A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

csina
29. dec 2009

no ja by som nedbala, keby už aj zajtra... 😀 skôr mám obavu, že tam poležím zbytočne a nič so mnou nebudú robiť..idem tam ráno na 8:00 a určite ma nezačnú hneď v ten deň vyvolávať...a potom je Silvester, Nový rok, víkend....vidím to na dlho...Jedine, že by som im sľúbila polovicu z toho čo prinesú poslanci tesne po polnoci... 😀 😀 😀

hasleerka
29. dec 2009

csina to by bola sila keby sa tvoja krásavica pýtala na svet ako prvá v roku 2010😵 😵 😵 to aj my sa budeme môcť pochváliť, že ťa poznáme 🙂

csina
30. dec 2009

baby , budete sa mi už smiať...ale ja som zase doma... 😅 na príjme ma lekár vyšetril a usúdil, že si nemám kaziť Silvestra v nemocnici a mám prísť až 1.1. na urgent...tak mi to asi s tým prvým novoročniatkom nevyjde... ☹ Inak malá na mňa pozerala, keď som sa objavila vo dverách, že, kde máš Timku?? 😀 😀 😀 Normálne bola sklamaná, že som prišla ešte s bruchom...

hasleerka
30. dec 2009

csina no ja sa nesmejem len jemne usmievam, ťa tá tvoja kočka ale trápi ... no neva aspoň si ešte zajtra doma užiješ 🙂

mmonika
31. dec 2009

Ahojky,

Csina, a ja ze uz mas davno po ... a Ty si pekne domka.....ale verim ,ze uz by si mala ten svoj pokladik pri sebe .. 😉 😉 😉 tak si uzi posledny den v roku a zajtra sup,sup po babo .. 😀 😀 😀

Inak u nas nic nove ,deturence sa stale hraju s tou velkou stavebnicou,co im Jezisko doniesol ... 😀 ...Vcera som Natalku donutila robit uz aj dake domace ulohy,co podostavali na prazdniny,a aj dake diktaty sme pisali.... 😉 no najprv sa jej moc nechcelo,ale potom to uz slo...

Inak dnes je u nas ohnostroj uz o pol osmej vecer, 😖 ,no co uz ... a potom je na namesti daka bavenica ,tak sa tam strojim,ze pojdeme kuknut... 😉
A co vy?? ako sa chystate Silvestrovat???

lucinda7
31. dec 2009

ahojte....

csina ale nás naťahuješ 😀 😀 😀 😀
ale dnešok ešte stále stíííhaš 😝

moni,aj my robíme priebežne ulohy....nedostali moc,ale nech nevyjde z cviku 😀 😀 😀 😀

želám vám krásneho silvestra a vela úspechov a zdravia v novom roku 2010 😎

hasleerka
31. dec 2009

jujha aký ste vy pocitiví žiaci ... my sme do kníh ani len nenakukli, iba čo ich prekladala zo starých dosiek do nových čo dostala od Ježiška ... my naozaj prázdninujeme

moje tu majú kamarátku tak sa hrajú, vyspevujú si ... poobede ideme trošku na návštevu a večer by sme tiež chceli možno kuknúť do mesta ak nebude pršať

takisto želám krásneho silvestra a všetko dobré v novom roku 2010 😵 😵 😵

csina
31. dec 2009

našťastie ani naši nemajú úlohy...aspo teda dúfam, veď vlastne, keď tak premýšľam, nechala som malú posledný deň doma.. 😅 nevadí, veď ešte dosť času pozisťovať... 🙂
ja mám pripravený arzenál, tak večer okolo siedmej ideme urobiť ohňostroj... 😀 všetkým prajem krásny silvester a šťastlivý vstup do nového roka...ráno teda idem, tak už naozaj, bez malej sa domov nevrátim... 😀 😝

mmonika
31. dec 2009

Ahojky,

Aj my prajeme vsetkym krasneho Silvestra a este lepsi Novy rok 2010 😉

Csina no uz budem ozaj drzat prsteky,nech uz prides domkov s tym vonavym uzlickom 😀 😉

andruska1
31. dec 2009

AHOJ MAMCI PEKNYHO SILVESTRA A STASTNY NOVY ROK 2010 PREJI VSEM A HODNE STESTICKA A ZDRAVICKA 😀 😀

hasleerka
1. jan 2010

Šťastný Nový rok!!!

csina tak ako, už ste doma štyria???

mmonika
2. jan 2010

Ahojky,
u nas je este stale pohoda,ako sa patri ... akurat dnes sme uz museli troska poprat,pozmyvat dlazky,povysavat a atd... ale uz aj to je za nami ... navarene uz chvalabohu mame este do zajtra ... takze aj tato povinnost mi odpada ... 😀 😀 😀 😀

o chvilku ma prist kamaratka aj s detmi ,tak sa deti aspon pohraju a ja aspon pokecam aj s dakym inym ako s mojim manzelikom... 😀 😀 😀

Csina ako?? ale uz asi pohoda ,ze ??

