A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

verulka
11. júl 2008

cafte, my zatim prazdninujeme doma- behame po vyletoch, jazerach a pod...dnes ideme na splav- teda ja ich tam odveziem a potom vyzdvihnem...mam trochu strach, ale isto to zvladnu...chudak muzik moj 😀
my nemame jetix ani minimax- zrusili sme to, lebo vela pozerali TV, tak uz 3 r nemame kabel a je to fajn 😉
sasi, pekne fotocky, my ideme do CRO koncom augusta 😉

sasenka
11. júl 2008

Ja som tiež za Minimax a Kika, ale ona si to vždy prepne 😠 😠 😠 😠 😠

junovka
11. júl 2008

...nakoniec Timka nesla nikde, lebo svokra zavolali do prace ☹ 😠 .
Ona pozera Minimax, na Jetix vravi, ze je to total somarina 😀 ....dufam, ze zacina rozmyslat 😀 😉

sasenka
11. júl 2008

Verulka dík, dufam že si to užijete aspoň tak dobre ako my 😎

Heni prišla až o 18:00 a ostala tam aj spať. Ale malý nechce zaspať, tak mame šoky-párty. Pozeráme Účastníkov zájazdu, už som to videla, ale celkom fajn film 🙂
My mame Magio, aj kvoli netu. Ale Heni sa doma sama TV zapnúť neodváži, vždy sa pýta 😉 Len moooc často 😒

lenca13
11. júl 2008

Ahojte Radka chodila do denneho tabora minuly tyzden kazdy den chodili na vylety po okoli.ZAjtra ide do tabora tak uvidime ako bude 😉

maca793
11. júl 2008

ahojte, my sme doma, zatiaľ na kupko nechodíme, blbé počasie,
dúfam, že sa to zmení. deti sú našťastie od rána do večera von, takže mám od nich pokoj 😀
ale úlohy, čo im dala učiteľka si poctivo robia, ešte majú spraviť 3 strany a majú pokoj.

sasenka
12. júl 2008

Ulohy na prazdniny??? No to čo je za učitelku 😝 🤐 ? Prazdniny su na oddych, ja ked som učila deckam som nikdy DU na prazdniny nedávala, ani kolagovia. Ja dokonca ani na tie 1-2 dnové, nech si aj oni oddychnu.
My teda niečo robíme, ale z vlastnej iniciatívy, to myslim, že každy zodpovedný rodič s deckami niečo hravou formou cez prazdniny precvičuje, nech im všetko nevyfučí z hlavy 😉

vka
12. júl 2008

S tymi ulohamy suhlas so Sašenkou myslim zbytočný stres pre deti 😒 ja sa tiež chystam dať Dianke zopar uloh ale to až v auguste prazdniny da sa povediac uživame tiež sa snažim deťom nejaký ten program vymyslieť aj teraz sme sa vratili z kupka no strašne vela deti už same sa pytali domov čo druhykrat nedaj bože ich vytiahnuť z bazena 😎 😎 😎

Zachvilu sa zberame k našim na grilovačku asi ostaneme na noc zajtra ideme na Domašu ak bude pekne 😎 😎 😎

maca793
12. júl 2008

dala im normálne zapísať celý zošit ☹
mne to nevadí, aspoň si precvičia

sasenka
12. júl 2008

No hlavne ked to nevadí im 😀

Boli sme na grilovačke a stavili sme sa u nas v MAXe, mali vypredaje, zasa som neodolala 😕 a nakupila deckam, trička v Re-served a malej aj nove ADIDASy tenisky, krááásne, ale mali ich s 30% zlavou, takže som spokojná 😉 Aj ona, len su jej 0,5cm privelké, ale dorastie, to neva 🙂

maca793
12. júl 2008

ani im to nevadí robia si to veľmi radi ale ani kamoškinému malému nedali vôbec úlohy, ale ona si s ním cvičí diktát, matiku a čítanie.
tak to hej ja som v Takku kúpila malej tričká po 39,- a rifle po 99,- z pôvodnej ceny 499,- tiež dobré, nie?

