A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

junovka
2. júl 2008

Atlaska,
Timeika boli v prvej triede 23, z toho 2 deticky boli v zahranici a teraz neviemci budu 22, lebo jeden chlapec prepadol a ci sa vratia tie 2 deti zo zahranicia, tak to neviem 😖

lenca13
2. júl 2008

Nasich je v triede 24.

pacna
2. júl 2008

našich je 15 🙂

vavka33
autor
2. júl 2008

leni gratulujem 😀

milka2008
2. júl 2008

Našich prákov, teraz už druhákov je 19 a myslím, že jeden od septembra asi odchádza, tak ich bude 18 🙂

verulka
2. júl 2008

babulky, tak nas je asi najiac..myslim 25ich bolo a teraz ich tiez bude kolko s len da.
a mam jednu super novinku- ajku mi vzali na odvolanie na 8r gymko 😵 😵
vavka, to ma mrzi, mala si krasne fotocky

atlaska
3. júl 2008

Junovka to nechali prvacik prepadnut? To moze mat aj poruchy ucenia a neprisli nato, ja sa cudujem aj nad tymi dvojkai u nasich spoluziakov. Pri starsom teda 2 nemal nikto.

junovka
3. júl 2008

atlaska, zial nechali, ale ucka vravela na rodicku, ze bol aj u psychloga, dokonca mal rok odklad uz predtym a vraj rodicia vobec nejavia zaujem o synovo ucenie. 😒 Tak, asi tak 😕

atlaska
4. júl 2008

☹ ☹ ☹
no aspon chodil do skoly, V Bratislave vraj v zaskolactve vdeie nejaky prvak z Petrzalky. Tomu vobec nerozumiem - ze rodicia nevedia ze ich 6r dieta nechodi do skoly???? Mne by ucitelka teda hned volala keby maly "usiel" zo skoly.

alika54
4. júl 2008

ahojte,,,aj mi sme uspesne ukoncili prvu triedu a som viac nez spokojna bo mali je riadny zivel a mala som obavy ako to zvladneme,,, 🙂 ,,,

dadulka19
4. júl 2008

našich je v triede 27 a plus jedna cigánečka,ktorá nastúpila v polke roka(už mala 8 rokov)a nechcela chodiť do školy,takže od septembra ide znovu do prvej 😒 ..Normálne s mamkou ráno stála pred školou,malá sa tam vygracala a išli domov.No otras 😠

maca793
5. júl 2008

našich je 20,to stačí. učiteľka z nich má nervy, sú taký loptoši 😀

sasenka
6. júl 2008

Ahojte v novej téme
ja som tu týžden nebola, boli sme na dovke... ako prazninujete???

Boli sme v mestečku Baška na ostrove Krk (hotel Corinthia II - III) odporúčam všetkými desiatimi, pre deti od 0-5 rokova absolútna paráda, fakt najlepšie ako sme boli, a to už sme boli všelikde - hotel krása, pláže nádhera, more teplučké, počasie na jednotku .
Mierny vstup do mora, na pláži kamienky, v mori piesok , more uplne prieračné, čistučké - maju aj pridelenú Modrú vlajku za čistotu pláže
Hotelik absolútne praitelský k detičkám, do 7 rokov deti neplatia, stava formou švedskych stolov, sice už som zažila aj lepšie, ale jedlo vcelku chutné, a hlavne vždy niečo aj pre deti - kuracie, teľacie, jahňacie mäsko, polievka, cestovinky, pudingy....
V hoteli je priamo Wellness centrum, vnutorné+vonkajšie bazeny, vírivky, jakuzzi zdarma (aj pre maminku niečo )
Mali sme obrovskú tzv. "family" izbu, teda 2 velké postele, maly spal v cestovnej postielke, ale vraj na požiadanie aj majú na požičanie zdarma!

maca793
8. júl 2008

a malý zvládol cestu v pohode? ja mám s malou problém ísť k našim v buse len 10km od domu.

vka
8. júl 2008

Saši tak vitaj doma 😎 😎 😎
My sa tiež zberame na dovču ale ked nastane ten spravny okamih ........ 😒

aby sme si cela rodinka oddychli hladame spravny datum tak aby sme nehupli hned do prace a mali 2 3 dni na nastup do realu 😀
tak prijemné aklimatizovanie Saši pridaj potom fotečky 😉 😉 😉 😉

sasenka
8. júl 2008

fotky su na http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Gallery&...

No a my sme to platili už vo febrzari, lebo keby sme mali na mojho muže čakať, že bude mať volno práce, tak to by sme šli v júli 2015 😀 Tak teraz sa už musela práca prisposobiť dovolenke, a nie opačne.
Maca, my sme šli autom a sme to tak načasovali, aby väčšinu cesty prespal, takže uplne v pohodke, z celej cesty bol hore asi 3 hodiny dokopy - tam aj späť 😎 😎 😎
Aj preto chodievame do Chorvátska, aby sme mohli isť autom, kym je takýto malý, neviem si predstaviť nejaký letecký zájazd s odletom o 2:00 v noci napr. 😒 - že ho budiť, to by bol uplne mimo.

