A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

marianka8004
28. jún 2010

ahojte.no už som dlllllho nebola.robim,ide to...pomaly,ale ide 😉 vika sa teší na prazdniny,emka ani nevie čo to je,ale školku si oblubila.je tam najmenšia,tak ju všetci obskakuju.vika dnes boli na vylete botanickej a v zoo v Košiciach.zajtra budu čistiť lavice.cez prazdniny sa nechystame nikde,teda cgystame sa .....prarabať detsku.ideme vyrovnavať steny,elektrinu.podlahu...... .neviem sa rozhodnuť ako im pomalujeme.mame modru posteľ s velkou rybou,takže bude to kombinacia modrej a neviem akej.poradte.teraz nabytok nebudeme asi kupovať,tak im otapetujem dvierka na skrinkach,zaklad je biely.takže prazdniny budu pracovné.asi pojdeme len tak na jednodnove vylety,možno k vode,niečo vymyslime.dostavali ste už knihy pre 3.roč?my neake ale som zhrozena.vlastiveda sadamnasť ročna,prirodoveda šalatove vydanie,a ostatne hrôza.dufam,že im ich budu meniť.fúúúú,ale som sa rozpisala.

hasleerka
28. jún 2010

no marianka že si sa aj ozvala ... ved si ani nedala vedieť kde robíš ....

naši ešte knihy nedostali ... lavice čistili dnes ....

a čo vytvoríme si novú tému???

lucinda7
29. jún 2010

čaute kočky....
veru od septembra máme tretiačikov....ale to letíííí 😵

naši dnes idú do školy až na 8.30,maju velkú opekačku rozlúčkovú 😵
knihy odovzdávali včera ale nové dostanu až v septembri 😝

no a zajtra.....vysvedčko a hurááá vytužené prázdniny......

my tiež prázdniny zatial máme naplánované len také jednodnovky.....až by ozaj že vyšiel čas a muž chytil dovolenku tak možno nejaký Liptov...ale sme tu v domčeku prvé prázdniny tak si ich užijeme aj tak...deckam stačí stan,pieskovisko a bazenik 😀 😀 😀 😀

a to naše stretko kedy??? 😝 😝 😝 😝

hasleerka
29. jún 2010

ja som sa dnes pýtala Zuzky že či majú už nové knihy a že až v sept. dostanú nové a ak nie tak dostanú staré ...

lucinda s tým stretkom neviem ako ... bo ja už mám konečne zmluvu ... som zamestnaná ... jupí ... pracujem v nábytku ...

lucinda7
29. jún 2010

ten velký nabytok v TO čo sa začína na D???? 😝
ved kludne aj cez víkend alebo tak...mne je jedno,ja sa prispôsobím väčšine 😵

hasleerka
29. jún 2010

nie nie ... neviem či tu budú u nás D otvárať ... stavajú tu síce tých 6 obchodíkov-tú sieť ... ale toto je normálny nábytok ... dole má šef koberce a teraz na poschodí otvára nový nábytok (kedysi tu bol nábytok NAJ a ľudia boli naň zvyknutý) ... bude tu všetko nielen kuchyne ....

no v podstate aby to mohlo byť aj cez víkend ... ked budem vedieť ako to bude s prácou v sobotu ... hned dám vedieť ... ale určite by som sa chcela s vami stretnúť....

lucinda7
29. jún 2010

super....teším sa.....

tak uspešný zajtrajší den....a dobre vysvedčenia našim druháčikom 😵

bzuco
30. jún 2010

ahojte

tak a je to tu - prázdniny 😵 😵 😵 😵
barborka ma potešila - doniesla samé jednotky a aj taký "diplom" za aktivitu, krásne výtvarné práce a za výborný prospech
dostala aj zápisník s perom, tak prišla vysmiata
chceme jej kúpiť za vysvečko in line korčule, ale to pôjdeme niektorý deň spolu aj s MM

hasleerka
30. jún 2010

no mne už dcéra volala že doniesla samé jednotky a tiež diplom alebo pochvalný list .. my pôjdeme cez víkend asi niekde na pizzu, lebo aj mm mal meniny, tak to spolu oslávime...

