minuskami som to vobec nepochopila, nevedel mi poriadne vysvetlit, co vlastne robili a za co ich ziskal, takze som to neriesila...ale parkrat mi nejake nove mudrosti dost bili do oci

milka2008
24. jún 2009

Ahojte, tak ako, uz pradzninujete? 🙂

Katka - detto - potvrdzuje tvoje slova ohladom nabozenstva - aj moj syn nosi domov vselijake nazory...

Uz mate tretiacke ucebnice?

Pekne prazdniny vsetkym! 🙂

katka76
24. jún 2009

caute maminy, no sprazdninieva sa, knihy mame odovzdane a dnes prinesie 11 novych.
uz len par dni a su tu prazdniny, konecne nebudem musiet vstavat na budik
co chystate ako darcek na vysvecko?

atlaska
25. jún 2009

My knihy este nemame a myslim ze ich dostanu az v sept. ale druhacke uz odovzdali.
chystame "vylet" do phanta rei na vyber knih a dedkovci daju PC hru Doba ladova 3-kedze maly je dinosaurus pozitiv tesi na film. a nakolko budeme mat 3 tyzdne denne tabory-vstavanie este nekonci 🙂 ale maly sa tesi,jemu vstavat nevadi.

dadulka19
25. jún 2009

Ahojte,

naši už zajtra dostávajú vysvedčká 🙂 ..a hurááá prázdninyyy 🙂 🙂 🙂 Knihy tretiacke dostali včera 🙂

lenca13
25. jún 2009

Ahojte,my koncima az v utorok ☹ dnes doniesla tiez tretiacke knihy a zajtra si maju doniest do skoly len batoh a idu na vychadzku 😉

dadulka19
26. jún 2009

ták a my máme doma už vysvečko so samými 1111111 🙂 🙂 🙂 ...a ešte ani deti zo školy neboli preč,už podlahy vytrhávali roboši 😎 ,takže sa v septembri deťúrence vrátia do vynovenej školičky 🙂

giza
27. jún 2009

a su tu vysvedcka....nejako sme to prezili/zvladli, no nastupujem do prace a neviem ako prezijem prazky a zabehnutie v 3. triede ...radsej na to nemyslim a ked to pride, budem riesit...aj tak popredu sa planovat taketo neda ...
Prajem vsetkym detickam i rodicom prijemne prezitie prazdnin a hlavne v zdravi a bez urazov!!! (toho sa bojim najviac) kto chce vediet preco, nech si precita i tu moj prispevok na 69 str. predposledny od spodu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dadulka19
27. jún 2009

fu,giza,prečítala som,ale vždy to dobre dopadlo našťastie 😉 ..a nevyčítaj si to,môžme robiť čokoľvek,aby sa nič zlé deťom nestalo a predsa sa stane 😒 ...Sestranicin syn je niečo podobné,on má rok čo rok sádru na nejakej časti tela 😝 .
Tak krásne a šťastné leto všetkým 🙂 a stretneme sa zase v novej téme tretiakov 😉

maca793
27. jún 2009

ahojte, v piatok sme doniesli vysvedčenie, samé jednotky, úspešne postúpili do tretieho ročníka, knižky si vaši doniesli domov alebo ich ešte nemajú? naši si ich nechali v škole.

dadulka19
28. jún 2009

maca,naši ich majú doma 🙂 .Lucka si z nich už číta 😀

maca793
29. jún 2009

ja som mala tiež takú mániu, že knižky som si čítala celé prázdniny a ku koncu som sa z nich učila.

atlaska
30. jún 2009

a nase knihy su v skole. vysvečcko super same 🙂 a krasne slovne hodnotenie na polstrany.
Takze hura prazdniny a v septembri: Vitajte v 3 triede!!!!!!!!!!!!!! vo svete vybranych slov 🙂

pacna
30. jún 2009

tak nase uz aj nastupili na prazdniny 😅 vysvedcenie same 1 a dostala aj knihu za dobry prospech a reprezentovanie triedy v recitacii 😀

katka76
30. jún 2009

pridavame sa k jednickarom, knihy a aj zoznam potrebny do 3. triedy mame, ale teraz hor sa prazdninovat. zajtra cestujeme na 5 dni k starkym na detvu

lenca13
30. jún 2009

Ahojte tak my tiez mame same 1 a este tri diplomy 🙂

sibirka
11. júl 2009

Ahojte aj my máme druháka takže sa pripojíme a dufam že pomožeme si navzájom ked niečo bude cez školský rok ale máme aj my aj deti oddych tak sa majte a potom sa ozveme.Už sa tešímePekné leto!!! 🙂 😎 😝

hasleerka
12. aug 2009

tak tu sa budeme od sept. stretávať 🙂

hasleerka
19. aug 2009

no my už máme tašku vypratú, papučky nové, knihy obalené ... beriete prvý deň aj kvietok?

csina
21. aug 2009

Ahojte...hasleerka, ďakujem, že si ma uviedla do obrazu...môžeme tu pokojne pokračovať.. 🙂 Tak aj my sa pomaly schystáme, dokonca aj s komplet novou taškovou súpravou, lebo tá prvá sa mi videla byť veľmi ťažká, ale okrem toho som chcela Bianku trošku motivovať, lebo sa jej späť veľmi neráči...Na konci roka sme zvažovali prestup, ale nám to nevyšlo a ona s tým rátala, že pôjde do novej školy...Tak aby nebola sklamaná, má novú kabelu... 😅 Uvidíme ako to bude, čo sa zmení, dúfam, že najmä k lepšiemu...
Tak, aj ste niečo opakovali cez prázdniny, ja už si tak zvažujem, že ju trošku prelustrujem, čo zabudla... 😎

hasleerka
21. aug 2009

csina tak my sme toho moc veru cez prázdniny neopakovali ... len ked sme boli niekde tak čítala a počítala iba euráče 😀 ... Bianke sa v škole nepáči???.. to mojej Zuzke áno, máme super učiteľku, býva na našom dome, ony sú super trieda 5 detí z jedného domu + další zo škôlky ... už sa aj celkom teší a hlavne do družiny

a prečo si jej nedala ten prestup?

csina
21. aug 2009

My sme mali od začiatku roka v triede veľa komplikácií...počnúc vystriedaním 5 vychovávateliek v družine, neustálym riešením správania stabilných žiakov, namiesto vyučovania sa vychovávalo...Telesnú mali možno 7 krát, výtvarnú hádam 5...som z toho dosť rozčarovaná. V triede máme asi 5-6 detí, s ktorými si učiteľka už chúďa nevie rady, vyrušujú, bijú sa... Bianka je citlivá, myslím, že najmladšia v triede...a vyvrcholilo to tým, že jeden spolužiak ju bíjal...Bolo to pre ňu veľké sklamanie, lebo bola do neho zaľúbená... 😒 To vieš..prvé lásky... No a ku koncu roka asi na mesiac vypadla aj triedna, čo si myslím, že je na jeden školský rok, tobôž prvý, až až...
Chcela som ju presunúť, ale tak dlho som otáľala a učiteľka nás ukľudňovala, že chlapec je pod dohľadom psychológa, že sa to iste ukľudní cez prázdniny, nakoniec som to premeškala a boli prázdniny... No a škola, kam som ju chcela dať je od ruky, nemáme auto, ale zato budem v zime tlačiť kočík, tak sme to ešte chceli zvážiť...možno na polrok alebo do tretej už nastúpi do novej školy... Ja stále dúfam, že sa to na dobré obráti...
Inak dnes mi čítala...teda poviem ti..ako robotko.. 😀 musíme trochu popracovať, lebo sa jej bude ťažko začínať...