A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

csina
20. dec 2009

ojoj....to by som sa dočkala... 😀 😀 ja som mala iné nočné vyžitie...dnes mám naspané tak 3 hodinky, vďaka mojej polovičke, ale z ďaleka nešlo o vášnivú noc... 😀 😅 bol s kamarátmi a prišiel tak o tretej nadránom, dovtedy som ho čakala...a na moje prekvapenie, čo u neho nie je zvykom, pod obraz boží... 😖 tak som sa o neho starala, aby sa mi z opice dostal....zaľahla som tak o pol piatej..a ráno ma pred ôsmou už buntošila malá...normálne rozmýšľam, či jej nepredĺžim prázdniny...aspoň od utorka aby neprepásla vianočný koncert zajtra..dnes sme ozdobili stromček a budeme čakať na ježiška.... 🙂

hasleerka
20. dec 2009

ahojte ... aj my sme dnes zdobili stromček ... len neni dorobený bo ja idem zajtra do práce pre kolekciu, tak ešte doložíme tú

no a ešte dva dni do školy a máme veget ... ešteže som doma

csina držím palčeky aby si štedrý deň bola ešte doma a potom šup pre bábätko do porodnice 😉 ... či ako by tebe lepšie vyhovovalo???

marianka8004
21. dec 2009

ahojte.aj my sme včera zdobili stromčerk,dnes idem do mesta ešte niečo kupiť,a poobede do kostola zdobiť stromček a urobiť vyzdobu.a darčeky eštestale nemam. 😒 najhoršie na tom je,že ani ani € 😒
tu je taka zima,rani,ked som vypravovala viku do školy,bolo -13.a ma to do školy cca 1km.chuda moje každy den sa našlape.

mmonika
21. dec 2009

Dobre ranko,
tak aj ja som uspesne vystrojila Natali do skoly... chuda moje ,tak sa jej nechcelo vstavat... no ale co uz ...dnesok este dako prezije ,a zajtra sice idu do skoly,ale neucia sa,... maju dojst na lahko 😀 😀 😀 ...no a Adrik uz ma prazdniny az do 11.1.2010 😀 ..a tiez chvalabohu,ze som doma...bo inak netusim kam by som svoje deturence dala. ...obe moje babky maju moc daleko do dochodku... 😒

Ja snad este dnes spravim ,poslednu varku medovnikov... bo este mi zostal palmarin a ja netusim co snim...Stromcek sa u nas bude robit az v stredu,bo si to chce aj manzelik vychutnat...kedze aj on este pracuje... 😖

Csina tak to si mala ozaj pestru noc... 😒

lucinda7
21. dec 2009

ahojte....

ani nám sa ráno nechce vstávať.... 😒 ešte zajtra to musíme vydržať 😝 ale tiež sa neučia,majú doniesť koláčiky,budú si púšťať koledy 😵

v sobotu mali tu vianočnú akademiu,hrozne boli zlatí.... 😵

darčeky máme,napečené máme,stromček máme už od piatku,tak už kludne môžu prísť aj Vianoce 😵

marianka8004
21. dec 2009

ja ešte nemam všetko,idem vypratať kupelnu,a utrieť skrine,a dvere,stale sa dačo najde,v detskej ani nevidno,že bolo upratane 😉 suche napečene mam,v stredu ešte urobim neake rezy

csina
21. dec 2009

Tak kočky, predsa som sa premyslela a malej na zajtra vypísala ospravedlnenku, trošku si ráno pospíme.. 😀 Teda dúfam, lebo dnes na poradni sa doktor vyjadril, že sa už možno neuvidíme,lebo sa otvára a možno to stihnem ešte do Vianoc... 😝 Hovorím, dajte mi štupeľ,lebo ja sa teším na kapustnicu, toľko som chystala, piekla a teraz mám tvrdnúť v nemocnici na diete ..?... 😀 tak sa smial...Ae možno má pravdu, od včera sa so mnou niečo deje...tak ak sa dlho neohlásim, išla som si do pôrodky po darček.. 🙂 😉

mmonika
21. dec 2009

Csina ,tak moc drzim palceky ,nech Ti vsetko dobre dopadne ...a hlavne nech je to rychlo a nech to co najmenej boli .... 😉 😉 😉 😉 .... Inak aspon u mna bol druhy porod o mnoho rychlejsi a menej bolestivejsi,aj ked som mala aj druhy sekciou ....

Marianka my sme uz tiez nychystany ...napecene ,darceky pobalene... a stromcek drahy zahlasil ,ze budeme staviat zajtra ,tak sa vytesujem... este nam chyba par drobnosti ...ale to su uz len dake potraviny ,tak to sa da ...

