A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

pacna
1. sep 2008

aj ja som sa pytala na nu no neni jej ☹ asi tu už nechodi ☹

junovka
1. sep 2008

tak....a uz konec lazom-plazom ☹ 😉 ....normalne som sa aj dnes rozplakala, nakolko sa bojim ako zvladne Timi 2.triedu...ked si predstavim, ze uz bude nasobilka.... 😢 😢 😢 😝 ....normalne mam depky zo zajtrajska 😔

vinka
1. sep 2008

Junovka zajtrajška sa neboj zajtra bude v pohode. 😀 Aj ja sa teším ako to pôjde nášmu druhákovi.Ved sa poradíme ako to kto zvláda. 😉

lenca13
1. sep 2008

z toho ucenia mam aj ja trochu strach ale snad to tie nase deti zvladnu musime im verit 😉

dadulka19
1. sep 2008

ahojte druháčikovia 😉
...prajem vám zajtra vykročenie tou správnou nohou 😉 ,ste šikovné deťúrence a aj druhú triedu zmáknete v pohode.... 🙂 😵 😉

dadulka19
2. sep 2008

...tak a naša druháčka už sedí v lavici 🙂
Učiteľka bola zlatá,hneď si každého vybozkávala 😵

mojsejovka
2. sep 2008

ahoj, maminky... tiež mám druháčku - Emku, o chvíľočku ideme pre ňu do školičky, nech jej ten prvý deň rýchlo ujde... 🙂
hneď dnes sme dostali lístok od učiteľky, či nechceme malú prihlásiť na nepovinnú angličtinu a neviem sa rozhodnúť.. 😒 neviem, či to nie je zbytočné, keď od tretieho ročníka aj tak budú mať povinný jazyk - takže by sa vlastne učila 2 roky takmer to isté.. ale vraj väčšina rodičov má predbežne záujem, tak ja neviem... 🙄

junovka
2. sep 2008

ahojte 😉

tak, my sme uz doma.Zajtra sa zacinaju uz ucit.Budu mat 5 hodin-M, SJ,TV,SJ,VV 😝 ....dajak zhurta idu nanich, co vy nato?...aj u vas tak? 😕

Mojsejovk, vitaj v nasom klube 🙂
Co sa tyka tej AJ.Tak, Timi chodila uz v 1.triede na nepovinnu anglinu.A pokracovat bude aj v 2.triede.Si myslim, ze to neni na skodu 😉 Taze, nerozmyslaj a napis ju 😉

atlaska
2. sep 2008

aj nasi od zajtra makaju na plny plyn. Slovencina, citanie, matematika aj zosity si maju doniest.

lenca13
2. sep 2008

Nasa Radka maju choru ucitelku tak tento tyzden maju po styri hodiny 😉 zastupuje ich druzinarka 😕 zajtra si maju doniest len citanku a zosit na kreslenie takze zatial pohoda

pacna
2. sep 2008

ahoj my sme boli ešte nakupit a zajtra maju tri hodky a nenosia nic akurat dostanu 🙂

mojsejovka vitaj nasa chodila v prvom na ang. a bude asi aj teraz ak bude 🙂

verulka
2. sep 2008

cafte, my sme chytili nejaku zvlastnu ucitelku, tak nejako bez zivota na mna posobila..uvidime co sa z nej vykluje 😀 my mame AJ od 1.rocnika normalne, ajk teraz...myslim, ze vyucovania jazyka nie je nikdy dost 😉

vinka
2. sep 2008

No náš syn zajtra si má doniest len matematiku.Tak neviem ako dlho tam budú.A ešte projekt prázdninový čo mali spravit.No už to začalo.Ranné vstávanie a tak 😀

alika54
2. sep 2008

caute,,,nasi budu zajtra len dostavat knihy,,,uz fasli rozvrh celkom sa da,,,ucitelku mame rovnaku-je fantasticka 🙂 ,,,tak hura do povinnosti 😀

