Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká je škola Narnia v Bratislave?

vojavoja
25. feb 2011

Prosim Vas o referencie, pozitivne aj negativne skusenosti s touto skolou, mam na vyber 2 alternativy, jedna z nich je NArnia, aleto len kvoli anglictine, preto sa chcem spytat na nazory ludi aj ohladom nabozenstva, ktore sa vyucuje v tejto skole. Zriadovatel je Cirkev bratska. Dakujem vopred za info.

eaka
7. jan 2012

Ahoj kočky, tiež som práve čekovala stránku Narnie a zaujíma ma náboženská časť školského kurikula, píše tu niekto, kto tam má deti? Som neveriaca, tú hodinu náboženstva zvládnem, je to aj v normálnej škole, ale tie ranné openingy, či čo to tam píšu, neviem, čo si pod tým predstaviť... Nedalo by sa to tu prípadne potom zmeniť na diskusiu?

renca3
8. jan 2012

eaka- 9. a 12.1. maju stretnutie s rodicmi. tam sa dozvies viac a urobis si mienku. ja som to stretnutie absolvovala pred 2 rokmi a rozhodla som sa, ze nie. ale to je osobny pocit. maju pekny pristup k detom, vedia to s nimi. mam tam znamych, co su spokojni.

marthuska
22. sep 2015

Nikto nema aktualne info?

roxana280
22. sep 2015

ranný opening je voľbou učiteľa, je to navodenie atmosféry vyučovania a môže a nemusí byť cirkevne ladený, ale nakoľko je to cirkevná škola vyučovanie aj výchova je v tomto duchu..pre dieťa, čo žije doma s ateistami by to mohlo byť mätúce..to je môj názor, ja som ateista a preto by som tam dieťa nedala..učíme ho v tom duchu, že vie o rôznych nábožestvách a necháme mu slobodu, čomu chce veriť ..vyrovnala by som sa s tým, keby bol bárs aj kresťanom, ale nie pokryteckým, ale takým aby podľa toho žilo..tým chcem povedať, že nemám nič proti veriacim, ktorí konajú podľa presvedčenia, ale mám výhrady proti pokrytcom..angličtina je veľkou výhodou tejto školy, gymnazisti sa dobre umiestňujú na VŠ po svete.

abbelina
19. sep 2020

Ahojte, rada by som obnovila diskusiu o tejto skole. Ake mate skusenosti, odporucate? Dakujem vopred.