maca793
8. júl 2008

tak to hej
ja idem vlastne chcem ísť na budúci rok, dúfam, že už nebudeme mať plienky 😲

a duá sú teraz strašne na nervy, stále niečo chcú, vyvádzajú a nevedia sa dočkať druhej triedy. 😀
stále im vravím, že ešte majú čas na školu, ale Maťka je taká nedočkavá, že si už urobila celý pracovný zošit, čo im dala učiteľka na prázdniny. 😀

vka
9. júl 2008

Saši krasne fotečky 😎 😎 😎 😎

sasenka
9. júl 2008

My sme boli aj s plienkami, ved to teraz nie je problem, ked su Pampersky 🙂 S klasickými by sa teda cestovať nedalo 😒
My žiadnu prácu na prazdniny nemáme, ale kupila som nejaké pracovné zošity tiež, ale začneme pomaly v auguste, zatial iba číta, čo deň to jedna knižka 😅 😅 😅 ani ja nemám takú spotrebu literatúry 🙂

Vka dakujeme 🙂 😉

vavka33
autor
10. júl 2008

ahoj sasi,vitaj domka.
nadherne fotky,najzaujimavejsia je ta,kde je maly v kolese a v puse ma cumlik. 😀 😀 velky plavec.
A aj to prostredie je tam super.Kolko vas to vyslo-aspon priblizne.
My rozmyslame ist do chorvatska,ale neviem,vsetko bude asi na poslednu chvilu,tatko nevie kdy bude moct mat dovolenku,chodi nam na tyzdnovky

sasenka
10. júl 2008

My sme vždy chodili na last-minuty, ale tento rok výnimočne sme platili vo februari a vyšlo nas to dokopy komplet aj s vreckovým, benzínom, polpenziou, poistkami necelých 40.000,- takže dobre, pred 2 rokmi stal len hotel 42.000 (lebo na last sme nič ine na ten termín nezohnali 😠 ) a nebolo zdaleka tak dobre.
Ešte som tento naš videla na last-minute v Saturi dokonca lacnejšie, ale neviem, či ešte maju aj family- izby (teda 2+ 2 deti)

No plavci velkí su obaja, ved Alex je znamenie ryby a Heni je rak 😀 takže vodne živly poriadne. Heni už vie obstojne plávať a malý v koliesku sa vobec nebál, dokonca aj sam do bazena liezol 🙂 🙂 🙂 Do mora sa neodvážil, našťastie 😀

vavka33
autor
10. júl 2008

ja som tiez ryba,manzel rak a lea vodnar,len vanes je strelec-cize sme tiez v prevahe vodne zivly

sasenka
10. júl 2008

😀 😀 😀 my sme býk a blíženci, takže neviem, či to "sedí" ale mame sa radi 😀
Aj vaši skoro-druháčikovia sa snažia polku dňa tráviť pred TV??? Lebo moja dcera by tam presedela aj celý, keby som nezakročila 😠
Vonku je počasie na zaplakanie, ja chceeeem slnkooooo 😢 😢 😢

vavka33
autor
10. júl 2008

Tu je slnko,ale sem -tam pod mrakom.
Moja druhacka je na prazdninach,ale ked je doma,tiez by len sedela pred telkou.

sasenka
10. júl 2008

naša je tiež na polo-prázdninách, rano doma a od piatej do rána u starkích o poschodie nižšie 😀 Dnes bola v otcovej kancelárii s "tetami" - rozumej účtovníčkami, a s tými tam počítala a čítala, a kreslila... a potom juu vzalki ešte na nakupy a ešte do jednej firmy kde tiež robia, tak mala exkurziu (vo výrobni paplónov 🙂 z peria)
No a nabuduci týžden ide k svokrovcom vraj... že si to vybaví sama 😀 😀 😀

junovka
10. júl 2008

caute 🙂

No Timeika , teraz vstava skoro rano, ked neni vobec nutne 😠 😠 😠 ...vraj aby jej nic v telke neuslo....inak, bola s manzelom minuly vikend na chate u svokra a tam spala prvykrat v zivote pod stanom, tak je cela bez seba....uz otravuje, ked pojde zas.....dnes jej bol manzel kupit plavky, nakolko svokor volal, ze ju vezmu do Madarska na kupko 😉

sasenka
11. júl 2008

to Heni si teda rada pospinká 🙂 A TV može zapnuť, až ked ja dovolím, neznáááášam JETIX - asi to zablokujem, to čo su za rozpravky???????, same strielačky, dialogy ako v dospeláckom akčáku, akurát bez nadávok (no už len to by chýbalo 😠 ) 😠 😠 😠
Dnes ide s mojim otcom dio IOstravy, bude poookoooj, aj ona bude mať výlet.

vavka33
autor
11. júl 2008

nasi pozeravaju minimax,jetix im nedovolim.
Junovka,kam do madarska pojdu?
My snad zajtra pojdeme na dake kupko,vyber necham na tatinka,ale sla by som na margitu,ilonu,tak sa mi pacilo.Hlavne tam nebola termalna voda tepla,co ja neznasam

sasenka
11. júl 2008

Na Margitu-Ilonu chodieval moj muž ako dieťa a veeelmi sa mu tam páčilo - len je to pre nas dosť daleko.
Prišiel mi mužík, tak ideme dačo porobiť, ked je skor doma - v byte, nemyslite si... 😅 😅 😅

milka2008
11. júl 2008

ahojte, preberal sa tu prazdninovy "program" deti, aj buducich druhacikov. My to mame este do dalsej stredy vyriesene - synator je v tabore na 3 tyzdne. 😎
Potom bude musiet par dni vydrzat, a pojdeme na dovcu k moru na 16 dni. to uz bude august a potom ozaj neviem. Mozno jedna babka, druha babka a ked bude volne este aj tyzdenny tabor. 😅

Synovi sa paci viac minimax, ako jetix. Tam pozeraval - neviem ci to este bezi - spionky. 😎