A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

veverca
13. apr 2010

Nedá mi neozvať sa. 5 pre takú "kravinu"??? To pani učiteľka trochu prehnala. 😠 mmonika- rozčúlila som sa aj za teba. Takto zbytočne dieťa stresovať.

hasleerka
13. apr 2010

Monika ale hudobnú ste nemali známkovanú že ??? ... no aj tak to muselo Natálke prísť ľúto...

mmonika
14. apr 2010

Hasleerka ano mali sme hudobnu znamkovanu ...No a Natalka to nastastie berie sportovo,bo ju vzdy ucim ,ze ked mi hned povie pravdu ,ja sa hnevat nebudem ..a to plati aj na znamky 🙂

lucinda7
14. apr 2010

ahojte....
Prašník je tu pri nás 😝 Dubrava sa to tam myslím vola....bývaju tam v lete aj detské tabory 😵

no a na tu 5 z HV tiež zíram......naši tiež neznámkuju.....ale podla mna je to prehnané 😝 nevieš????doučíš sa a nie že nevieš tam máš 5!!!! 😎

andreasiskova3
14. apr 2010

mmonika: my tiež nemáme známkovanú hudobnú. mna vytočila 3 z výtvarnej výchovy, tiež nie je každé dieťa talentované. Ale teda tá 5 ,tak na tú nemáme 😒 Asi mala učiteľka riadne zlú náladu.

veverca
15. apr 2010

Ahojte. Naši dnes píšu štvrťročnú písomku z matiky. Nám sa zatiaľ pritrafila iba 2 z matiky a slovenčiny. To čo máte za prísne učky, keď dávajú zlé známky aj na hodinách, ktoré by mali byť pre deti relax. A najmä u takýchto malých detí. 😖

andreasiskova3
15. apr 2010

veverca: no nezdalo sa mi to veru fér, ale na konci šk. roka dostali všetci jednotky z týchto predmetov. Malý bol inak z tej výtvarnej vystresovaný, lebo mu to nejde a cíti sa blbo ,ked ostatní majú na nástenke a on nie.Ked som bola ss ním u psychologičky tak dostal posudok že jeho tvorivosť je ovplyvnená ADHD, a on s tým chudák nič nespraví ,nech sa snaží akokoľvek. Tak od vtedy ho nezaťažuje takými známkami. On je inak vynikajúci žiak, len tá výtvarná proste nula bodov. A ešte ho aj telesná nebaví, lebo nie je športový typ ,ale knihomoľ. 😉 Tak ja ho vždy utešujem , že je lepšie byť múdry ako rýchly 😀 .Zdá sa mi že to začína brať trochu športovo, to čo mu nejde ale viem že ho to dlho trápilo.

gagusinka
15. apr 2010

Tak tentokrát zíram aj ja. Neviem možno som blbá, ale tá 5 bola zbytočná, netrápte sa preto, to vôbec nie je dôležité a čo sa týka Vv každé dieťa u mňa má výkres na nástenke, nech je už aký chce. Veď práca každého je jedinečná, to dieťa to potom iba odradí od práce.

veverca
15. apr 2010

Môj malý nemá veľmi rád kreslenie. Ale veru všetky výkresy visia v triede po stenách. A hrdo ukazuje, ktorý robil on. A telesná by mala byť o tom, aby sa deti hýbali, nie? Zlé známky u takých malých detí sú skôr demotivujúce. A najmä z výchovy. 😝

lucinda7
15. apr 2010

náš zas vytvarnu zboznuje....ale on kreslí nadherne.....ako dospelák.....
ale zato telesnu tiež nemusí 😀 😀 😀 😀 tu to pán učitel berie v pohode.....vobec ich k ničomu nenuti....ale na starej škole ich známkovala v prvej triede z volejbalu!!!!!!!!a kto nevedel tak ich vysmievala 😠 😠 😠 😠 😠

andreasiskova3
15. apr 2010

Samko rád kreslí , ale iba kreslí, ostatné ako maľovanie a nejaké vytváranie niečoho a lepenie atd to priam neznáša, lebo to nevie.Ale doma stále niečo kreslí, ked mu nikto nekáže že čo má kresliť ,ale si robí to čo ho napadne.Niekedy kukám že to čo je.Ale pochválim ho vždy aj ked to vyzerá velice divne 😀. Taký je z toho vždy šťastný.

