A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

mmonika
27. apr 2010

Lucka ako dopadlo rodicko??

Nasa herecka ide uz zajtra do skoly sa moc tesi ,a hlavne na to ze si bude moct opravit tu 5 z hudobnej 😉

lucinda7
27. apr 2010

ahojte....
Moni,rodičko super...u nás je také len formou pohovoru....nie ako kedysi že celá trieda naraz...p.učitel ho vychvaloval do nebies...... 😎 tak som rástla 😀 😀 😀 😀

na výlet pôjdu len na jednodnový na červený Kamen a do jaskyne niekedy v juni....

hasleerka
28. apr 2010

naši majú ísť na výlet do Žiliny, tiež taký jednodňový ... a dnes sa neučia, išli na dopravné ihrisko, na inú školu, to som ešte ja chodievala ...

ja som mala včera infarktový stav ... vysvetľovala som malej v pondelok, aby sa mi nerozprávala s cudzími ľudmi, nič od nich nebrala, nešla k autu atď a ona včera doviedla ku nám nejakú pani, že je zo zdravotnej poisťovne, že potrebuje nejaký dotazník vyplniť ... neviem kto to presne bol, lebo som bola v práci a mm mi to nevedel vysvetliť ... no večer som tu robila zase kázanie ... jej sa tie ústa furt nemôžu zavrieť ... a pritom na ostatné veci je taká rozumná ... ako to riešite s vašimi????

mmonika
28. apr 2010

Awojky ,
tak ja mam dnes troska behaci den,zhanam dake oblecko pre malu do skoly v prirode...ona mi zo vsetkeho taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak vyrastla ,ze to snad nie je ani mozne ... 😒 😒 😒 😒 vobec nema ziadne teplaky ,sustaky,kratase ,ma par triciek a sukien ,ale to je vse... 😖 no a zistila som ze u nas v meste nie je poriadny vyber,len samy cinan 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,tak asi pojdeme na nakupy do NR 😀 😀 😀 😀 ,alebo skusim pokukat daco na nete.... 😉
dnes doniesla Natali 1 z hudobnej ,tak je taka radovana ,ze si konecne tu 5 opravila ... 😀 😀 😀 😀 Inak pocas choroby zacali preberat z matematiky slovne ulohy,tak sa to s nou musime doucit... 😉

Hasleerka moja mala to uz od isteho casu pochopila,ze sa nesmie bavit s cudzimi ludmi...bo raz dosla zo skoly taka radovana,ze im daky cudzi ujo z auta daval zadarmo cukriky ...tak sme ju tak vyhresili a vysvetlili ze nesmie si od cudzích nic brat,bo sa jej stane daco zle...a manzelik jej pustil ukazku z jedneho filmu ,kde ukazovali ako davali detom cukriky a potom ich uniesli ,a tak sa od toho casu nasa mala boji si od cudzich daco vziat...a tak sa na vsetko radsej pyta ,ze ci moze...radsej nech sa 100krat pyta,ako keby sa jej ma stat daco zle...

michalienka
28. apr 2010

Ahojte, tak mi sme mali vcera uplakane poobedie. Doniesla prvu trojku z pisania 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a este aku bruchatu 😝 😝 😝 Plakala ako keby som ju bila, neviem co to do nej voslo. Ucitelke sa nepacilo, ze a a o pise zle, Ona to nedotahovala, vyzeralo to ako u. Tak povedala, ze to nevie precitat a ratala to za chybu. Ale dnes si to opravila doniesla jednotku s dvoma hviezdickami 😉 😉 😉 😉 Som jej povedala, ze zacina skaredo pisat, tak to bola jej chyba.

lucinda7
28. apr 2010

ahojte....
náš začal tiež písanie trochu flakať mám dojem.....v prvej písal ako namalované......teraz píše celkom v pohode,ale také odfláknuté mi to príde.....
nášmu zas dnes dal písať p.učitel celý riadok otáznikov...lebo on ich tak na vrchu poskrucal jak slimáky 😀 😀 😀 😀

hasleerka
29. apr 2010

no naša uč. zatiaľ asi písmo moc neznámkuje, inak by sme asi nosili samé 5 ... ale dá sa to ako tak prečítať ...

monika aký film ste to mali, žeby som to skúsila aj u mojej, či to zaberie...

mmonika
29. apr 2010

Hasleerka mam pocit ze to bol Milionar z chatrce .... 😉

hasleerka
29. apr 2010

monika to fakt, to som mala nedávno požičané od susedky, ale som to nekukala iba mm ... tak to zase požičiam ....

mmonika
30. apr 2010

Hasleerka myslim,ze to bola scena na smetisku ,kde prisli na takom velkom aute ,a lakali male deti priamo na colu ( tusim to bola ) ,aby s nimi tie deti sli ... no a potom z nich spravili zobrakov,alebo s dievcat .... nebudem dalej opisovat ☹ ☹

hasleerka
30. apr 2010

ty kokso to až taký tvrdý bol ten film ... ja som že to mala byť nejaká komédia o chudákovi čo sa stal z neho milionár ... musím sa dnes mm na to opýtať, ale určite to idem požičať ...

hasleerka
30. apr 2010

naši sa dnes zase neučia, majú nejakú besedu, mali si doniesť aj 0,50€ ,,,

mmonika
30. apr 2010

Hasleerka podla mna to komedia nie je ...a podla mna tam boli dost drsne sceny ..skor posobil na mna ten film troska smutne ,ale v podstate bol pekny a povedala by som ze aj pravdivy 😉

