A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

andreasiskova3
27. mar 2010

Samko má veľmi dobrú učiteľku, a aj on ju má rád 😵 . Tak určite si to zaslúži a takto sa jej chceme poďakovať za jej prístup k deťom. Lebo nie každý učiteľ to s deťmi vie. A tá kvetinka nebude len z povinnosti ale preto ,lebo sa jej chceme naozaj poďakovať aspon takto. 🙂 : Keby má nejakú zlú učiteľku, napríklad ako som mala ja, tak určite by nedoniesol.

csina
28. mar 2010

gagusinka...to nemôžeš myslieť ani vážne... 😕 my nosíme na deň uiteľov už od škôlky..veď kedy inokedy môžeme prejaviť vďaku za starostlivosť ak nie na deň učiteľov..?

gagusinka
28. mar 2010

jaj tak o tom mozem ja iba snivať, bohužiaľ je to tak, ozaj idem sa podeliť s radosťou projekt, o ktorom som Vám rozpravala, že sme s deťmi robili skončil na europskej súťaži práce s deťmi v semifinále

andreasiskova3
28. mar 2010

gagusinka: aj ked neviem o akom projekte hovoríš aj tak vám gratulujem 🙂 .

grevab
29. mar 2010

ahojte zase po dlhšom čase
máme véééľa práce v práci a nestíham sledovať MK 😒
som rada, že som stihla napiecť na Veľkú Noc aspoň medovníčky - deti mi pomáhali 🙂
aj my sme dnes nabalili našemu druhákovi namiesto kvietkom malé bomboniéri pre učiteľky - 2 pre učiteľky a 1 pre družinárku.

bzuco
29. mar 2010

ahojte

hašlerka - u nás krpatá tiež špekuluje
dnes ráno si merala teplotu, lebo je jej zle 😝 😅 😅 😅 😅 😅 😅

hasleerka
29. mar 2010

tak ja sa ospravedlnujem všetkým učiteľom, lebo moja skleroza je hrozná ... samozrejme som Zuzke dnes ráno nič nedala, ... ale ona je také zlaté dievčatko, že po ceste do školy natrhala dáke kvietky a dala aj pani učiteľke aj vychovávateľke ... ale na konci roka je to samozrejmosť, vtedy veru nezabúdam, a to už veru od škôlky

gagusinka ja si už tiež moc nepamätám, voľačo sa mi marí, že si mala veľa roboty s niečím, ale aj tak blahoželám ...

bzuco vy ako by ste boli dnes u nás, ráno sa jej nechcelo vstávať, že jej je zle, som jej musela merať teplotu, samozrejme nič, a tak musela cválať do školy

andreasiskova3
29. mar 2010

Samko doniesol čokinu, lebo kvetinárstvo bolo ešte zatvorené ráno a Davidko tiež Mercy 🙂 . Davidko by najradšej chodil do škôlky aj cez víkend 😀. Fakt sme to vyhrali aj so školskou p. uč. a aj so škôlkárskymi. 😵.Super , som moc rada že ich máme. Také boli vysmiate.

mmonika
29. mar 2010

Ahojky ,
tak babenky ja som na den ucitelov ,tiez uplne zabudla 😅 😅 😅 😅 ,bo momentalne riesime doma dost problemov..a na dovazok vsetkeho si Natalka v sobotu narazila malicek na pravej ruke 😒 😒 😒 😒 tak este o pol deviatej vecer sme leteli na pohotovost... nastastie to ma len dost silno uderene 😒 😒 😒 😒 ale dlahu bude mat minimalne dva tyzdne 😖 😖 😖 😖
Ja neviem ,asi mame tento rok daky pocarovany,ked furt tej nasej malej princezne je ..... 😖 😖 😖 😖 😖 este nastastie ze Adrian je ok ...ale i ten mi zacal dako pokaslavat ,tak ho necham asi doma zo skolky .. .nech sa vylieci na sviatky ...

Ale jedno pozitivum dnes ,stihla som vybavit danove priznanie 😀 😀 😀 😀 😀 sice tam bolo dost vela ludi ,ale slo to pomerne rychlo.--..

andreasiskova3
29. mar 2010

mmonika: ono ked to začne tak nie a nie skončiť, že? Ale vidíš ,aspon nejaké pozitivum dnes 🙂 . my zase kedže sme zdraví, že momentálne nekašlú ,tak zase majú hlísty 😀 .

mmonika
29. mar 2010

Andrea a na hlisty ste ako dosli??? robila im doktorka dake vysetrenia??,

mmonika
29. mar 2010

a akurat kukam ze mame podla popisu rovnako stare deti ... 😀 😀 😀

andreasiskova3
29. mar 2010

Už niekoľko týždňov ich bolí brucho stále.mávajú aj krče. Bola som so Samkom na kontrolných testoch una gastre ,čo chodím každých 6 mesiacov a tam mu robia celý krvný obraz a doktorka zistila že tam má niečo zvýšené, čo býva zvýšené pri hlístoch. Že aby som povedala obvodnej nech mu dá zlepy. Tak som ju poprosila nech mi dá aj pre druhého, lebo jeho tiež bolieva bruško. A tak sme došli k výsledku.

andreasiskova3
29. mar 2010

Odkiaľ presne si od To? Ja pochádzam z Veľkých Bedzian.Tiež okres TO.

mmonika
29. mar 2010

No u nas doktorka tiez robila testy na hlysty,ale vyslo jej to vsetko ako dobre..ze tam nic nema ...

