Aké krúžky navštevujú vaše deti?

titinwe
24. sep 2011

Ahojte. Zaujímalo by ma, aké krúžky navštevujú vaše deti? Máme 5 ročnú dcérku, ktorá chodí 2-krát týždenne na gymnastiku. Budúci rok začína školu a boli by sme radi, keby aspoň počas základnej školy mala každý deň krúžok. Uvítala by som nejaké tipy, čo všetko môžu deti v dnešnej dobe robiť? Ďakujem za rady 🙂

licek74
1. sep 2015

Ahojte maminy, ja som veľmi spokojná z kurzami a krúžkami BENIklubu. Chodili sme na kurz plávania aj na šport. Moja malá sa už teraz teší na ďalšie kurzy 🙂

mahun1
21. okt 2015

Organizujeme Cvicenie pre deti vo veku 3-5 rokov na Trnavke!
1. hodina ZADARMO, prihlasit sa da aj v priebehu kurzu.

Pozrite si aj nase video :

https://www.youtube.com/watch?v=as0gVq2W2mM


Nasa webova stranka: www.cviceniepredeti.sk

mamcadada
19. mar 2016

Ponúkam výuku hry na zobcovej flaute pre začiatočníkov vrámci Bratislavy.
Doučím aj základy hudobnej teórie (čítanie z nôt, zápis do notovej osnovy).
Zobcová flauta je jeden z najjednoduchších hudobných nástrojov.
Deti sa pri hre učia sústredenosti, rozvíja sa im jemná motorika- práca s prštekmi.
Je to na začiatok finančne nenáročný a ľahký nástroj, ktorý zvládnu aj menšie deti.
Cena: 4,00 € / 60 minút
Žiakov navštevujem priamo doma. Nemusia nikde dochádzať.
Vyučujem na živnosť, v doobedných, poobedných i večerných hodinách alebo aj cez víkend. 🙂

Okrem vyučovania flauty cvičím s deťmi detskú Zumbu.
Ak by mal niekto záujem, môžete ma kontaktovať.
Želám pekný deň.

zzmiao
11. máj 2016

@mamcadada Dobry den, rada by som sa informovala blizsie ohl vyucby na flautu pre 9rocnu dcerku. Mozeme sa spojit telefonicky alebo na sukromnom maily? Dakujem, Zuzana

mamcadada
11. máj 2016

Dobry den,

ano mozme. Pisem Vam spravu.

Pekny den.

Hroncova

slavka_gav
12. aug 2018

Ahojte, rada by som Vám predstavila nový detský herný klub zameraný na hranie spoločenských hier a riešenie hlavolamov pre deti od 7 rokov - BRATISLAVA. Okrem toho ponúkame aj zapožičanie hier - pre členov klubu zadarmo, pre nečlenov za veľmi priateľský poplatok. Všetky potrebné info a prihlášku nájdete tu: https://cbgameclub.webnode.sk/

Tešíme sa na nových detských členov 🙂

jallka11
5. sep 2019

ahojte maminky, neviete náhodou kedy budú v školách rozdávať zoznam krúžkov? chcela by som tento rok prihlásiť našu elišku na nejaký krúžok kde sa budú hýbať, lebo mi príde, že nad úlohami cez týždeň dosť sedí, ešte v škole, cez víkend chodievame na výlety a prechádzky ale to je všetko. potom je nekľudná, nevie večer zaspať, proste nemá si kde vybiť energiu. len som čakala, že hneď budú v škole dávať zoznamy a nejako nič, učiteľka mi povedala len, že ona nevie o tom ešte nič tak som chcela vedieť, že ako to robia na iných školách

erikad82
5. sep 2019

@jallka11 u nás v BY už dostali zoznam. Ale sú dobré krúžky aj v CVČ alebo ak je v okolí ZUŠ.