lucinda7
30. jún 2010

aj my sme čistojednotkári 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

náš dostal v škole knihu s venovaním 😀 😀 😀 😀 😀 a karty za zber papiera 😀 😀 😀 😀

marianka8004
1. júl 2010

aj my sme mali samé jedničky,sa teším 😵

lucinda7
2. júl 2010

no vidíte,máme to my šikulky 😝 😝 😝 😝 😝

mmonika
4. júl 2010

Awojky ,
krasnu nedelu Vam prajeme 🙂 🙂 🙂 🙂

U nas bolo vysvedcenie dobre ,i ked neboli same 1, herecka mala dve 2 zo slovenciny a z anglictiny.... ale nevadi .... 😉 😉 😉 😉 pochvalili sme ju aj tak,dokonca dostala od pani ucitelky aj diplom a knizku na koniec skolskeho roka ... Ja si myslim ,ze keby nebola mlada tak casto chora na koniec skolskeho roka ,ze by si znamky aj opravila ...

Inak uz prazdninujeme o 106,sice Natali este kasle ako tuberacik ,ale uz sa to lepsi... 😉 😉 😉 😉 Vcera sme boli uz aj na kupalisku ,sme si to vsetci uzili ako sa patri ,mali sme na plane ist aj dnes ,ale neviem,kedze dnes nie je tak teplo ako vcera . 😖 .. presne o tyzden ide Natali do tabora ,tak sa tesi ze stretne kamosov z minuleho roka .... 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja zajtra nejdem do prace ,kedze je sviatok ,juuuuuj ale sa tesim, 😀 😀 😀 😀 😀 konecne sa dosyta vyspinkam 😀 😀 😀 😀

No utekam chytro dovarit obed ,nech mozme papat... 🙂

hasleerka
4. júl 2010

monika a vaši mali anglinu známkovanú???? naši nie ... a nevadí že mala dvojky, ved nemôže byť každý jednotkár, hlavne že si ty na nu pyšná ... ved je zase v inom šikovná ... a kde ju dávaš do tábora ... vidíš to sa zase ja moju ešte bojím pustiť, lebo ktovie či by sa v poriadku vrátila a čo všetko by postrácala 😒

ani ja nejdem v pondelok do práce ... ešte som len nastúpila a už si užívam sviatok 😀 😀 😀

mmonika
4. júl 2010

Hasleerka my sme to doma dcerke povedali ,ze sa nic nedeje ,ze nemala same 1 ...ale to vies svokra do nej rypala a porovnaval s neterou ,co je 6-tacka a ta ma doteraz same 1 😒 😒

Inak do tabora ide uz po druhy krat .,minuly rok bol tabor v Zavadke nad hronim ,a tento rok je v Moravskom Svätom Jáne v Škole v prírode Piesočná.( http://www.tabor-antre.sk/?p=uvod.php) ...no to ze dake veci postraca s tym ratam,a ja len dufam,ze sa do buduceho tyzdna vyzdravie uplne ,bo este dost kasle .... 😖

hasleerka
4. júl 2010

monika no svokry - bez komentára ... idem kuknúť ten tábor

hasleerka
4. júl 2010

no monika to vyzerá veľmi dobre ... ale deti tam musíš doviezť sám??? a to akože za cenu 160 € je všetko, alebo daj stručný popis k tomu táboru, sa mi moc nechce čítať

mmonika
4. júl 2010

Hasleerka ,nas ten tabor vysiel 150€ dostali sme zlavu ,ze sme to skor vyplatili .... 😀 😀 😀 😀
Hej my sme dopravu zvlolili ze ju dovezieme ,a aj odvezieme ,aspon si zvysok rodiny spravi vylet .. 😀 maju tam stravu 5x denne ,plus dost ovocia po cely den ... Minuly rok to bolo tak ze sa dve hodinky ucili a potom mali daky program ,bud sportove hry ,alebo sli dakde na vylet ,ci na plavaren ,alebo len tak odychovali ... a najviac sa malej ratal nocny pochod , 😀 😀 😀 😀 i ked sa dost bala ,ale prezila to...doteraz na to spomina... 😀
neviem ,co by si este chcela vediet ,tak sa kludne pytaj ... 😉

hasleerka
4. júl 2010

a myslíš že by mali ešte voľno??? ... a či vedia zabezbečiť dopravu??? myslím že Zuzke by sa tam mohlo páčiť ked sú tam aj počítače ... dali ti aj popis čo všetko si má brať??? ... skús niečo napísať čo sa tebe alebo Natálke páčilo....

