A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

pacna
5. aug 2008

my musime kupit teplakovu supravu,tenisky, aj papučky.teplakovku by ešte aj mala no boli vonku zo skoly a asi spadla tak ma na kolienku zeleny flak od travy 😠

atlaska
5. aug 2008

Baby uz sa to tu pisalo? neviem - neviete ake cisla zositov budu druhaci potrebovat? Drobec uz chcel nakupovat ale nam zoznam nedali☹

pacna
5. aug 2008

no my mame taky zoznam od prveho ročnika až do stvrteho,je tam:
zosit 512-10ks
513-10ks
5110-1ks
523-2ks
524-1ks
624-2ks a je pisany aj notovy zošit. 🙂

atlaska
5. aug 2008

pacna diky 🙂

lenca13
5. aug 2008

My sme zosity objednavali v skole este koncon maja tak aspon terz nemusime kupovat.Tiez budeme potrebovat papuce.tenisky a teplaky.peracnik jej kupila moja sestra este zaciatkom prazdnin za 50Sk plny.

vinka
5. aug 2008

Pána za 50sk?To kde majú také peračníky.2 krát som pozerala či som dobre prečítala 😕

lenca13
5. aug 2008

Vinka segra to kupila v Tescu ale teraz prisiel letak z Billy aj tam su na akciu za 99 Sk dajaky 50-dielny ta akcia plati od stvrtka 😉

vinka
5. aug 2008

Tak nato sa pozriem či bude tá akcia aj u nás.Lebo niekedy robia akcie na vybrané mestá iba.

vinka
5. aug 2008

Zabudla som dakujem za info 😀

lenca13
5. aug 2008

Vinka nemas zac a pozerala som tvoj album malej si usila krasne satocky a je hrozne zlata 😉

vinka
5. aug 2008

Tak nato sa nedá nereagovat.Však?To mala na svadbe lebo v apríli sa mi vydávala sestra a mladá musela íst tiež.Nemala kde ostat 🙂 Tak som si povedala nepôjde v dupakoch 😀 A to je satén a čipka toto fialové.

vinka
5. aug 2008

Zas som zabudla podakovat za pochvalu.Juj ale som nevychovaná.

lenca13
5. aug 2008

Su uplne super

vinka
5. aug 2008

Lenca13 a malej sa ako páčilo v škole?Aké bolo vysvečko?

sasenka
5. aug 2008

No ja mam zoznam ešte zahrabaný v skrinke, to až v septembri, nech radšejj dokúpime,a ko to zbytočne skladovať... aj ked, ostalo by Alexkovi.
Šatočky su zlaté 😉

lenca13
5. aug 2008

V skole je Radka do pohody ucitelka ju stale chvalila a vysvecko mala velmi dobre.Ved uz sme zacali aj trochu precvicovat ma kupeny taky zosit vola sa to Skola na prazdninach opakovanie hrou 😉

tomaskokat
9. aug 2008

lenca13 prosí ťa kde si kupila ten prázdninový zošit?

maca793
9. aug 2008

tak ako čítam tak sa už pomaly pripravujete do školy robíte nákupy, síce my sme zoznam nedostali tak si odpíšem, mňa to bude stáť 3500,-, tak som to rátala, treba babám kúpiť prakticky všetko okrem tašiek a peračníkov, tie som kupovala v bille po 10,-sk vo výpredaji. ale už nemajú.