sasenka
13. júl 2008

Takkko mame nejakých 50 km ale tiež tam zásadne kupujem malej rifle, lebo tie čínacke, to sa ani nedá nosiť, vobec to nesedí 🙄 Tak jej vždy vo výpredaji kupime 3ks a mame na rok pokoj 😵

lenca13
13. júl 2008

Ani nam nedali ziadne ulohy.Ale ja som jej kupila zosit opakovanie z prveho rocnika tak je to tam takou hravou formou tak my si budeme opakovat z toho 😉

junovka
13. júl 2008

...vcera a dnes sme boli od rana na chate u nasich a aj u svokra.Taze, babule sa vyblaznili v nafuk.bazene.A Timke ako keby nestacilo po celodnovom blazneni, tak sa este sla s manzelom bicyklovat, nakolko sme jej kupili bicyk k narodkam, a prisli o 21h 😝 ...lialo sa z nej, ako keby vysla spod sprchy 🙂 😉

sasenka
13. júl 2008

My sme dnes mali oslavu Henkiných narodenín, mala už v pondelok 😉 A po oslave sme ju zaviezli k starkím na dedinu, kazala si nabliť knižky, pastelky, pero a zaošit, tak som zvedavá, či tam niečo vobec stihne 😀 Išla na týždeň.

maca793
14. júl 2008

junovka
včera sa dalo ale dnes nie tak ste to vystihli
mne si deti dnes opakovali v celku mi to padlo v hod, aspoň zabili trošku čašu, keď sa nedalo po vonku behať. aj u vás bola taká zima? mne sa zdá, že leto skončilo ☹

vka
15. júl 2008

Ahojte tak u nas je dnes riadna zima Dianka je na prazdninach u babky ma tam kamošky a ma sa dobre škoda že je taketo počasie lebo mohli traviť viac času vonky 😒

maca793
15. júl 2008

to hej aj mňa to hnevá, leto skončilo, tak si myslím, našťastie som nekupovala veľa nových letných vecí, i tak by sme to nevynosili.
normálne závidím ľuďom, čo sú pri mori je tam krásne teplo ... 😵

vka
15. júl 2008

😵 😵 😵 😵 😎 😎

sasenka
15. júl 2008

no anšej je aj va takomto počasí tááák dobre u starkích, že ani nezavola 😵

maca793
15. júl 2008

to sa ani nečudujem 😀

pacna
16. júl 2008

ahoj kočky ake pero budu mat vasi druhaci? klasicke atramentove alebo keramicke? 🙂

vka
16. júl 2008

Pacna to neviem my sme zo školy čo nakupiť čo doniesť zoznam nedostali tak neviem 😒
no perečnik musim kupiť lebo ten čo mala v 1 roč ma tak dotrhane putka na pera či ceruzky že hrôza z vonka ale vyzera pekne ta moja dcera je taky ničitel že ....................... 😠

sasenka
16. júl 2008

aj nam sa zničil a to sme mali taky princeznovy , za 350,- Tak som kupila obyčajný za 140,- aj naplnený a radšej kupim ešte jeden.
No a na pastelky rozmýšlam ten gulatý, aj tak v tom ma bordel stále, netreba za gumičkami mať.
A pero asi atramentove, neviem, možno Tornado, ale naša učitelka je za klasiku 😉

mracik
16. júl 2008

pacna, my odkedy sme objavili gumovacie pero, tak iné nechceme 😉

vavka33
autor
16. júl 2008

Pacna jednorazove tornado,ako v 1.triede 😀 vydrzalo jej cely rok 😀

verulka
16. júl 2008

vavka ake jednorazove??? mracik ake gumovacie?? no ja uvidim co povoli ucitelka, ja by som chcela obycko kedze je lavak...

vka
17. júl 2008

Ranko....tak naša obyč bombičkove pera ničila jedno za druhý strašne tlačila a raz za 2 tyž som jej musela nove lebo tn zobačik sa rozdvojil skoro ku koncu im učka povolila tornada tak sa zda že tym aj krajšie piše .....

gumovacie?????nepočula som o tom žeby novinka????, 😒

sasenka
17. júl 2008

gumovacie? to ani ja nepoznám...
no preve preto, že malá tiež tlčí, tak klasické, aby si to zvedomovala, ked sa jej rozdvojí... teda tiež kupujem, ale uak asi 5ks za škol. rok doničila, rozdvojila alebo ohla špičku, ku koncu už sa snažila aj menej tlačiť, ale po prázdninách uvidíme...
No možno prejdeme aj na to Tornádo, ako ostatne deti v triede budu mať, podla toho

alika54
17. júl 2008

ahojte,,,no nas druhacik uz musel pisat diktatik a citat,,veru sa mu to nepacilo 😖 ,,,no nechcem aby siel do skoly vymletucky 😉 ,,,postupne opakujeme pismenka a citame,,,inac nas je lavak kupila som mu na zaciatku drahe pero priamo urcene pre lavakov no najlepsie sa mu pise s klasikou tornadom,,,a pri jeho castom stracani pier ma to vide aj podstatne lacnejsie 😀