veverca
15. apr 2010

Matika bola za 1 😀 . Baby, ako vás čítam som veľmi rada, že máme tú učiteľku, čo máme. 🙂 A vravela, že by ich mala mať aj v 3. a 4. ročníku, tak sme sa tešili.

hasleerka
15. apr 2010

no tak moja tiež nie je výtvarný umelec, ale inak veľmi rada kreslí, stále čosi doma aj vystrihuje ... u nás sú veru všetky výtvory vystavené, buď v triede alebo na chodbe pri dverách ... Zuzka je celá šťastná keď mi ukáže čo nakreslila, a pri tom sú tam aj krajšie výtvory, ale ten jej je pre mňa tým najkrajším ....

csina
18. apr 2010

opäť som len nakukla...konečne sa vyčasilo, tak sme celý deň vonku...Bianka práve došla celkom vyšťavená, lebo hrala s chlapcami vonku fotbal a dosť ju to zmohlo.. 😀 😝 asi to budem praktizovať s ňou častejšie, potom sa nebude do desiatej prevalovať v posteli, že nemôže zaspať... 😀 inak naši pôjdu na výlet, na Červený kameň, som zvedavá, ako sa jej bude páčiť, idú aj s 3. a 4. triedou, takže medzi samé väčšie deti...hádam ju len nezjedia... 😀 😀

michalienka
18. apr 2010

ahojte, tiez som sem nakukla po dlhsej dobe. My nemame znamkovane vychovne predmety ako je Vv, Tv, Hv
V pondelok mame rodicovske a bude sa hovorit o skole v prirode, idu uz v maji, dcera sa tesi, minuly rok sa jej velmi pacilo, idu do Trencianskych Teplic.
Minuly tyzden im na skole vymienali okna za plastove. Prebieha u nas zber papiera, Veronika chce byt prva, tak robime co sa da, uz doniesla okolo 800 kg.

marianka8004
19. apr 2010

ahojte 🙂 aj ja sa hlasim po dlhej dobe.neako nestiham sem chodiť.učenie nam ako tak ide,to čitanie nas stale trapi,ale snad sa to lepši.včera sme sa učili čimčim-naspamäť,zajtra ich bude skušať.
v stredu mi držte prsty,idem na urad prace obhajovať podnikatelsky zamer,a budeme pisať test neaky,ohladom toho mojho podnikania.ešte stale som nezačala.ťaha sa to a taha,ale už sa to bliži do finale.som zvedava,ako to dopadne.emka dnes išla 1x do škôlky na celý deň.pred velkou nocou bola 3x,ale len do obeda,a pačilo sa jej.som zvedava,či bude chcieť isť aj zajtra.tak je tu ticho,až mi je do plaču.

mmonika
19. apr 2010

Ahojky ,
ja som na tom podobne asi ako vy vsetky ... nestiham 😀 😀 😀 😀 dnes som skoro 4 hodiny upratovala detom izbu ...ty kokso ,to dalo ale zabrat...vyhodila som dve velke vrecia plne kadejakych hovadin,a este stale maju dost hraciek 😀 😀 😀 😀 ja neviem,ono sa tie hracky asi rozmnozuju medzi sebou ... 😀 😀 😀 😀
No nase rodicovske bolo v pohode ,akurat nam zmenili termin na 30.5 a nejdu do Prasnika ako mali povodne ist ,ale do Turcianskych Teplic do hosrkeho hotela bartoska 😉 Michalienka tak asi nasi idu tam kde Vasi ...
Inak nasa rekonstrukcia skoly je na slaktrafenie ,bo len co dokoncili opravu strechy ( davali uplne novu) ,tak teraz zistili ako tak moc prsalo ze nam zateka 😖 😖 😖 😖 co je uplne uzasne ,bo skoro je cela skola uz na novo vymalovana a vystierkovana ....
Marianka 8004 budem drzat palec v stredu ...