Lucka aj nasi maju na zajtra doniest dake medovniky , a maju aj doniest darcek pre kamarata.... tak som dnes prala jedneho plysaka ,co chce Natali podarovat... uz je aj pekne zabaleny .... 😀 😀 😀 😀 😀

marianka8004
21. dec 2009

csina-držim silno prsty nech všetko dobre dopedne.myslim na vas.

lucinda7
22. dec 2009

dobré ránko....

tak poslednýýýý den....konečne nebudeme musieť ráno vstáááááávať 😵

ja som mladému nabalila koláčikov 😎 vyrobil aj prekvapko pre p.učitela 😵

csina,tak čo???ešte si kinderko????
držím palce nech je to rýchlo a čo najmenej bolestivé 😵 aj ja som mala veru druhý rýchly a menej bolestný 😵

mmonika
22. dec 2009

Lucka veru aj my sa tesime ,ze uz nebudeme musiet rano vstavat.... 😀 😀 😀 ..
rano som Natali nabalila medovnickami a vynilkovymi rozkami ,vzala aj darcek pre kamarata ....a na obed mam ist po nu .... este by som mala ist doobeda do mesta dokupit dake drobnosti,ale moc sa mi nechce ....
asi pockam na manzelika ,dnes ma prist skor a ma volno az do 11.1... huraaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 tolko dni volna ,sme uz davno nemali...a konecne si uzijeme rodinnej pohody... 😉

Csina drzim palec..,ak si uz nahodou v porodke 😉 😉 😉

csina
22. dec 2009

Ahojte, ďakujem za podporu... 🙂 😉 Ešte som 2v1...ale je mi čudne...Momentálne naberám odvahu, že ešte vybehnem na menší nákup, čo mi treba...Pre istotu som nabalila aj mamku, keby dačo cestou.. 😀
My sme sa dnes vyhajali do ružova, Bianku som si nechala doma...práve sme sa dobre napapali a užívame predčasné prázdniny.. 🙂 Keby dačo, tak s ohlásim.. 😉

grevab
22. dec 2009

csina - držím palce, nech je všetko OK.
švagrinká porodila 18.12. veľkého chlapčeka, mala termín na vianoce.
Aj my máme od zajtra voľno, teším sa, že nebudem musieť vstávať tak zavčasu do práce - vstávam o 5:00 😖

Všetkým Vám prajem šťastné a veselé vianoce!
🙂

hasleerka
22. dec 2009

grevab švagrinke blahoželáme k bábätku 😵 😵 😵

my tiež už zajtra pospíme, teda aspoň dúfam, že baby nebudú skoro buntošiť

aj ja sa pripájam a želám všetkým krásne Vianoce! 😵

mmonika
25. dec 2009

Ahojky babulky,
prajeme všetkým krásne Vianočné sviatky,a užite si všetci rodinnú pohodičku... 😉 😉 😉

mmonika
26. dec 2009

Ahojky, babulky...
ako sviatkujete ??
u nas je tiez relativne klud ,Adko sa hra na PC hry,dostal na Vianoce net,Natalka sa hra s takym kreativnym kufrikom ,manzel je na svoj notebooku a ja na svojom a pri tom kukam na prime Andela na horach ...a vedla mam poharik cerveneho na vytravenie 😉 ..bo som sa taaaaaaaaaaaaaaak prejedla ,ze hruuuuuuuuuza 😀 😀 😀 😀 😀

Csina ako??? veris ze na teba tak myslim ... 😀 😀 😀 az sa ti musi stikat... 😀 😀 😀 😀

lucinda7
26. dec 2009

Moni,my si tiež užívame pohodičku....decká sa hrajú s hračkami čo podostávali pod stromček,mladý tu ma kamošku zo školy 😀 😀 😀 😀 😀

mmonika
26. dec 2009

Lucka nasi sa cele sviatky hraju so stavebnicou co dostali ... 😀 😀 😀 dokonca aj lego slo bokom,a to si vyslovene zelali.... 😀 😀 😀 😀 .. a manzelik povedal,ze sa pri tej stavebnici vratil do detskych cias 😀 😀 😀 😀

csina
26. dec 2009

No kočky, tak sa hlásim... 🙂 Ešte nič... 😅 Ani som vám tu nemohla sviatky popriať, lebo 23-ho som vyhodila komplet elektriku v byte a hrala som sa na opravára...Nakoniec sme zistili, že vyhorel kábel na PC a ten sme až dnes menili, lebo sme sa báli skôr, aby sme vedeli prípadne zohnať aj odborníka... 😀 😝 Našťastie je teda všetko o.k. Vianoce u nás prebehli super, stále čakáme ešte ten posledný darček, každú chvíľu mám pocit, že už...a nič..Tak sa to snáď už pohne... 😀 mmmoni...aj ja som myslela na teba, že už asi budeš v tom, že ležím v nemocke... 🙂

mmonika
26. dec 2009

Csina ,no vidis asi mame daku telepatiu ... 😀 😀 😀 😀 ked ja sa tak tesim aj za teba ... 😀 😀 😀