lenca13
12. aug 2008

Tomaskokat kupovala som to v knichkupectve ale este v maji 😔

katka76
13. aug 2008

caute maminy, tak ja som si povedala, ze od pondelka pomaly zacneme opakovat, teda priklady sem tam rata, to je rychlovka a bezchybne, precital uz dve knizky, ale som zvedava na pisanie, to sme od zaciatku prazdnin este nevideli. pevne dufam, ze si pismenka bude este pamatat a tiez nam treba oprasit slovnu zasobu z anglictiny.
pomaly kompletizujem pomocky, treba novy ubor, tenisky, papuce a skolske dosky, tie prvacke sa nam akosi rozhegali

verulka
13. aug 2008

kati, tak to my nei, kedze sa konecne chystame na dovcu...ani s krpatou sme neopakovali, ved oni sa rozbehnu v skole 😉

sasenka
15. aug 2008

naša je na dovke s našimi, takže sa opakovanie nekoná... išli na last minute do Tunisu a dojdu až týžden pred zač. školy, takže musíme to trocha prebehnúť. Ale brala si aj zošit, že každy den napíše 2 vety, čo ju zaujalo, taký mini-cestovatelský-denníček, no ved uvidíme, čo popíše - tipujem že skoro nič 😎 😎 😎
Najhoršie bude Anglina, do toho sme nekopli cele prazdniny a to som učitelka AJ/NJ!!! Nie je čas, ved ja som to moje dieťa videla z celých prázdnin dokopy asi 2 týždne, čo je stále preč u jednych-u druhých starkích... alebo na dovolenke.

maca793
16. aug 2008

sasenka
tak to je super, ja by som tiež deti poslala niekam k moru ale to u mňa nehrozí ani za 10 rokov 😔
pripravujeme sa poctivo aj keď sme teraz trošku poľavili ako bolo cez týždeň fajn, takže od pondelka ideme na to, musíme dopísať zošiť čo dostali od učiteľky.

pacna
19. aug 2008

včera som nakupila pero za 95 sk ma špičku ako prepisovačka no stopu ma atramentovu,aj obaly som kupila len na matematiku akosi zohnat nemozem 😒
nasa je neštastna ze nebude moct tolko spat 😀

katka76
20. aug 2008

ahojte, tak my sme zacali s odpismi, cele prazdniny nepisal a akosi nam niektore pismenka vysumeli z hlavky (b-d, v-u), tak sem-tam nakuka do slabikara.
kompletizujem sk. potreby, dnes tu nie je tak horko, tak sa vyberieme do mesta na nakupy.

junovka
20. aug 2008

Ahojte,

Tak mi sme boli nakupit komplet zoznam co nam treba, aj ked viem, ze ten total komplet bude az ked zacne skola, lebo furt si daco vymyslia, ne? 😝 😝 Nakupovali sme aj garderobu, len este stale neni v setko to co by som chcela na oblecko 😒

Pacna, a aky to zosit zhanas na matiku 😲 😕 ??

sasenka
21. aug 2008

obal na matiku, nie zošit asi.
No pasuje ako tak obal na Prírodovedu (nie Prírodopis) lebo to je taky sprostý nový rozmer knižky. Aj v papierni sa rozčulovala ta pani, čo nerobia nejaké typizované roumery kníh, podobne je aj problem s obalom na akýsi diel náboženstva 😒
Ozi, date vaše deti na NV alebo Etiku?
My mame NV, vlastne až na 1 dievča celá trieda. Nioe som nejako prudko veriaca, manžel vobec, ale ked je malá pokrstená, tak som ju dala, ved zle sa tam nezčia a ketechétku majú strašne zlatú 🙂

pacna
21. aug 2008

ano je to na knihu kupila som taku foliu a znej spravim obal.
na naboženstvo chodila a aj chodit bude my sme veriaci 😀

junovka
21. aug 2008

😅 😅 asi som to zle precitala, sorry 😔 ...to je asi tym, ze drzim dietu a som hladna 😖

Timeika tiez chodila na NV a aj bude, pokial si nezrobi prijmanie a potom to uz necham nanu, ci bude nadalej chciet NV, alebo Etiku 😉

atlaska
22. aug 2008

My mame len knihy - hudobna, citanka, slovencina a matematika, prirodovedu sme nedostali☹
Obal na matematiku sme nezohnali ani my - je o par mm vacsia ako slovencina a citanka 😠