jana_vaj
6. sep 2019

@jallka11 Tiež chcem dať tento rok Alexa už na nejaký krúžok. V Novembri sa nám má narodiť druhé bábo a bojím sa aby sa necítil nejako zanedbaný keďže budeme musieť trošku viac času venovať súrodencovi. Takže chcem aby mal poobede po škole nejaký program kde sa zabaví s kamarátmi. Ja som ale premýšľala práve nad nejakým krúžkom, ktorý by bol mimo školy, aby sa napríklad dostal aj na nejaké súťaže a tak. Vieš aby mal z toho nejaký pocit, že sa aj niekam posúva a mal chuť sa zlepšovať. Nech to preňho nie je iba nejaké zabíjanie času. Neviem či ma chápeš :D

jallka11
12. sep 2019

@erikad82
@jana_vaj ďakujem za odpovede. už sme konečne dostali teraz v pondelok aj u nás zoznam krúžkov, do konca septembra máme doniesť vybrané ale teda nevie si z toho nič vybrať. musím povedať aj ja, že to nie je nič moc, čakala som, že tam bude viac krúžkov kde by mali možnosť sa nejako hýbať. stále viac mi chodí po rozume, že by som ju dala niekam mimo školy teda. ale nie je už na to teraz neskoro?

erikad82
12. sep 2019

@jallka11 treba sa ísť len opýtať,či je nejaké miesto ešte voľné 🙂

jallka11
12. sep 2019

@erikad82 asi mi teda nič iné nezostáva :/ dobre ďakujem ti, pozriem na internete čo tu teda máme nech jej viem povedať aké má možnosti 🙂

natassha1
13. sep 2019

@jallka11 to mate este celkom dost casu do konca septembra. nam na to dali cas do pondelka ale ked som pozerala na tie kruzky tak aj tak sme sa zhodli na tom, ze radsej asi vsadime na nejaky mimoskolsky kruzok aby bol nejaky vacsi vyber. lebo co sa tyka takých kruzkov kde sa deti hybu to u nich nie je ziadna slava

jana_vaj
19. sep 2019

@jallka11 Neviem teda či sa ti to už podarilo nejako poriešiť alebo nie, ale my sme teda nakoniec rozhodli, že dáme Alexa na krúžok mimo školy. Už sme mu aj zajednali plávanie v Three pools, lebo aj kamoškin syn tam nastupuje tento rok tak budú aspoň spolu chodiť a nebude to mať také ťažké zo začiatku, keď tam bude aspoň niekoho poznať. Ešte stále sa tam dá prihlásiť tak možno ak by to vás bavilo tak ju tam môžete tiež prihlásiť 🙂 To má akože taký celkom známy trenér plávania Martin Sadloň, neviem či si o ňom počula pred tým alebo nie. V každom prípade by to akože malo byť na takej trošku vyššej úrovni, že sa tam tie deti fakt niečo naučia, budú sa hýbať ale vraj to robia aj takou hravou formou takže by to nemal byť pre ne žiadny stres 🙂

jallka11
24. sep 2019

@natassha1 fakt? mne to práveže ešte príde dosť málo ale zase chápem, že už potom chcú nabehnúť na nejaký ten režim od októbra už, lebo potom zase prázdniny a podobne nech aspoň chvíľu je to tak ako to má byť. nakoniec sme ale v škole nevybrali nič lebo ten výber nebol nič moc
@jana_vaj nie, ešte to nie je vyriešené. akože mala som pár takých svojich tipov kde by som teda chcela aby išiel ale nevybral si z toho zatiaľ. na tomto som nenarazila ale. to je akože niečo nové? a ešte sa tam dá prihlásiť?

natassha1
3. okt 2019

@jallka11 moze ti to prist malo ale tak zober si to s porovnanim s nami a hned zistis, ze ste na tom este v pohode :D ved toto si aj ja myslim, ze to chceli mat rychlo vyriesene, lebo aj tie vzdelavacie pouzkazy musia tiez spracovat aby ich mohli odovzdat. my momentalne hladame teda mimo skoly lebo z tych skolskych sa na nic moc nepacilo

chovancova27
3. okt 2019

určite neodporúčam prváčikovi každý deň krúžok. My sme to skúsili, a malý bol strašne unavený, nedokázal ráno vstávať a poobede sa sústrediť. Chodí od predškoláka 2x týždenne na karate, teraz je už tretiak, a až tento rok sme mu povolili ešte tenis, veľmi ho chcel. Ale už chodí unavený znova, neviem či neostaneme iba pri karate.