Inak kocky ste aj na Facebooku??? ja som tak akurat popridavala aj dake fotecky .. 😀 😀 😀

marianka8004
2. jan 2010

ahojte,prajeme všetko dobre do noveho roku,školakom vela uspechov,aby sa im darilo,a aj mamkam a oteckom,aby mali z deti len radosť,a aby boli všetci zdraví.
csina to ma určite štastne za sebou.myslime na vas 😵

hasleerka
2. jan 2010

mmonika ja fičím na FB, pošlem ti IP moje meno, rada kuknem fotky, aspoň ťa sppoznám

tiež som dnes fičala ako ty s prachovkou, vysávačom a pritom som aj vešala ... len navarené nemám, tak budem zajtra ... a my sme boli na pokec u známych

mmonika
3. jan 2010

Bre ranko ,
musim povedat ,ze som sa vynikajuco vyspala.... i ked som sla spat okolo pol tretej v noci . 🙂 ..to viete davali dobre filmy... 😀 😀 😀 😀 😀 deturence sa v pohode naranajkovali aj sami... dokonca natali sa na to tesi ked moze sama sebe i braskovi natriet chlebik ...a dat nan salamku 😀 😀 😀 co si uz dobre pochvaluje aj manzelik,ze konecne sa mozme vyspat cez vikend.... 😀 😀 😀

Hasleerka ,aj ja Ti poslem do IP svoje udaje.. 😉

hasleerka
3. jan 2010

monika bud si čakala ty na mňa alebo ja na teba, tiež som zaliezla do postele o pol tretej, len ja som dovtedy čítala ... a tebe deti ráno nepijú mlieko??? inak tiež by hádam moja zvládla nachystať chlebík, ešte som neskúšala ... ale pred rokom mi nachystala na raňajky mušličky v mlieku, som bola chorá

hasleerka
3. jan 2010

monika už som si ťa pridala, lucinda tebe som poslala žiadosť ... kočky ktorá chcete byť s nami na FB, pošlite mi meno do IP, pridám si vás

mmonika
3. jan 2010

Hasleerka,
Natali uz vie ohrat aj v mikrovlnke mliecko ... ja to moja sikula... ale rano si zvyknut dat caj,co vecer uvarim ,a oni si ho uz len rozleju do salok ... 😉 ,alebo si vyberu z chladnicky jogurt ,alebo len tak si vezmu do ruky len rohlik a syrecek .. 😉
Mam pocit,ze ona si takto pripada ako dospelacka ...a je na to nalezite pysna ... 😀

Inak poslala som Ti IP 😉

hasleerka
3. jan 2010

no Zuzka tiež mikrovlnku ovláda, len ja som teraz zaviedla že im ohrievam mlieko na ohni ... mám momentálne fázu že mikrovl škodí, tak všetko hrejem na ohni, som zvedavá že dokedy ma to ešte bude baviť ... takže raňajky by asi v pohode tiež pre seba zvládla, len Miška ešte musí ráno flašku kakaa bez toho nechce fungovať

mmonika
3. jan 2010

No u nas flaska u oboch moc dlho nevydrzala ... Natalka ju odmietla ked mala okolo roka a pol,a synator ked mal cca 2,5 roka ... a potom obaja presli na salky... a naknovsie sa im pacia take slamky s roznymi prichutami ,teraz mame jahodove a vanilkove,.. to si daju do mlieka a potom sa raduju ze maju sladke mliecko ... 😀 😀 😀 takze ani granko nemusia mat... 😀

mmonika
3. jan 2010

Idem navarit daku polievku ,asi to bude rajcinova omacka ... bo kapustnicu mi uz odmietaju 😉

hasleerka
3. jan 2010

my sme dnes bez polievky, len ryžu som urobila a kuracie cecky so syrom, šunkou a vajcom ... no mm som musela také urobiť ale bravčové ... môj chudáčik sa bojí, žeby začal kotkodákať 😀 😀 😀

mmonika
3. jan 2010

No ja som nakoniec na zelanie svojich deti spravila vajickovu omacku... 😀
Teraz sa Natalka este uci ... ale moc sa jej do toho nechce... no vsak od pondelka sa do toho pustime ,nech nema potom tazky rozbeh... 😀 😀 😀

Hasleerka aj moji uz odmietaju vsetko co sa tyka kuriatka ... aj moj mm ma ten isty nazor ,ako tvoj 😀 😀 😀 😀
a na veceru sa chystam spravit vajickovy chlebik ... zajtra snad budu zemiakove placky.... mnaaaaaaaaaaaam ... 😀

hasleerka
3. jan 2010

no mne babule zatial chcú kuracinku, bo my stále len bravčové robíme, aj ma Zuzka dnes vychválila

my sa veru vôbec neučíme, som aj myslela že jej pôjdem dať teraz diktát, ale sniežik sa zatial drží, tak idú zachvíľu zase von

hasleerka
3. jan 2010

kočky robíme si plány na leto ... žeby sme niekde dali stretko s našimi druháčikmi 🙂

mmonika
3. jan 2010

No u nas kedze nie je ani kusok sniezika ,tak su na rade diktaty... ale asi pojdeme ku mojej mamke na prechadzku ,bo inak poriadne zlenivieme ... 😀 a v telke aj tak nic dobre nedavaju ... tak co s nacatym dnom... 😉

grevab
4. jan 2010

Všetkým prajem do nového roka zdravie, šťastie, lásku, spokojnosť a dni plné radosti 🙂
zdravé a šťastné detičky 🙂

Mali sme krásne vianoce a ešte krajšieho Silvestra a teraz zase všedné dni - práca.
Vlastne deti sú ešte doma s babkou a ockom na striedačku 🙂

mmonika
4. jan 2010

Ahojky babule..,
ako sa mate?? co nove???

Ja som bola dnes po dlhej dobe v meste ,boze tam je kooooooooooooosa... 😒 ,ale zial nic som nevybavila,bo doktor ma dovolenku do konca tyzdna 😖 ..

Hasleerka dobry napad so stretkom.... ja som za 😉 😉 😉

hasleerka
4. jan 2010

monika som to dnes Zuzke vravila že sa stretne s tvojou, tá celá šťastná a to ešte nevie že je tvoja tiež HM 😀

mmonika
4. jan 2010

Hasleerka vsak kludne pridite aj skor ako v lete ... budeme len radi .. . 😉 iha to bude radosti .. aspon si budu mat co povedat
😀 😀 😀 😀 😀