Ja som priamo z TO... vo Velkych Bedzanoch mam kamaratku ... 😀 ma tiez 5 rocneho syna Mareka a 3 rocnu Moniku 😀

andreasiskova3
29. mar 2010

už som odtiaľ dosť dlho preč ale rodičov tam stále mám, určite ju budem poznať. musím porozmýšľať 🙂 . idem do hajan, dobrú noc

mmonika
29. mar 2010

Asi ano ,vsak to nie je az taka velka dedina ... 😀 😀 😀 😀

Bru noc 😉

lucinda7
30. mar 2010

ahojte 😝
tak prázdniny sa blížia....naši sa učia nuž len dnes...zajtra majú prísť v športovom oblečení....budú hrať proti učitelom futbal 😀 😀 😀 😀

Gagus aj odomna gratulačka letí.šikulka si a tvoje detičky tiež 😎

gagusinka
30. mar 2010

v tom projekte sme piekli s deťmi chlieb na všetky spôsoby, v pekárni, v škole v múzeu v kroji v domácej pekárni ak chcete kuknite na stranku www.chrobaci.spacces.live.com tam sú aj krátke videa, jaj tak sa vytešujem, že až.

gagusinka
30. mar 2010
andreasiskova3
30. mar 2010

ahojte, dnes sme mali pátraciu akciu. Malému sa nechcelo isť robiť úlohy, tak sa nám schoval na 2 hodiny a nemohli smeho nájsť. Na poslednú chvílku, ked som už chcela isť do nemocnice či sa náhodou niečo nestalo, tak prišiel domov.A to bol pritom stále na blízku. O 2 poschodia vyššie. 😲 Akcia ako z detektívky. nervy v kýbli, dnes. 😒

hasleerka
30. mar 2010

andrea viem ti to predstaviť ... mne Zuzka len o polhodinu príde neskoro, a už robím paniku a všetkch možných obvolávam...

lucinda7
31. mar 2010

ahojte....
no ja by som skolabovala asi 😀 😀 😀 😀
my si pre nich našťastie musíme chodiť do školy osobne 😎

hasleerka
2. apr 2010

inak u nás v škole už bolo veru haloooo, aj policajti, Zuzka mi to doma vykreslovala ako krvák 😀 😀 😀 .. jedno dievčatko z ich triedy išlo zo školy domov, len sa niekde zdržalo, tak rodičia leteli do školy, samozrejme ono medzitým prišlo domov, ani mobil nemala pustený, tak volali aj policajtov ...

andreasiskova3
2. apr 2010

ved aj ja som už chcela isť na políciu alebo aspon najskôr do nemocnice, ked tu zrazu malý vystúpi z výťahu. aj ma hnev prešiel, chudák ,hádam si aj myslel že ho utasam, ale ja som bola taká šťastná že sa mu nič nestalo. ani som ho nijako nepotrestala len som mu vysvetlila ako som sa hrozne bála. a veru aj on bol vystresovaný, tak som mu už nechcela pridávať 🙂

mmonika
6. apr 2010

Ahojky ,

Andrea to si mala teda riadne soky 😲 , ja som na malu v tomto prisna niekedy az moc ...Do skoly musime tiez prist po nu osobne ,alebo ked chodila po nu opatrovatelka ,tak musela mat splnomocnenie ... minule nechceli dat malu z druziny vlastnej babke,normalne mi mama musela volat a ja som dala suhlas ,ze ano,moze ju vziat ... a to iste plati aj o skolke .... ked ja rano nepoviem inak ,tak plati ze po neho pridem ja ...

Inak sme sviatkovili tento rok az moc dobre ... .mali sme ist v pondelok na vylet,ale kedze prsalo ,tak sme boli doma... a tym padom ,kedze sme kazdemu povedali ze na velku noc nie sme doma ,mali sme klud ,od rana sme kukali rozpravocky ,boli cely den v pyzame a prepchavali sme sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dnes uz musim klasika varit,Natali sa uz naucila ,a este premyslam,ze spravim daky dobry kolacik...nemate niekto daky super rychly recept na daco nove,co my este nepozname????

andreasiskova3
6. apr 2010

U nás môžu deti zo školy chodiť domov bez doprovodu, naše sídlisko je malé a každé dieťa to má velmi blízko do školy. ale do škôlky musíme isť pre ne to je samozrejmé.
Tak ja som teda bola poriadne vyoblievaná, ako každý rok, nebaví ma to ,ale deti majú z toho ohromnú radosť, tak musím vydržať 😉 .
Koláčiky ešte dojedáme a veru tam je ešte aj na pár dní. Mňamky 😀

hasleerka
6. apr 2010

no u nás môžu chodiť deti zo školy samé, ale musí to byť napísané na tlačive a podpísané rodičmi, prípadne kto ich môže vziať, ktoré má vychoška v triede aj pre prípad keby ju niekto zastupoval....

my sme mali tiež super pondelok, zalezení v posteli, kukali telku a neotvárali 😀

mmonika
6. apr 2010

Hasleerka mali sme rovnaky velkonocny pondelok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gagusinka
7. apr 2010

Aj my ho sme mali super, 4-krat vaňa, minimálne 60 kupačov, ešteže máme veľký dvor, ináč neviem ako by to pri 3 dievkach vyzeralo. O 10 hod. som to vzdala a utiekla preč. Katastrofa.