mmonika
4. júl 2010

Hasleerka na stranke je pisane ze su tam este posledne volne miesta ... .tak skus zavolat tejto panej ,vola sa Alena Palova (cislo ti poslem do IP ) popis co vsetko si ma vziat mam este z pred roka ,ale v podstate jej nabalim vsetko to co mala mesiac dozadu v skole v prirode ....
No mne sa dost pacilo ,ze tam boli mlady lektori,co sa detom dost venovali .... maju u mna jedno velke plus...sice som sa dost bala ze tam bude Natali aj s kamoskou najmladsie ,ze ako ich prijmu tie vacsie deti ,ale nakoniec sa tam mali princezne ako v raji ... 😀 😀 😀 😀

mmonika
4. júl 2010

Hasleerka mas IP... 😉

mmonika
4. júl 2010

A teraz na stranke tabora som sa docitala ,ze maju volne 26 miest ... 😉

hasleerka
15. júl 2010

ahojte .... ako prázdninujete .... no ja ani neviem že sú ... z práce domov, chytro čosi porobiť, s dievčatami von na chvíľu, nič nemám porobené, ale som rada že mám prácu aj ked len minimálne platenú ....ale aspoň v sobotu sme boli na kupko a ak bude teraz v nedelu pekne, tak by sme ešte chceli ...

monika ako sa páči Natálke v tábore ... aj kámoškin syn tam je, ale vravila že je tam veľa chlapcov a že len zo 3 dievčence....

s tým stretnutím neviem ako to bude ... robím každú druhú sobotu, tak ked mám cez víkend voľno som aj rada že som doma a oddychujem ....

mmonika
18. júl 2010

Awojky ,
no u nas sa prazdninuje o 106, 😀 ...

Hasleerka Natalka je uz je domka ,ale dosla uplne nadsena ... ja viem ,ze tam boli len tri dievcata ,ale to sa jej najviac ratalo ... 😀 😀 😀 mali stale daky program ,ale aj sa troska ucili ,co sa jej tiez ratalo ...Inak to prostredie mali uplne nadherne ,normalne som jej zavidela ,ze ja som musela ist do prace ...
Inak horsie to zvladal Adrian ,ten bol hotovy ,nestastny ze kde je Natalka ..tak sa potesil ked prisla domkov ,hned nam aj ozil ... 😀 😀 😀

Inak s pracou som na tom tak isto ,tiez robim skoro kazdu druhu sobotu ,ale do dovolenky to uz dako vydrzim 😀 ta mi zacina prvy augustovy tzden a konci treti augustovy 😀

hasleerka
18. júl 2010

monika odkedy presne robíš??? už máš nárok na dovolenku??? ... ja ešte nemám ....ale už sa teším že nárok mámuž 25 dní, teda za tento polrok budem mať 12,5 ... no ale si to budem vychutnávať ....

hasleerka
18. júl 2010

a to je super že Natálke sa páčilo ... nejaké fotečky nemáte, žeby som Zuzke ukázala, čoby ju to navnadilo ... na rok už budú peniažky, tak by som ju chcela dať ... a nemá Natalka FB, žeby si aj spolu popísali čo sa jej tam páčilo....

mmonika
18. júl 2010

Hasleerka ja pracujem od polky maja ,a skusobna doba mi konci v polke augusta ...a ja budem mat pravdepodobne neplatene volno ,kedze tam byva celozavodna dovolenka 😉 a my odchadzame v auguste na dovolenku na 10 dni ,tak sa vytesujeme cela rodina 😀 😀 😀 😀
Fotky dake mam,ale este som sa nedostala ku nim ,a pravdepodobne ich dam len FB 😉 ,tak si ich potom tam mozes kuknut... a aj mala je na FB,zaregistrovala sa len tento tyzden 😀 ,ale mamka ju ma pod kontrolou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ( kedze som prisla na jej pri.meno a heslo 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak sledujem s kym pise )....

hasleerka
18. júl 2010

monika tak mi hod do IP meno, ja chodím zuzke na FB tak jej ju pridám ... aj fotky jej potom ukážem ... ale ved už by ti mohli dať aj dovolenku ...

mmonika
18. júl 2010

Hasleerka foto uz je na FB,ale pod mojim nickom .... 😉

hasleerka
20. júl 2010

áno kukla som, ešte musím aj Zuzke ukázať....