A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

vka
17. sep 2008

U nas je tiež počasie o ničom :-

alika54
17. sep 2008

dnes sme dostali nenormalne zaujimavu ulohu z matiky,,,normalne som nevedela ako na nu 😅 ,,,strasne a to je len druhak 😀 ,,,ale inac zatial len jednotky tak mi robi radost,,,

alex3
17. sep 2008

caute,
uz som tu dlho nebola. Nova skola, babo .... tak uz konecne ideme aj my naplno. Máme uz dve jednotky a malej sa ucitelka neskutocne paci a uz sii nasla aj kamaratky, takze to vyzera v pohode.

dadulka19
17. sep 2008

vy už máte koľko známok a my ani jednu ☹

alex super,tešíme sa s vami,že je malá už v škole o.k. 😉

lenca13
17. sep 2008

My tiez nemame zatial znamky 😒 tie ulohy v matike su ozaj zaujimave 😢 dnes sme sa ucili basnicku z citanky ved uvidime co donesie zajtra zo skoly 😉

pacna
18. sep 2008

suhlasim v tej matike to je zaujimave my mame po synovcovi matiku tak ked nevieme opišeme 😀

verulka
18. sep 2008

dadi, ani my nemame ani jednu..v matike ma 2 male, takze ak dostane este 1, tak potom pojde velka do ZK 😉

atlaska
18. sep 2008

alex chcem sa opytat, mala chcela ist na novu skolu? Sli ste sa najskor spolu do novej skoly pozriet...........no kopa otazok ma napada, zda sa ze mi skolu tiez koly spoluziakom bitkarom vymenime ☹

pacna
18. sep 2008

Dominika doniesla už dvojku ale neni v žiackej,ved načo bude pisat bodky a makčene? 😀
a ma taky blby zvyk ked sa pomyli prečiarkne to pismeno a nad to ho napiše 😠

lenca13
18. sep 2008

U nas zase neexistuju dlzne alebo ho da tam kam nepatri 😀 dnes pre istotu zabudla v skole aj citanku a slovnik 😖 😖 😖

sassi
18. sep 2008

no my dnes zasa 2, pre zmenu u matiky ☹ Sice aj jednotky, ale práve toto sa zapisovala do ŽK
Inak mne sa tato matemnatika ABSOLUTNE nepáči, ulohy su formulovane dosť blbo - až dvojzmyselne, ako aj vy píšete, že samé musíte rozmýšlať, tak čo taký chudák druháčik.
Alex super, že sa vam v novej škole páči 😉

alika54
18. sep 2008

ahojte,,,tak tu ulohu z matiky sme mali na prt,,,presne opacne ako sme to mali,,,no co uz,,,fakt tam boli v podstate dve riesenia. A dnes sme fasli prvu dvojku z citania ☹ ,,,

lenca13
18. sep 2008

Nevyzaduju tie ucitelky vela od tych nasich deti 😕 Radka nasa vcera aj plakala pretoze nemaju stale svoju ucitelku a ze ta co maju teraz len po nich krici 😢

alika54
18. sep 2008

lenca,,,mam pocit ze maju na ne dost vysoke naroky. Mame sice skvelu ucitelku no v znamkovani sa mi zda dost prisna. Ale na druhej strane aspon maly viac zaberie.Teda asi 😒

sassi
18. sep 2008

Lenca chudiatko radka, ešte dostane z toho neuzrozu... Naša Heni min. rok tiež vždy plakala, že nechce isť do školy, ked mali zastupované, lebo tiež po nich len kričali, nech su ticho 😲 Ona krik neznáša....
Ja neviem čo mam robiť, chce mať kopa krúžkov ale asi zatrhnem všetko, ak sa to v škole nezlepší.... len či by to vobec pomohlo.
Dnes z matiyk domrvila príklad, čo vobec nebol ani dvojzmyselný ani ťažký... len to bolo posledné a asi už to chcela mať hotove 😖

pacna
18. sep 2008

joooj maju to tažke ti naši druhaci ☹

verulka
18. sep 2008

babulky, druha trieda patri k tym lahsim 🤐 len mozno to ucitelky prehanaju..my fakt ani jedna znamka, len v zosite im napise v= videla...dava im cas, aby sa rozum vratil z prazdnin 😉
a ta matika je dobra, aby sa deti naucili rozmylsat aj kreativnejsie- nie iba stroho pocitat priklady...takze skuste znamky neriesit, dvojka je super a oni sa rozbehnu...celkovo su na deti kladene obr naroky, tak vseobecne 😖

sranda
18. sep 2008

verul, ježiši že druhaci, to riško či radko? Inak pri Ronkovi si sa pekne omladila. Sa hovori keď človek vstupuje do mladosti, že ma cely život pred sebou, ale si zober čo všetko nás čaká a čo máme pred sebou s deťmi.