Asi to bude tym,ze ja uz mam drobcekov pekne velkych .... 😉

andruska1
26. dec 2009

ahoj maminky tak jaky byli vanoce urcite pekny a co deticky adysek mel nejvetsi radost ze stolniho fotbalu

hasleerka
26. dec 2009

csina akurát idem sem kuk, či ktosi nepodá o tebe správu že už niečo máš a ty ešte tu???

my sme dnes celý deň boli fuč tak zajtra máme veget a budeme sa hrať

csina
27. dec 2009

No ale dnes je zmena, ideme podvečer s mm pre istotu do nemocky, nech ma aspoň pozrú, lebo tie moje stavy už sem tam zachádzajú do krajností... 😀 😝 Tak ak sa neohlásim do zajtra večera, vyzdvihujem si oneskoreného Ježiška.... 😀 A ďakujem za všetky povzbudenia, budem ich potrebovať, hrozne sa bojím... 😅

mmonika
27. dec 2009

Csina ,tak ti budem moc drzat palecky ,nech to uz mas za sebou ... 😉
a pevne verim,ze aj Ty budes mat druhy porod rychlejsi a menej bolestivy ...a neboj ten oneskoreny Jezisko urcite bude stat za to 😉 😉 😉 😉 ...

hasleerka
28. dec 2009

csina dúfam, že už to máš za sebou a krásne dievčatko pri sebe ... u mňa bol druhý pôrod tiež rýchlejší, tak dúfam, že aj u teba je to tak 😵

csina
28. dec 2009

Ále kdeže... 😀 😀 ešte ma asi potrápi...No tak som pochodila, že 30-teho na príjem...Takže je isté, že silvestrujem v porodke, to je pech, zrovna keď som si nakúpila super raketový arzenál na ohňostroj.. 😀 😀 😀 Aspoň malá s mužom budú mať zážitok a budú mi o ňom rozprávať...Aj detské šampanské ostáva doma.. 😀 😝
Našťastie monitor bol o.k., zatiaľ nález slabý, vraj ešte nerodím.. 😉 Tak možno sa mi podarí to prvé novoročniatko.. 🙂 Ale cítim sa stále nejaká načatá...

mmonika
28. dec 2009

Csina ,no napinate nas ako sa patri.... 😀 a uz ste sa dohodli na mene??? 😀 😀 😀
Inak mne sa dnes do rana snivalo ,ze mam dalsie babo - dievcatko Nelku 😉 .. no skoda ,ze to zostane len pri sne ... i ked clovek nikdy nevie .. 😉

csina
28. dec 2009

No veď práve... 😀 , že človek nikdy nevie...My sme si tiež počkali 7 rokov a dlho sa nedarilo...a teraz sa smejem, že len aby sa to nerozbehlo ako na páse... 😀 Keď mám dobrú náladu, tak straším manžela, že mu ešte doprajem syna.. 😀 😀
No meno vybrala nakoniec Bianka, nedala sa zlomiť, tak to vyzerá, že budeme mať Timeu..ale Nela je tiež krásne meno, tiež som zvažovala...🙂)

mmonika
28. dec 2009

Csina nam sa v podstate podarili obaja ani netusime ako ... 😀 😀 😀 ...no a kedze mame uz aj dcerenku a aj synatora,tak mala vyhlasila ,ze nam chyba ku stastiu uz len psik... 😀 ..
No my sme povodne chceli mat doma malu Moniku,ale kedze som mala termin v maji ,tak sme nechceli aby mala vsetko v jeden mesiac ...a tak vznikla Natalka ... 😉 ,no a ked som bola druhy krat tehu manzelik chcel hrozne dcerku ,ze budeme mat Nelku... no ale kedze zarobil syna,tak bol dost smutny .. 😀 a teraz by ho nedal ani za nic na svete ...

marianka8004
29. dec 2009

csina -držime prsty,chceš čakať,a byť na novy rok v telke? 😀