A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

vka
24. júl 2008

no to hej ale bola ina doba menej uponahlana a ani tolko aut nebolo .........
U nas poriadna zima .......deti znudene nikam sa neda vyjsť polovica prazdnin za nami ..............a ani poriadne teplo nebolo 😖 😖 😖 😒 😠

katka76
24. júl 2008

ahojte, kubko zacal chodit sam von toto leto. na blizku mame dve ihriska, jedno hned pod oknom a druhe za rohom. ale to tak byva max pol hodinu bez dozoru, ked idem skor s malou domov alebo o nieco neskor von. zajtra cestujeme k nasim, maly tam je tento tyzden na prazdninach a tyzden predtym bol v tabore. uz sa ho neviem dockat.

junovka
24. júl 2008

😖 😖 sakra baby, vy uz nakupujete do skoly,my este nemame nist 😅 😔

alika54
24. júl 2008

ahoj katka76...ako ste zvladli tabor? mne ide maly na tabor v sobotu a uz som z toho teraz cela hotova 😒

verulka
24. júl 2008

junovka, nenakupujem- este nemam nic a to mam doma 3 skolakov 😉 vsak este je cas...cakam, kym dorazi "skolsky tovar"
sasi, diky

sasenka
24. júl 2008

ja tiež nekupujem nejako, len tie výkresy a pero som kúpila, ešte treba pokúpiť aj nejaké zošity ale to až v 1, týžden (mame totiž papiernictvo v chalupe na prízemi 😀 ) tak až čo fak nakáže p. učitelka, že majú doniesť. No a mame nejaké zásoby, ceruzky dostala princeznové od pani vedúcej z papierne, peračník a obaly na zošity s menovkami na narodky, taška z min. roka (aj ked dnes jej bolo smutno, videla takú krásnu... ale až narok)

vka
25. júl 2008

Ja tiež ešte nenakupujem školsku tašku som predala tak musime kupiť niečo nove teraz už len nejaký batoch tamta bola riadne ťažka 😒

katka76
25. júl 2008

alika, zvladol to super. na konci maja mal predpripravku, bol v skole v prirode a prisiel z tade nadseny, no a ked sme ho viezli, rozpravala som mu ako som bola v tabore ja - s patricnym nadsenim a prikraslovanim 😀 , tak sa tesil. siel este s kamaratom a mali tematicky zamerany tabor - putujeme s tetou sfingou, mali ulohy, ciele, sutaze, logicke hadanky a zahady, tak sa mu pacilo.
nam taska ostava, kupovala som odlahceny anatomicky tvarovany skolsky vak a maly si vybral sedo-strieborny so zralokom z NHL, takze len tak nevyde z mody. musim vsak kupit nove dosky, tie stare sa nejak vydrali, peracnik je OK

alika54
26. júl 2008

kati dnes som ho tam zaviezla,,, ☹ ,,bolo mu smutno ked som odchadzala,,no a mne este viac 😔

maca793
26. júl 2008

ahojte tak už len mesiac a niečo ☹
síce baby sa nevedia dočkať, a mne skončí sladké ničnerobenie zrána.
už kupujete pomaly do školy veci alebo si to nechávate na neskôr?

alika54
27. júl 2008

ahoj macka,,,ja som zatial nakupila farby bo boli v akcii a maly mi chodi aj do umeleckej tak ich minie kopu 🙂 ,,,inac zosity a pomocky este nemame,,,no pomaly by som mala zacat kupovat bo potom budu v papiernictvach fronty 🙂

sasenka
27. júl 2008

No mne vstávanie nevadi, aj tak sa malý budí o 6:30 a práve ked bude v škole, mam rano volno 🙂 Neviem ako sklbime všetky tie krúžky, no hlavne hudobka aby bola, ostatné až podla času, ako to vyjde.

alika54
27. júl 2008

mi mame z kruzkov mimo skoly len vytvarnu a futball,,,ostatne ma v skole tak je to super,,,tiez mam hrozu z toho chaosu co nastane 😒

vka
27. júl 2008

akurat sme kupili peračnik no dokupime ale počkame na pokyny učitelky
moja sa do školy vobec neteši nejako ju to vobec nezaujima 😒 ešte prazdninuje naplno

sasenka
27. júl 2008

naša sa na temu škola ani nevyjadruje, minule som jej dala asi 10 príkladov, to mala celkom fajne, ale pri prepise 3 viet sa 5x pomýlila 😠 no to bude veselo, sa mi zda.
Naša ma AJ v rámci vyučovania - jazykový variant a krúžok PC v škole. A ešte tá hudobná, to bude mať 3x do týždna (spev, gitara, teorka). No a plávanie sme mali cez víkend, neviem ako s tým bude, to je vždy mesiac v kuse, potom prestávka a zasa mesiac... No plávať už vie, dala by som ju radšej na iný šport. Ona chce na mažoretky, musím sa spýtať, ako robia nábor.

