A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

katrin21
27. feb 2009

coze? no idem mrknut foto, ak ta tam vidiet.. jasne s elcou a zuzu sme chodili aj do zboru a na klavir k Péliovej 🙂) a ty si v Pezinku???? ja mam priatela v TT, a chodime do Senice k jeho mamine.. takze raz bude aj zo mna skoro Zahoracka 🙂

katrin21
27. feb 2009

no ja si ta moc nepamatam, ale to neva 🙂 z vasej triedy si moc ludi nepamatam... 🙂

pacna
1. mar 2009

tak nam zacinaju prazdniny 😀

dadulka19
1. mar 2009

pacna,ticho závidím 😎 ...my máme už dávno po prázdninách,no malá bola chorá,takže si ich vôbec neužila 😠 ...
..

pacna
1. mar 2009

no nic moc teda nase sa biju ako psi a hadaju ked su spolu cely den 😅

dadulka19
1. mar 2009

no ako segri 😉 ....ale hlavne,že sa ľúbia 🙂

lenca13
1. mar 2009

Ahojte nam sa zaxali prazdniny aj ked radka je uz tyzden doma bola chora ale uz je na tom lepsie tak smer isli na par dni k nasim nech mame zmenu 😉

katrin21
3. mar 2009

ahojte aj my mame prazdniny 🙂... len skoda, ze sneh sa topí... si to mohli lepsie uzit..

pacna
3. mar 2009

presne tak pocasie na nic všade je mokro 😖

katrin21
3. mar 2009

my chceme stihnut este dnes klzisko na namesti, ak nezacne dovtedy prsat.. zatial neprsi... tak si podjem trochu zatrapošiť... som sa po 12 rokoch postavila na korčule... no des..

katka76
3. mar 2009

no vyhoda je, ze ked ma clovek deti, moze s nimi v poho traposit a vsetci to beru tak, ze sa dietatu venujete, tiez sme traposili na lade, kolobezke, pod basketbalovym kosom, hojdackach....
nam prazdniny ubehli - nastastie sme si ich uzili na snehu a uz zarezavame. vcera zacali preberat delenie, zatial nasobia 0,1,2,3

katrin21
3. mar 2009

nasi uz delia asi dva tyzdne...

pacna
6. mar 2009

nasi uz tiez dlhsie delia

ale nam ten tyzden ubehol ani vonku sa nedalo ist 😖

katrin21
12. mar 2009

nasi isli dnes na vylet, di divadla do ZA... kolko davate detom na vylet penazi? Ja 5 eur... vacsinou idu s uckou do Dracika a nieco si kupia, nejaku drobnost... keby ich radsej zaviedli pred nejaký stanok s langosmi a pod.... nech si kupia nieco jest, nie len rozky celý den
a z matiky scitavaju do 100 take že 82 + 19 a pod.... gulickami a ciarockami ( desiatky, jednotky..) a nasobilku ani neviem dokolko sa ucia.. ja som si totiz zas vcera uvedomila, ze neviem, co sa ucia.. dcera sa totiz icu sama... vsetko.. ani odomna nechce aby som ju skusala, ani len nasobilku.. vraj si to poamata z hodiny.. ale fakt to vie... takze mam pokoj.... uvidime, co bude neskor...
A aj na klaviri ju vcera chvalila ucitelka, ze je druhy rok pripravky, ale hra uz aj taku zjednodusenu Pre Elišku, vraj to je pre 5 roc....tak ked uz sa na mna nepodoba, aspon sa po mne dobre uci 🙂 a aj ju bavi hrat. 😉

katka76
12. mar 2009

kubko stale nasobia a delia, este vsak nie z pamati, ale to scitavaju a odcitavaju, mali si doniest do skoly fazulu, aby to robili nazorne. pocty do 100 s prechodom mame za sebou.
zo SJL citame teraz knizku o psickovi a macicke.
tiez sa uci sam, ale ja vzdy prezriem vsetky zosity a cvicebnice, ako to ma a ci niekde nespravil chybu. lebo sa stava, ze niektore slova su bez dlznov a makcenov, prip. chyba sem-tam pismeno

pacna
18. mar 2009

ahojte tak nysa je doma lebo mala horucku ale zajtra uz asi pojde 🙂

katrin21
18. mar 2009

dokolko sa vasi ucia nasobilku? nasi len do 3, ale priatelova dcera v BA uz celu do 10,..... ale vraj oni vela preskakuju.... nasi teraz scitavaju odcitavaju....