natassha1
3. okt 2019

@chovancova27 to nechceme ani my teraz momentalne. chceli sme zacat len s jednym a uvidime ako sa to bude vyvijat. ale zase aby aspon dvakrat do tyzdna mal nieco po skole kde si tu energiu vybije ako potrebuje. ale tiez to nemame este odskusane, ze ako to bude, ci mu to bude stacit alebo mu to bude vela. som na to zvedava

jana_vaj
8. okt 2019

@jallka11 Jasné skúste, treba sa tam informovať, najlepšie ale je keď je tam to dieťatko od začiatku lebo vieš aj sa tam spoznávajú na začiatku a tak. Keď tak to teda rieš čo najskôr 🙂 Keď si to zadáš do vyhľadávača tak ti aj ich stránku vyhodí, tuším aj fb majú. A nepochopila som ako myslíš to nové, čo je akože nové?

jallka11
9. okt 2019

@natassha1 to je pravda, vy ste mali ešte menej času. ale nakoniec to nebol až taký problém lebo z toho čo sme dostali sme sa dosť rýchlo zhodli na tom, že nič z toho nám úplne nevyhovuje.
@jana_vaj áno to mi je jasné, že najlepšie je keď tam sú od začiatku ale zase ešte nie je tak neskoro na prihlásenie nie? akože ten klub plavecký alebo ako by som to nazvala. či to je nejaký nový projekt vieš 🙂 stránku si pozriem ďakujem

natassha1
31. okt 2019

@jallka11 presne to bol aj nas problem, ze sme z toh vobec nevedlei vybrat, nic tam nebolo take. minuly rok vraj bolo fajn co mali taky lego kruzok, ze tam z toho kadeco stavali ale tento rok to uz nemali tak ani to sme nemohli dat :/

natassha1
31. okt 2019

@jana_vaj ahoj prosim ta ten kruzok co si ty pisala, myslim to plavanie, da sa tam este prihlasit teraz? ci uz je neskoro? prepac, ze sa az teraz pytam ale uz prislo babatko takze nebolo tolko casu, zase bolo treba ine veci robit tak toto sme este na chvilku odsunuli a teraz neviem ci to nebola chyba

kvetinka75
31. okt 2019

nemyslíš že by bolo dobré nechať to na dieťa, či chce byť zaťažené každý deň? Neviem asi ma tu niektoré ukameňujete ale je to normálne aby každý deň dieťa niečo malo? Povinnosti v škole, úlohy doma a žiadny oddych? Pokiaľ dieťa veľmi chce, tak v tom problém nevidím, ale ty píšeš že vy by ste boli radi. Nepreháňate to niekedy?

jana_vaj
5. nov 2019

@jallka11 Podľa mňa nie, viem, že sa tam prihlasujú aj nejaké detičky počas roka takže taký problém tam asi nebude. Len ak to teda chcete tak by ste tam mali ísť asi čo najskôr lebo vieš, už je začiatok novembra takže dva mesiace už to funguje tak aby z toho ešte niečo aj mali tie deti vieš 🙂 Lebo za chvíľu zase zimné prázdniny a už nebudete ani vedieť ako tak jarné a už sú letné

jana_vaj
5. nov 2019

@natassha1 Hej jasné nič sa nedeje 🙂 A ako? V pohode je všetko? Akurát som to písala aj vyššie, že dá sa asi neskôr lebo nejaké deti sa pridávajú aj takto počas roka len sa budem opakovať, že ak treba tam ísť čo najskôr 🙂

tinatitti
5. nov 2019

Ja tu budem asi ukamenovana, moja dcéra chodí na krasokorčuľovanie, k tomu ma gymnastiku a tanec. A plus tento rok začala chodiť aj do plaveckého klubu. Ma 7 rokov. Kraso robí od 4 r.

kvetinka75
5. nov 2019

@tinatitti ale to si asi sama vybrala nie? Alebo ste jej krúžky vyberali vy, že máte predstavu že musí byť každý deň niekde? Aj u nás to bolo 1 rok tak, že každý deň niečo, lebo dcéra chcela. Ale postupne zistila, že sa nedá všetko robiť a hlavne ke´d chcela ísť občas von aj s kamarátkami. A postupne vypúšťala.

tinatitti
5. nov 2019

@kvetinka75 najprv som jej to vybrala ja, neskôr už sama chcela. A to plávanie bol jej nápad. Úprimne poviem, že je to o hubu, najmä pre mňa, nakoľko máme ešte pol ročne bábätko a musí všade s nami. Máva tréningy ráno aj poobede. A dva dni v týždni večer plávanie. Ale zatiaľ zvláda a je spokojna

kvetinka75
5. nov 2019

@tinatitti dcera tiez mala kraso a ostatne kruzky potom odpadli lebo sa to krizovalo. Ale boli to nahanacky