hasleerka
21. apr 2010

marianka ved som už aj na teba myslela že ako sa ti darí, či si rozbehla ten biznis ... držím palce...

hasleerka
21. apr 2010

robím auto z krabičky, zajtra majú dáku súťaž, a potom je v meste aj ekologický jarmok

mmonika
22. apr 2010

Nasi mali dnes den Zeme ,tak mali dojst v zelenych trickach ... a ako naschval nam Natalia ochorela - ma laryngytydu 😖 😖 😖 😖 no na porazenie ... . 😠

Marianka no ako si dopadla ??, daj vediet 🙂

hasleerka
22. apr 2010

no teda tak Natalka je marod - želáme nech sa rýchlo vyzdraví ...

naši sa tiež preto neučili , ale oblečený boli normálne

hasleerka
23. apr 2010

bzuco - Barborke dodatočne všetko naj naj naj k narodkám 😵 😵 😵

hasleerka
23. apr 2010

my sme dnes boli doma, lebo slečne bolo ráno zle, všetko ju vraj bolelo, aj sa mi síce zdala akási bledá ... samozrejme okolo obeda jej už nič nebolo a myslela že poobede pôjde von ... no mala smolu, bola doma a my s Miškou sme išli von

marianka8004
23. apr 2010

ahojta-myslim,že som dopadla dobre,že prispevok dostanem,ale oficialny vysledok sa dozviem v utorok.tak to naťahuju.človek ,ak chce niečo od štatu,(a ešte k tomu zadarmo),tak ho budu naťahovať,100x posielať z dveri do dveri.ale už to dotiahnem dufam,že uspešne ko konca.aj my sme sa na deň zeme neučili,mali športovy deň,niečo robili z plastovych fliaš,a kreslili po chodniku.
Emke sa v škôlke pači,teši sa ale po obede 2x plakala.deti si ju oblubili.aj učitelky.dufam,že jej to vydrži.v posteli som jej povedala,že zajtra sa nejde,ani v nedelu,tak to nevedela pochopiť,po dlhšom vysvetlovani povedala "aháááá,lebo je viten"(vikend)a asi o dve minuty-a to plečo sa nejde?taže"nem-pochopila" 😀

hasleerka
25. apr 2010

marianka a čo teda vlastne ideš robiť???? veď som už aj pozabudla....

mmonika
25. apr 2010

Awojky ,
ako vikendujete??
Mne sa akurat vratili deti z Nitry ,boli s babkou a dedkom pozriet na vystave kvetin 😉 sa im moc pacilo ,akurat ze dosli z vyletu rozjareny ako sa patri ... 😀 😀 😀 😀 dako sa nevedia vpratat do koze....este ze je v Tv snehulienka tak pozeraju ...
Inak my mame vikend celkom pekny ,manzelik ma meninky ,tak sme troska pooslavovali ,poobede sa chcem ucit s Natalkou,pani ucitelka nam uz poslala ulohy na email ....fuha ,veru bude mat co doberat ...

hasleerka
25. apr 2010

čawes .... my sme mali celkom pekný víkend, kedže bolo pekne ... včera sa decká bicyklovali, potom šli do hory trochu poopekať ... a dnes sme boli na návšteve a dali sme si aj prechádzku

monika ešte ste chorý, či už zajtra idete do školy?

lucinda7
26. apr 2010

ahojte....
Moni,aj my sme boli v NR na výstave,....v piatok 😝

dnes máme rodičko...tak som zvedavá čo sa nové dozviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mmonika
26. apr 2010

Bre ranko ,

Hasleerka hej ,este sme doma do stredy a vo stvrtok uz ide do skoly.... Dnes siel Adko zo skolky do divadla ,tak som zvedava co povie ,ci sa mu bude pacit.... 😉

hasleerka
26. apr 2010

všetci majú rodičko, len u nás sa nič nechystá 😒