vavka33
autor
2. sep 2008

Ahojte babulky.tesi ma,ze vam chybam.nasla som si vase ipcky,potesila som sa,ze na mna myslite.
tak som tu a ospravedlnujem sa,ze som tu malo,ale zacala som ucit,tak mam trosku viac povinnosti.K tomu este moja mala bambulka,ktora sa treti tyzden pyta cikat,tak vsade len cikame,no a vaneske sa snazim venovat,lebo som ju nemala dva mesiace doma.Inak do skoly sa tesila,ma novu pani ucitelku a mamu v skole,cize myslim,ze bude chodit rada do skoly.prihlasila som ju do sk.klubu a na obedy,aby nehnevala doma babku,ktora mi opatruje malu,kym som v skole.Vaneska bude chodit domov so mnou.
Veri,ja som na byvalej skole ucila deticky AJ od 1.rocnika.Je to dobra vec a mnohe deti vedia tie zaklady uz zo skolky,cize v 1.triede im jazyk nerobi problemy.
No snad sa tu dostanem castejsie,aspon takto k veceru pozriem ako sa vasim druhacikom dari a podelim sa o novoty mojej druhacky 🙂
mam vas rada.

vka
2. sep 2008

Tak naši zajtra maju priniesť iba tašku peračnik zatial hravou formou 😉

dadulka19
2. sep 2008

ahojte 😉 ..a vavke zvlášť..VITAJ!!! 🙂

naši sa zajtra ešte neučia,budú len burinu vytrhávať na šk.dvore 😒

katka76
2. sep 2008

ahojte, maly mal minuly rok cely zamerany na kralovstvo vcielky maji, robili rozne certifikaty a mini-projekty. tento rok sa bude niest v duchu snehulienky a 7 trpaslikov, pani ucitelka dnes bola prezlecena za snehulienku a deti vyfasovali trpaslikovske ciapky, ktore si nesmu zabudnut doma. no na zajtra sme uz zabalili zosity, matematiku, citanku a hygienicke potreby - takze skola vola, hor sa zdolavat povinnosti

verulka
2. sep 2008

cafte, ja len chcem privitat medzi zivymi vavku a nech sa dari aj tebe v praci, nie len vaness v skole 😉

pacna
3. sep 2008

vavka ahoooooooj 😉

dadulka ze burinu no super hor sa do prace 🙂 😀

pacna
3. sep 2008

tak zošity nedostali akurat citanku tu si necha doma a v škole maju novu tak o jednu knihu menej nosenia.
zajtra maju 5hodin 🙂

vka
3. sep 2008

Znamkuje sa u vas ??? ja zatial neviem ale na konci šk roka rozdala učitelka hlasovacie listky ktore sme poslali po deťoch ale ako to dopadlo neviem ja som bola za znamkovanie predsa nech sa to berie už važne 😉

zabinka
3. sep 2008

Tak aj my mame prvy den za sebou. Mame novu pani ucitelku, ktora na nas teda nejako nazaposobila. Ale ved uvidime. Nasi budu mat tento tyzden po styri hodiny, dnes si mali priniest len zosity. A nasi budu riadne znamkovani.

verulka
3. sep 2008

my znamkujeme..a mame rozvrh, kazdy den 5hodin 😉

vka
3. sep 2008

naši zajtra hned zhurta 5h

alika54
3. sep 2008

nasi dnes doniesli knihy a synator bol happy lebo vraj pani ucitelku presvedcili na ulohy az od pondelka 😀

vka
3. sep 2008

😀 ťažko sa štartuje.......................

alika54
3. sep 2008

ved to,,,vka som si vsimla ze mame obe deti v rovnakom veku 😉

atlaska
3. sep 2008

znamkujeme, mame aj ziacku knizku a aj internetovu ziacku. a zosity maju mat s okrajom, v papiernictve nam povedali ze beru zosity od dvoch firiem ale s okrajmy pre I.stupen niesu. mate take? 512 a 523 s okrajmi?

alika54
3. sep 2008

veru s okrajmi nemame,,,ale od nasich okraje nevyzaduju 😕