A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

bzuco
8. apr 2010

ahojte

tak sviatky sme prežili - našťastie ešte nechodia spolužiaci či nápadníci po masách 😀 😀 😀 😀 ..takže len v rámci rodiny boli kupači, ale malej sa páčilo 😝 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
8. apr 2010

monika si sme sa dohodli 😀 😀 😀

bzuco ešteže som ťa podla fotky spoznala lebo som asi pred hodinu dumala kde sa mi vzala Zuzka na FB a pritom farmu nehrá???

bzuco
9. apr 2010

haslerka - nehrám farmu...ak tam aj niečo je, to sa činí moja prvorodená 😀 😀 😀 😀

hasleerka
9. apr 2010

zuzi no ved práve, že som ťa mala medzi priateľmi, nevedela som že odkial, lebo som teraz priímala veeeeeľa susedov kvôli farme a ty ju tam nehráš ... ale tuto podla fotky som ťa spoznala ...

andrea ty si na FB??? my už sme tam všetky....

michalienka
9. apr 2010

presne tak 😀

michalienka
9. apr 2010

pridaj sa

mmonika
9. apr 2010

jasneeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

hasleerka
11. apr 2010

mňa dnes skoro piclo, tak celé doobedie nemá moja dcére úlohy a potom mi o osmej večer volajú do práce, že majú, no a mm nevie kde sa píše y/i ... tak ked som prišla o poldeviatej, ešte sme úlohu písali.... 😒

mmonika
12. apr 2010

Hasleerka no pekne .. a to si nevedel manzelik pomoct na nete??? moj sa hned vynajde 😀 😀 😀 😀

Inak nam vcera mlada tiez zahlasila vecer ,ze potrebuje na dnes ,ked bol zalozeny miestny cintorin...ze potrebuje vediet rok vzniku a erb nasho mesta... 😖 tak erb sme na nete nasli ,ten si nakreslila,ale rok toho cintorina sme nikde nemohli vygooglit ..tak som jej povedala,nech si to odpise od dakeho spoluziaka ... 😀

mmonika
12. apr 2010

Marianka8004 vsetko najlepsie ku dnesnym narodeninkam 😉 😉 😉 😉 vela zdravicka ,stasticka a rodinnej pohodicky prajeme 😉

hasleerka
12. apr 2010

no teda monika ale si ma predbehla s blahoželaním .... marianka všetko naj naj naj želám 😵 😵 😵

lucinda7
12. apr 2010

ahojte.....

aj my sa pripájame.... 😝

no náš si zas včera spomenul že má mať na dnes kraslicu na paličke....na nejaké divadielko.....po Velkej noci už 😀 😀 😀 😀

hasleerka
12. apr 2010

ešteže sa tu máme, lebo by som mala pocit že len ja mám doma zábudlivca ☹

andreasiskova3
12. apr 2010

ahojte, mám FB, pridám sa len neviem ako vás tam nájdem.
Inak ked sme pri tých zábudlivcoch, tak Samko je v tom expert. Ten si zvyčajne spomenie ráno už pomaly pri dverách ked odchádza do školy,že ešte nejakú úlohu mali. A to sa ho vždy den predtým pýtam aspon 3 krát. Ale nie ,oni nemajú predsa.
V stredu máme rodičko, tak už presne viem čo mi učka povie. Zabudnuté úlohy. 😝

lucinda7
12. apr 2010

my sme rodičko riadne dlho nemali.....tiež čakám každú chvílu 😵
náš dnes doniesol oznam že zajtra je škola z technickych príčin len do 12.10...ani obed,ani družina 😒

andreasiskova3
12. apr 2010

aj my sme to raz mali, lebo im maľovali. A u Vás sa ide čo robiť?

mmonika
12. apr 2010

My mame rodicko vo stvrtok...ale skor bude o skole prirode co idu ..asi nam da ucitelka zoznam co im mame pobalit... 😀 😀 😀

Lucka nasa skola ma momentalne pernamentne taketo oznamy..bo sa komplet cela preraba za pochodu... najprv sa zateplovala,potom sa menili vsetky okna,stavali sa nove satne ,a este sa preraba aj telocvicna a robi sa pristavba na nove triedy ...,dostali vsetci nove skolske lavice a pod... takze ma mlada sustavne bud bundu alebo nohavice od malovky.... 😒