verulka
18. sep 2008

peti, risko je druhak a radko prvak..a diky 😀

sassi
19. sep 2008

no bola som dnes v škole, kvoli krúžkom, a pani učitelka bola maximálne vyspokojnená s Heni, že je kludná, hlási sa, robí čo má 🙂 sa teším, naša pani učitelka je zaťažená na správanie a klud 😉
No a tioe výsledky, hadam sa zlepšia... ono je smola, že ona ma aj 1* aj 1°, ale práve toto sa zapisovala a ona práve toto domrvila 😒

pacna
22. sep 2008

breeeeeee ranko 🙂

sassi
22. sep 2008

si si privstala 😉 ???
tak dobre
... brýýýý podvečer 😀

alika54
22. sep 2008

ahojte,,,ako pokracuju vasi druhaci? mi drvime denno denne,,,sa to nezda no maju toho dost,,, a to nechcem vidiet vyssie rocniky 😅

atlaska
22. sep 2008

nasi akosy nic moc, opakuju matiku do 20+ - a slovencina rozdelenie spoluhlasok a samohlasok, akurat na citani vzdy pisu o clanku do zosita a kreslia obrazok. kamoskina dcera uz mala pisat "sloh" o precitanej knizke.

lenca13
22. sep 2008

Nasa je na tom podobne ako atlaska tiez len opakuju sem tam dajake cvicenie dnes mali napr.napisat 10slov s dlznom a z matiky maju ulohu vzdy ale da sa to zvladnut tak za 30minut 😉 cela priprava do skoly.Minuly tyzden sa ucila akurat basnicku 😉

dnes sme boli prvykrat na vytvarnej 😉

sassi
22. sep 2008

my sme boli na mažoretkách, lenže sme sa "sekli " v dátume, teda začína to až o týžden 29.9 🙄 Tak sme s atrocha prešli, no neva.
Kočky píšu vaše decka DU samé, alebo píšete s nimi. Lebo naša si chce písať sama, lenže potom to tak aj vyzerá 🤐 Včera sme o 20:00 prepisovali SJ, čo tam mala 2 škrtance a ešte som našla dalšiu chybu, tak prepisovala. Jednoznačne odflaknuté, v 10 slovách 3 chyby pri odpise!!!
Ale inak nosíme jednotky - klop-klop-klop
my sme brali "ô" teraz, z Matiky opakujú, v čítania nejaké basničky o lastovičke (tiež niečo opíšu, alebo napíšu si názov a autora + nakreslia obrázok, z prvouky tiež urobili 2. stranu, no a na AJ sa začali KONEČNE učiť aj ako sa slovko píše, dnes sa učili hello, sun a cloud, treba to cvičiť od začiatku, lebo potom stále robia chyby, ked sa to nenaučia odrazu 🙂

verulka
22. sep 2008

sassi, mne si robi ulohy od 1.triedy sam, ja ôen kontrolujem, ale neprepisuje, len opravuje 😉 iba fakt ked napise na 10slov 8chyb, tak prepise 😉
mne bol dnes na gymnastike..inak maju vcelku dost uloh, ajka tolko nemala, ale aspon ma aspon neake vaznejsie povinnosti 😉

lenca13
22. sep 2008

Podla toho ake maju narocne ulohy bud si pise sama ale chodim ju kontrolovat 😉 aj dnes pisala slova zo sj a tiez tam mala chyby a to opisovala samozrejme chybali tam dlzne 😒

katka76
22. sep 2008

no cau maminy, tak my sa nemame takmer nikdy nic ucit, esteze bolo rodicko, tak zajtra nic nemusi, len citat, ale to, ze maju vstupnu previerku zo SJ mu akosi uslo. a v piatok z matiky
ulohy si robi sam, ja kontrolujem, s niektorymi vecami (projekty) pomaham, cita nahlas

sassi
22. sep 2008

no ved ona si tiež tak robí "sama" s kontrolou, nesedím nad nou nonstop, ale niekdy to odflákne.
Keby to boli len chybičky, tak jej dam opraviť, ale ona namiesto kôň napísala kuôň a to by mala poškrtané, a tak to mala asi v 3 slovách... a navyše začala velké písmenká písať a čim dalej tym mešie a na konci už "blšky" ... no ked prepísala, tak si aspon lepšie zapamätá ... dúfajme!
Inak jej tiež nedávam prepisovať celé, len opraví.