katka76
18. mar 2009

tiez nasobime a delime 2 a 3
vcera sme docitali knizku o psickovi a macicke
na konci roka maju ist letecky na vylet do kosic, jakub sa uz nevie dockat

lenca13
18. mar 2009

Radka sa ucia nasobit a delit 2 a 3
Katka ze letecky vylet do Kosic tak to budu mat iny zazitok?

mamcazuzca
18. mar 2009

My sa ucime nasobilku aj delilku do 6, ale nejak velmi zhurta, lebo deti boli 2 tyzdne na lyziarskom vycviku, dochadzali denne autobusom, maly vsak po troch dnoch ochorel a teraz nam pani riaditelka nechce vratit ziadne peniaze, platili sme 100 eur a z desiatich dni chodil len 3......... mate s tym tu niekto skusenosti?

dadulka19
18. mar 2009

katka,téda,že letecky 😕 ..iný zážitok 😉

my sa učíme delenie 5 😎 .....

mamca,myslím,že minimálne za stravu by peniaze vrátiť mali.Či nosili si deti z domu?Čo bolo ešte v cene?

mamcazuzca
18. mar 2009

v cene bol autobus, poistne, instruktor vleky, to chodili kazdy den bez stravy, ale chodi do sukromnej skoly a pani riaditelke to tak vyhovuje lebo jej ostanu chechtaky vo vrecku, to vieme vsetci a nevieme co s tym urobit

katka76
19. mar 2009

vcera som bola s kamoskou, co uci druhakov a vravela, ze druhy rocnik je v nasobilke orientacny, ze naspamat sa maju naucit len 2 a 3, ostatne ich caka v 3tom rocniku - no a priklady typu 4*8= 8+8+8+8, aby vlastne pochopili ten princip

katrin21
31. mar 2009

heeej, nejako je tu mrtvo 🙂

ahoj,kati 🙂

nasi sa teraz ucia vlastne podstatne mena na SJ, fotili sa v skole a z matiky stale scitavaju, ale teraz sa ucili pod seba...

katka76
1. apr 2009

dnes som platila zvysnu sumu za SvP. mali nejake testy z matiky a prvouky, v piatok maju exkurziu, lebo v ich triede je volebna miestnost a treba ju vypratat.
no je tu teda dost mrtvo. inac sme kupili zahradku, tak sa momentalne realizujeme a to som kedysi tvrdila, ze podu nechcem viac vidiet 😅

giza
1. apr 2009

ahojte
prihodim nieco aj ja sem...
....priklady o rozklade kratenia mame aj mi uz v "jedalnicku" nejaky ten tyzden.....nastastie mu zatial matematika ide dobre....horsie to bude zo SJ, nakolko je obojrucny dysortografik (gramatika je slabina).....

lenca13
1. apr 2009

Ahojte tak Radka zatial v skole do pohody matika jej tiez ide lepsie minuly tyzden mali skolske kolo sutaze klokan 😉

katka76
2. apr 2009

klokana sme robili aj my, som zvedava na vysledok, kubko dufa, ze pojde aj do dalsieho kola, ved nechame sa prekvapit

atlaska
2. apr 2009

ahojte po case.
mali sme najskor problem s PC potom s netom ale najhlavnejsie v rychlosti sme zo dna na den menili skolu.
ale sme spokojni, maly si rychlo zvykol az som prekvapena,cakala som to ovela ovela horsie.
tiez nasobime a teraz scitavaju pod seba take velke a mensie cisla ze 5.000.000 + 48 a podobne ale aj 79+56.......
klokana sme mali 2 chyby ale mal to hotove za 20minut vravela ucitelka. Spoluziak bol lepsi mal len 1 zle.

dadulka19
2. apr 2009

atlaska,prečo ste menili školu?

naši išli dnes na plaváreň 🙂 ,chodia miesto telesnej 🙂 ...minule tam dostali aj domácu úlohu,že kopať nohami vo vode vo vani 😖 😖 😖 ...vtipkárka trénerka 😀 😀 😀