A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

hasleerka
5. jan 2010

tak my sme si dnes dali aspoň malú opakovačku, Zuzka čítala článok a musela prepísať krasopisne text ... no celkom som spokojná

mmonika
7. jan 2010

Ahojky,
ako sa mate??
u nas je vsetko po starom ,sneh sa pomaly topi a mrzne 😖 ...takze je vsetko na houby...deturence su nestastne ,ze sa ani nemozu popriadne vonku hrat ,bo ze je tam moc zima ...

ja som prave robila zapecene chlebiky ,tak si synator dava do bruska ... 😀 😀 😀 😀

Csina ,ako ??, uz som cele zvedava na infosky 😀 😀 😀 😀 😀

csina
7. jan 2010

ahojte, všetkým ďakujeme za podporu a povzbudenia...už sme doma, dnes nás pustili v plnej zostave.. 🙂 Timka sa narodila 3.1. o 18:42, je celá po tatkovi, teda vyzerá presne ako Bianka keď bola ako ona... 😀 pôrod bol vcelku znesiteľný...inak najzvláštnejšie je teraz pre mňa to ako vnímam Bianku, pripadá mi strašne veľká skoro dospelá.. 🙂 je to komické...

mmonika
7. jan 2010

Csina tak velkaaaaaaaaa gratulaaaaaaaaaaaaaaacia ku malej Timke 😉 😉 😉 a prajem Vam obom vela zdravicka a malickej aj vela mliecka .. . 😉 😉 😉

Inak ked som dosla domov ja z porodky tiez mi Natali pripadala obrovska oproti babetku .. a to mala chuda moje len 2roky a 9 mesiacov 😒

hasleerka
7. jan 2010

no csina konečne si sa nám ukázala, každý deň sem nakúkam že či sa ozveš ... tak super mooooc blahoželáme 😵 😵 😵 aj fotečky nám ukáž pochváľ sa nám ...

hasleerka
7. jan 2010

monika čaues, naraz sme napísali

a čo ako sa Bianka k nej správa, nežiarli??

mmonika
7. jan 2010

Ahojky Hasleerka,
no jo uz to tak vyzera ... 😀

Csina aj foto bude???

lucinda7
7. jan 2010

ahojte....

aj ja blahoželám CSINE k babulke a vela zdravíčka hlavne želám 😵

...prázdniny sa pomaly končia....ale školák sa už teší...klasika...na pína učitela aj na decká 😵

andruska1
8. jan 2010

csina taky velka gratulace 😅 😅

csina
8. jan 2010

ďakujeme všetkým za gratulácie, veľmi sa tešíme...Bianka je vo vytržení, prvý deň, teda včera, ani od nej neodišla...len pri kúpkaní, keď spustila krik, tak zdrhla 😀 zatiaľ nežiarli, statočne pomáha, ako veľká slečna, podáva čo ju poprosím, stráži...dokonca si ráno upratala postel 😀 aj dnes pomáhala na prvej poradni...ibaže skúša finty, že nepôjde prvý týžďeň do školy, lebo si musia na seba vraj zvykať... 🙂 aj mám trochu obavu, ako to zorganizujeme, kto ju bude vyberať aspoň prvé týždne a ako sa budem učiť s ňou a na svoje skúšky..bude to zaberák..

marianka8004
8. jan 2010

csina-blahoželáme.nevšimla som si mieri,kolko važila vyzera malinka na fotke(inač maš peknu rodinku)moja emka mala 2,90 tiež bola malinka a vika stale pomahala,nosila plienky do koša,asistovala pri kupani....a teraz aj facky lietaju 😅 a viku niekedy aj lutujem,lebo emka,ked niečo chcela,tak sme stele vraveli,že daj jej,nechaj jej,ved ona je ešte mala,a emka to teraz vie využivať,stale si postavi na svoje.a vika len ustupuje 😒 a plače.dufam,že z toho rychlo vyrastu.
a my vôbec nemame sneh ☹

csina
9. jan 2010

marianka...ďakujem...mala 3650g a 51 cm... 🙂 celkom ma to prekvapilo, lebo mi na uzv vyrátali tak 3300...
inak kočky normálne mám paniku, my sme sa vôbec nič celé prázdniny neučili, ani sme si nečítali...no absolútne prázdniny, veget... 😅 a ja som si uvedomila, že pozajtra to vypukne...fúúú...dúfam to Bianka zvládne, už je to len na 😝 nej..

andruska1
10. jan 2010

ahojik mamci zdravim tez je u vas tolik snehu tady u nas v opave to je desny 😒

marianka8004
11. jan 2010

tak a je to tu.škola sa začala 😵 a ani my sme sa velmi neučili.posledny tyžden pisala diktaty jeden diktat napiše s tromi chybami a dalši s 15 😝 nevie sa sustrediť,dufam,že z toho vyrastie 🙂

michalienka
11. jan 2010

ahojte, tak aj ja sa hlasim po prazdninach. Ani my sme nevideli knihu, zosit a nie to este nieco pisat. 😲 A to sa uzatvaraju u nas znamky do 20.1., ale nase deti su urcite sikovne 😉 a nebude to pre nich problem sa aklimatizovat 😀

hasleerka
11. jan 2010

dobré ránko .. tiež sa vám nechcelo vstávať??? .. mne dnes Zuzka zahlásila že sa bojí vysvedčenia že aby nemala 5 ... chúdatko neviem čoho sa bojí

csina
11. jan 2010

has....to je dobré, že má starosť...je zodpovedná... 😀 moju to absolútne netankuje...vraj bude ako bude...ale chcela by som ju vidiať, hrdinku, keby bolo zle... 😀

