Ako dlho píšete s prváčikom?

teta7
18. sep 2015

Ahojte baby. Mam prvacika. Kolko cvicite navyse pisanie? Kamosky okrem uloh pisu aj 2, 3 A4 navyse. Cize pisu aj dve hodky. MY vsetky ulohy mame tak do hodinky. Pisanie najprv na necisto dakych 5 riadkov a ked sa to zacina podobat piseme na cisto. Usilie vynalozene...snaha obrovska...spoteni...vysledok nie je to podla mojich predstav ale neviem ci by to bolo lepsie pisat dlhsie...Aky je Vas nazor?

forgacskatarina
5. nov 2015

@sisaka to aj ja mam divny pocit z celej skoly co za kauza zaujimava ohladom mojich deti sa vymyslela skolou,ucitelmi ,riaditelkou a samozrejme ich uzasnou psychologickou.vymysleli si chory pribeh,ktoreho spisovatelmi su oni sami.urcuju dej ich pribehu,v ktorom ja a moje deti sme babky na spagatikoch.chcu byt popularny 😀 celebrity sa vzdy zviditelnuju 😀

forgacskatarina
5. nov 2015

@libka1 mam to odfotene

forgacskatarina
5. nov 2015

@libka1 mam aj nahravky ako pohrdavo hovoria vsetci o mojom synovi.ak ju pouzijem budu prekvapeny.mne uz nesedeli tie ich reci davno a potrebovala som si ich nahrat.budem aj sudne riesit veci.lebo to co tam nahovorili nie je ziadna sranda,poskodili povest synovi.za pravdu mi dal aj pediater ak som mu to povedala len z dovodu dopatrania sa veci

forgacskatarina
5. nov 2015

@libka1 skus pozriet od zaciatku a povedz mi tvoj nazor ze co by si robila ty na mojom mieste

forgacskatarina
5. nov 2015

@libka1 zacala som pisat na strane 3

martinella1
5. nov 2015

@sisaka mne sa zdá,že bolo spomínané, že dvojičky

forgacskatarina
5. nov 2015

@martinella1 medzi nimi je rok rozdiel ale skoro ako dvojicky 😀

martinella1
5. nov 2015

@forgacskatarina asi čítam bez porozumenia 😉

forgacskatarina
5. nov 2015
forgacskatarina
9. nov 2015

@martinella1 ahoj dneska mi uz dali papiere pre dceru.uz nie je ziakom ich skoly.pre syna ziadaju individualnu ziadost aby sa ucil doma a ja im mam platit za skolu aj ked ho nebude vyucovat ucitel,to by im vyhovovalo brat peniaze za nic.ale keby mal byt na vyucovani v skole,tak je problem u ucitelky lebo sa s nim nechce zaoberat a odporuca specialku len aby sa ho zbavila.su velmi vychcani slusne povedane psychologicka nedviha telefon,riaditelka si dohodne dve stretnutia a nepride ani na jedno velmi seriozne jednanie riaditelky,jej nezalezi na spravnom dorieseni veci,kazdy volajako dava ruky od svojho konania prec,velmi zaujimave 😠

forgacskatarina
9. nov 2015

@martinella1 teraz mi povedz svoj nazor na celu tu vec.lebo úz neviem co si mam o tom mysliet.uz som poziadala aby syna dali prec zo skoly co je mozne uz az v decembri .lebo uz musíme absolvovat druhe psyhologicke vysetrenie.nasla som si aj vlastného psychológa,podstupili sme psychologicky test ,výsledok mam az o dva tyzdne

forgacskatarina
9. nov 2015

@martinella1 ak ho budem ucit doma nie je nutna specialka,peniazky za skolne sa skole pridaju,super a ak ho dam do skoly je pre nich problémom ho ucit,vtedy lepsia specialka .nech idu do riti este slusne povedane 😠 taka skola 😠