junovka
27. júl 2008

😔 😔 😅 my sme o skole zatial ani necekli 😕

junovka
27. júl 2008

sasenka, citam, ze chces aby ti Heni sla za mazoretku 😒 ....ja tiez som nadtym rozmyslala u Timeiky, kedze je aj vyskovo v pohode 🙂 , ale som sa docitala na letaku, ze beru az od 9 rokov 😕

verulka
28. júl 2008

skola??? co to je 😀 vsak su praaazdniny..i ked nastastie len 1mesiac 😅 ja sa tesim, ked budu mat uz opat svoje povinnosti 😅

vka
28. júl 2008

Verulka suhlas...niekedy mi až rohy rastu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

junovka
28. júl 2008

neviem ci ste to uz preberali 😅 , nechce sa mi to velmi tu citat, ale som sa chcela opytat, ci budu vase deticky uzivat v druhom rocniku este atram.pera, alebo uz mozu byt akekolvek?? 😕 😒

sasenka
29. júl 2008

No ja osobne som za atramentové, kupila som jej take kvalitné a 140,- tak dufam, že vydrží. aj ked doma máme zo zrušeného papiernictva asi 300 atramatových pier 😀 . Myslím, že ešte dosť tlačí, takto si to aspon uvedomí, keby sme prešli na iný typ, tak by ryla stále 😒

Junovka, u nas su malinke mažoretky od 5 rokov, od 7r. robia nábor do pripravky medzi "velke" mažoretky. Naša Heni ešte nechodila, nestíhali sme to, ale chodila do ZUŠ od 4 rokov na pohybovú tanečnú prípravku, takže tiež ma nejaký základ. Hadam ju vezmú, tiež je vysoká a štíhla. Mne nejde o to, aby to robila nejako vrcholovo, ale aby mala z toho radosť, a naučila sa pekne rovno chodiť. Manžel mal skoliozu, ona je celkom po ňom, tak preto vyberáme take športy, plávanie, tanec...

Inak tie naše mažoretky su super, vhrávajú súžťaže kade chodia, aj v zahraničí.

sasenka
29. júl 2008

Ahojte kočky, súťažíme, tak ak sa vam naša foto páči, zahlasujte nám prosíííme: http://www.babyweb.cz/Souteze/so2-I-takhle-muze... nazov je "užívám si dovolenou v bazénku v Balkonii"

sasenka
31. júl 2008

kočky v LIDL budu mať celkom dobré škol. veci, min rok som tam pokúpila farebný papier, plastelínu, pastelky, vodové farby, take velke za cenu klasických 😉

alika54
2. aug 2008

cauko sasi,,,videla som ten letak tak pojdem tiez kuknut neake pomocky 🙂

sasenka
2. aug 2008

už je toho kopa aj po hypáčoch, v auguste bude dobrý výber aj lacnejšie, netreba sa unáhliť (ako ja min. rok 😠 )

verulka
2. aug 2008

sasi, zahlôasovala som 😉 ja tiez este chvilku pockam a potom nakupim aspon cas veci a potom az v septembri 😉

sasenka
2. aug 2008

dakujem Verulka 😉
No ja mam zoznam, ale aj min. rok sme mali a do školy potom chceli ine zošity, tak len dokúpim plastelínu, lepidlo, zvyšok už máme. A zošity až aktuálne v septembri.

verulka
3. aug 2008

no ja toho mam nakupit fakt vela, ale neviem co realne bude treba...do 1.triedy, do 2.tiredy aj na 8r gymko- tu nemam ani potuchy 😅 ale vsak isto vcas nakupime 😀

sasenka
3. aug 2008

páni, to budeš mať parádne výdavky... ja mam len jednu školáčku a rozčulujem sa, ake je ten začaitok roka drahý 😠

verulka
4. aug 2008

sasenka, no budem..vsak uz riadne setrim 😀 no skola je fakt draha..ako vsetko, ale zatim to zvladame 😉