Iha a vasi uz maju zase volno?, nam ucitelka vravela ,ze teraz budu pisat same kontrolne prace ,ale to aj mozno kvoli tomu ze idu na konci maja do tej skoly v prirode... 😉

lucinda7
30. apr 2010

no naši písali tento týžden už 3 diktáty-teda 2 diktáty a jedno opisovanie.....tiež myslím že ešte rýchlo porobia,doberu aby už mali volno ked bude pekne 😀 😀 😀 😀

a naši sa dnes fotia 😝

hasleerka
3. máj 2010

ja som vám dnes išla nasratá z práce a prídem pre Zuzku, tak ma potešila 😵 😵 😵 ... prvá vraj napísala príklady a dostala jednotku ... aká som na ňu pyšná ... 😵 😵 😵

mmonika
4. máj 2010

Hasleerka u nas maju matematiku tak,ze prvy desiati maju male hviezdicky ,a ked maju tie hviezdicky tri v pisanke ,tak dostavaju 1 do ziackej ... 😉 a nechcem sa chvalit,ale Natalka je vzdy medzi prvou desiatkou ... 😀 😀 😀 😀
Aj mna dnes Natalka potesila dostala 1 z citania a ze vraj ju pani ucitelka aj pochvalila,ze pekne citala ...tak som bola tiez pysna na tu moju princeznu ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A ty uz normalne pracujes na zmluvu??

hasleerka
4. máj 2010

jáj monika ale sme pyšná, jedna cez druhú ... sme sa tu tuším stretli, len také čo si tie naše detúrence chválime 😀 😀 😀

ale furt len brigádujem ... to už by som sa vám bola pochválila že mám zmluvu ... a ani ju nedostanem, dokonca už musím brigádovať len 6 hodín a viac dní 😠

mmonika
6. máj 2010

Hasleerka no aby som nebola taka pysna na dcerku ,doniesla mi vcera 3 z pisomky z vlastivedy ☹ ze sa jej nechcelo pisat,tak nepisala....no pochopis to???
Inak na plavani je jej to ide super,normalne sme valili oci aj s muzikom ... 😀 😀 😀 😀

lucinda7
6. máj 2010

no naši píšu dnes další kontrolný diktát....už štvrtý za 2 týždne......ako nechápem,tolko písali za celý prvý polrok 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

a už maju napísaný aj výlet,idú začiatkom juna na červený kamen a do jaskyne Driny 😝

mmonika
6. máj 2010

Lucka nam doniesla vcera Natalka zoznam co potrebuju do skoly v prirode..a no je toho velaaaaaaaa--..tak asi zacnem nakupovat uz teraz 😀 oni maju tu skolu v prirode hned ako aj koncorocny vylet,kedze ide cela trieda ... 😉

hasleerka
6. máj 2010

moje nervy monika, ja čítam že doniesla tri jednotky ... a kukám prečo taký smutný smajlík ... až potom som správne prečítala ... no to je iná sila že sa vyhovorila že sa jej nechcelo ... no moja tiež niekedy skúša že sa jej všeličo nechce , ale si to velice rýchlo rozmyslí, lebo zahlásim, že sa mi nechce jej variť, prať atd a začne robiť

a čo také všetko tam potrebujú do tej švp ... šak to už aby som začala teraz šetriť 😒

veverca
6. máj 2010

mmonika- čo potrebujú do tej švp? Ja som kupovala akurát baterku a kinedryl na cestu. Ostatné boli len veci, čo máme doma (olečenie, zošit, peračník, pršiplášť... ) Zajtra sa mi dieťa vráti domov, som veeeeľmi zvedavá, ako bolo. Škoda, že počasie mali takéto upršané. 😖

hasleerka
6. máj 2010

moje nervy, doniesli sme dvojku zo SJ zo samostatnej práce ... také dve smiešne chyby urobila ... ☹ ☹ ☹ ... snáď si koncoročnú jednotku nepokazí...

mmonika
6. máj 2010

No mne Natalka dnes len medzi recou povedala ,ze pisali dolezitu kontrolku z matematiky 😒 tak som zvedava aka bude znamka....som jej povedal ze ked bude 1 tak pojdeme na pizzu za odmenu 😀

hasleerka
6. máj 2010

aj u vás fičí pizza za 1 😀 😀 😀

mmonika
6. máj 2010

no jo ,a poviem ti aj to u nas viac zabera ,ked ma taku motivaciu... 😀

hasleerka
6. máj 2010

no ale vy teraz za každú 1 či až na vysvečku ... lebo my až na vysvečku ...

mmonika
7. máj 2010

Hasleerka no keby ma za kazdu 1 pizzu ,tak by bola za chvilku ako maly slon ... 😀 😀 😀 😀 😀 to len teraz vynimocne 😉

hasleerka
7. máj 2010

Monika všetko naj naj naj k meninkám 😵 😵 😵 ... a niekedy dáme stretko a na tú pizzu pôjdeme spoločne 😉

mmonika
7. máj 2010

Hasleerka dakujem za blahozelanie 😉 no veru mohli by sme ist.... Natalka dnes doniesla z tej kontrolnej prace z matematiky 2,takze ziadna pizza nebola ...,ale mlada to akceptovala 😉