Andrea aj ja som,na facebooku ..posi mi do IP svoje meno a,ja si ta najdem 😉

Inak babulky ja mam pri mladej podozrenie na tu poruchu citania .. bo si zacala dost mylit pisemnka B a D ked cita ,a zacala ja otazniky a cislicu 3 obcas pisat opacne ... ako keby nevie do akej strany 😒 vsak vo stvrtok sa chcem porozpravat s ucitelkou ,ci aj ona ma ten isty pocit ako ja ... alebo sa mne daco len zda ... 😖

andreasiskova3
12. apr 2010

mmonika: to je zaujímavé, až teraz v druhom ročníku sa jej niečo takéto začalo prejavovať? Lebo viem že to v prvom býva. Moja kamarátka má malého čo má s tým problem a chodia aj ku psychologičke, a tá mu dala také slovné spojenia ,takou hravou formou. Celkom fajn mu to ide teraz. A je prvák.Ale už vlastne do prvej chodil , ale kôli tým písmenkám mu to zarátali ako nultý ročník. Tak vlastne opakuje ale ide mu to už celkom fajn.

mmonika
12. apr 2010

Andrea u Natalky je to s citanim raz lepsie a raz horsie ... momentalne ma asi to zle obdobie ... a co som si vsimla ,ze ak cita nejaky clanok viac krat ona sa ten clanok dakym sposobom nauci naspamet a potom si mysli ze ma prekabati...ale teraz som jej kupila uplne novu rozpravkovu knihu a tam sa dost vyskytuje to pismenko B a D ..no a mlada tie pismenka jednoduch zamienat...

csina
12. apr 2010

mmonika....ja si myslím, že to nieje trvalý problém..Bianka tiež nemala nikdy problém s písmenkami, ani v prvej triede a teraz sa jej sem tam stane, že otáznik, Z alebo L napíše zrkadlovo...je si myslím že je to taký krátkodobý fenomén, slabý regres vo vývoji...podľa mňa je to tým, že ich mozog spracováva teraz už zložitejšie operácie a sem tak sa šmykne... 😀 ono asi počas celéo vývinu sa vyskytnú takéto momenty, že aby sa mohol pohnúť ďalej na okamih sa akoby zastaví, alebo vráti...

mmonika
12. apr 2010

Csina vsak uvidim co mi povie vo stvrtok triedna ucitelka na rodicovskom 😉 a bodaj by si mala pravdu ... 😉

hasleerka
12. apr 2010

Monika vaši už idú do švp to je super, naši vraj pôjdu až v štvrtej triede ☹ ... no som veru zvedavá či Natálka len protestuje či to bude nejaký problém, dúfam že nie.... Monika a pošli mi potom odporúčanie od Andrei...

mmonika
12. apr 2010

Hasleerka hej idu v maji myslim,ze den po Natalkinich narodeninach ..okolo 22.5 😀 oni maju super pani ucitelku 😉 len netusim ,co jej mam vsetko zbalit..ale snad sa to vsetko dozviem,vcas ,nech jej to vsetko pokupim..bo neskutocne zo vsetkeho vyrastla a pribrala ... 😒

mmonika
12. apr 2010

Hasleerka mas IP 😉

lucinda7
13. apr 2010

ahojte...
no naši maju dnes odstavenu vodu či čo to...tak preto.....

Moni naši to tiež absolovovali tento rok po prázdninách.....nové okná,zateplenie,fasada,telocvična.....ale maju to pekné teraz veru 😎

rodičko zatial nič...tak čakám 😵

naši sa tiež do švp ešte nechystaju..... 😎

hasleerka
13. apr 2010

no nám schválili prerábku školy, ale zatiaľ sa nič nekoná

andreasiskova3
13. apr 2010

mmonika: a na ako dlho idú na tú švp? Samko tiež niečo spomínal, ale dozviem sa až zajtra o čo vlastne ide. A ani neviem či bude môcť ísť ,keďže má bezlepkovú diétu. 😒 Ale ak by tam dochádzali, hádam by sa dal nejaký obed zabaliť, no ktovie. Som zvedavá čo povie učitelka.

mmonika
13. apr 2010

Andrea idú na tyzden ..idu do Prašníka ,(teda aspon myslim 😀 😀 😀 )

Inak dnes nam mlada doniesla 5-tku z hudobnej vychovy ....bo nevedela presne napisat do ktoreho riadka sa pisu tie vsetky noty.Teda do ktoreho sa pise osminova ,do ktoreho cela a pod..sice ich pomenovala spravne ,len nenapisala tak ako mala ... 😒

hasleerka
13. apr 2010

Monika a naši nemajú hudobnú známkovanú ... a to jej teda hneď nemusela dávať 5 😠

mmonika
13. apr 2010

Hasleerka tiez ma to troska nehnevalo ,bo navyse v ten den,kedy oni noty preberali ,Natali ani nebola v skole.. a ked som jej bola potom neskor pre ulohy ,nik mi nepovedal ,ze maju aj ulhu z hudobnej... vsak koho by to aj napadlo ... No ale co uz ,pre jednu 5 sa nestriela ...