mmonika
11. jan 2010

Ahojky,
tak dnesny den uz mame pomaly za nami, a poviem Vam som uz aj rada ...
Ranne vstavanie bolo u nas o zivot,sice sme si dali budik na 6-tu ,ale vstali sme az skoro o tri stvrte na sedem ,no a potom sme sa klasika nahanali ... 😖
a ked uz boli deturence v skole a v skolke ,i tak som bola dnes cely den ako na praskoch ,dako nie je a nie je sa prebrat.... este stastie ze sme mali zo vcera navarene ,bo dnes by som to asi nezvladla ....
synatorovi sa dnes v skolke moc pacilo ,i ked rano u nas vyzeralo ako na bojovom poli .... 😀 najprv plac,ze on nikam nejde,potom na mna krik ,a nakoniec sa odmietal obliect.. no poviem Vam mala som co robit ,aby som nevybuchla ... a ked som pre neho dosla do skolky,tak mi vravi :mamulienka dakujem,ze som bol dnes v skolke...no nemala som slov na neho ...
Aj natalke sa v skole pacilo,az na to ze je tyzdenicka .. to jej teda moc nevonia ... 😀 😀 😀 😀 a od vcera uz maju aj geometriu ,tak sme boli dnes nakupit pravitka a ciste zosity... .
Inak na vysvedcko som aj ja zvedava ... a hlavne aka bude znamka z anglictiny...na tu som ozaj zvedava ...

hasleerka
11. jan 2010

no nám sa ráno teda moc vstávať nechcelo ale zato sa obliekali šup šup ani kriky som nerobila ... no a už musela zabudnúť dosky zo zošitmi v škole, ale vraj úlohy nemali ...

csina len aby to nebolo u nás zase tak že sa bojí a keby doniesla tak má na háku 😖

marianka8004
11. jan 2010

myslim,že ani viku netankuje,že by mala zle vysvedčenie.dnes mm tak vytočila,a pravdu povediac aj mna to velmi štve,ale za každu hluposť len reve.a mm je z toho taky nervozny,lebo sa s nou neda ani porozpravať,lebo sa rozreve a je po debate ☹ ☹ ☹ .neviem,čo s tym budeme robiť
školu sme dnes zvladli du zo SJ a z matematiky.dnes dobrali poslednu stranu z geometrie

grevab
12. jan 2010

CSINA - blahoželám k bábätku a prajem všetko najlepšie - hlavne to zdravie, šťastie a lásku 🙂

hasleerka
12. jan 2010

grevab že sa aj ukážeš, jak žiješ???

lucinda7
12. jan 2010

ahojte.....

ani nám sa nechce ráno vstáááávať 😖 celé prázdniny sa vyspávalo do 9.30 😀 😀 😀 😀

naši majú geometriu od začiatku roka....ale vela toho neprebrali....v tej novej knihe je geometria zo zadu....ale brali len také že bod,priamka,usečka....

na vysvedčko som aj ja zvedavá,ale verím že bude dobré 😵
ešte nás však čakajú koncom týždna "velké"písomky z MAT a SJ 😒

hasleerka
12. jan 2010

luci aj naši majú tú matematiku spolu z geometriou ... dnes mali aj domácu úlohu nakresliť úsečku, šak som z toho normálne bola blb (jáj koľko som toho pozabúdala) ... Zuzka bola podarená že "mami neboj ja ti to vysvetlím aha....atď" ...

zajtra vraj majú diktát, samozrejme nemala kedy škúšať a v piatok majú písomku zo SJ ... no tiež som zvedava 😒

bzuco
12. jan 2010

ahojte,,no ja ani neviem, kedy majú písomky...ako tradične, príde už len so známkou 😀 😀
uč. na poslednom rodičku vravela, že im to ani nehovorí, lebo deti sa akurát tak naplašia, že napíšu zle aj to, čo vedie a nech doma nemajú dalšie stresy....takže kedy si zmyslí, vtedy hodí diktát, písomku a je to...vraj všetko cvičia vždy na hodine, takže žiadne iné úlohy, chytáky - nedáva.....a so známkami je spokojná, tak dobre....

hasleerka
13. jan 2010

bzuco vaša uč. to robí veru správne netreba ich stresovať ... moja mi včera ani nepovedala že píšu diktát, to mi len mama jej spolužiačky volala a pýtala sa ... nemali sme veru kedy skúšať a možno je to lepšie, aspoň sa nestresuje a ako píšeš, mohla by zabudnúť aj to čo vie

my budeme mať vraj tiež rodičko

vy máte tiež tie elektronické žiacke knižky???

marianka8004
13. jan 2010

nie naša škola ešte nema ani svoju steanku na nete. 😒 a už mala byť minuly škol.rok.
ani neviem,či bude rodičovske

csina
13. jan 2010

grevab..ďakujeme.. 🙂 inak sranda, naši tú geometriu vôbec neberú...ako je to možné? 😕 a som zvedavá, ako bude uzatvárať, lebo sa po prázdninách veľmi pomaly rozbiehajú...marianka...my síce stránku máme ale je úplne naprd...a sľúbii elektronickú žiacku a nič...

lucinda7
13. jan 2010

ahojte....
my tiež nemáme elektronickú...nám stačí papierová 😀 😀 😀 😀 😀

marianka8004
13. jan 2010

aj nam steči papierova 😀 ,len nech su v nej dobre znamky 😀
učime sa vinš vlni sa dunaj vlni,zmatematiky ešte ten tažden nerobili,lebo v pon.mali geometriu,v utorok neake predstavenie a dnes si niečo nacvičpvali,lebo v piatok maju v škole zapis.tak budu vystupovať.