• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prežívate vysvedčenie detí?

29. januára 2011 
prave som docitala clanok ako je vysvedcenie nebezpecne pre deti/nepisu ze aj pre rodicov :grinning: /,tak ak niekto mate niake temy k vysvedceniu podte sa rozpravat.
Mam skusenost ze syn dostal solo4 z matiky,lebo ,,nesedel,,ucitelke-doma sme to prezili a na strednej je jeden z naj matikarov.
26. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala solo 4 z nemocniny, pritom z ostatnych predmetov som mala same 1 a 2. tak ale co uz, nemcinu k zivotu nepotrebujem...
26. jún 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: super tema :grinning: -ja som dnes vysvedcenie rozdavala...
26. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ake boli? :slight_smile:
26. jún 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna bola stale pohroma chemia :angry:
26. jún 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte za preklep, ja som si to az teraz vsimla :sweat_smile:
* z nemciny *
26. jún 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko, však som rozmýšľala, čo je to za predmet :grinning:
ja som mala sólo trojku z angličtiny - na maturitnom vysvedčení, dovtedy som nikdy žiadnu trojku nemala, no naši to veľmi ťažko prežívali, prešlo ich to až potom ako ma vzali na výšku, to bolo oveľa dôležitejšie
najdôležitejšie vysvedčenie v mojom živote som však dostala dnes a som s ním spokojná ako keby to boli samé jednotky :wink:
26. jún 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mracik :slight_smile: ,konecne ta tu vidim po dlhej dobe :slight_smile: -a co za vysvedcenie si dostala???

Titkovamiriam-rozne :unamused: ,asi 7-mi maju o zavbavu v lete postaranu-komisionalne skusky :frowning2: ,ale nie mojim pricinenim :grinning:
26. jún 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
etuska a na akej skole ucis? :slight_smile:
27. jún 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiez trojku z matiky raz v zivote,nesli mi slovne ulohy na pohyb-tie typu 1.auto vyslo z miesta A o druhej,auto 2. z miesta B o .....hod,kedy a kde sa stretli....a pod. :grinning:
No a uz 14 rokov vysvedcenia rozdavam aj ja,teda okrem tohto sk.roku,ale zato mi ho dnes donesie moja prvacka Vaneska,tak ju cakam :grinning:
27. jún 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja ma doma prvaka, prave dostal prve vysvedcenie a vytesujeme sa - Velmi dobre a postupuje do druheho rocnika :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som tiez mala trojku myslim v tretej, ci stvrtej triede ZS - z nemciny a nepametam, ci aj z matiky. Ale potom sa to otocilo a VS mam cerveny diplom :sunglasses: (lenze to nema "hodnotu" ] :unamused: )
27. jún 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak detska presli do dalsieho levelu :grinning: ,obaja maju po dve trojky :slight_smile: -Michal matika+anglika a Milan slovencina+dejepis
27. jún 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam - pekne si to podelili :slight_smile:
etuska - to vysvedčenie vlastne dostal Kubko - ja som ho len prevzala, lebo on je v Chorvátsku, a postupuje do druhého ročníka. Je zaujímavé, aké je to všetko relatívne, nikdy by som si nebola pomyslela, že budem oslavovať už to, že mi dieťa neopakuje ročník. :slight_smile:
27. jún 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Titkovamiriam-ucim na strednej skole,ale uz som v praci len 1 den-stahujeme sa do zahranicia,takze som sa s deckami pekne rozlucila :slight_smile:
27. jún 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak vela stastia v novom prostredi :grinning:
27. jún 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, tak aj u nas je hromadne vysvedcenie...ja to nemusim nijako riesit, deti sa mi ucia zatial same a vysledky su vyborne..dokonca aj pochvaly riaditelom maju...som zvedava- ak budu po mne, tak trojky amt nebudu, skor prevazne same...ak po tatovi, tak vysedcenie bude pestre :grinning: hlavne ze moj muz je ovela mudrejsi nez ja, takze je jasne,. ze znamky neodzrkadluju realitu :wink:
jo a vysedcenie dostal aj Radko- skolkar. V noci som urobil pre vsetky deti v skolke..on totiz strasne trpel, ked nema co ukazat starym rodicom :wink:
27. jún 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som plakala, síce dostali len hodnotenie ale predsa, ten prvý rok ušiel ako voda a už sú druháčky. ten čas tak letí... :confused:
28. jún 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
28. jún 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska
a kam odchádzate? :frowning2:
28. jún 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zozrela som si :wink:
28. jún 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam takyto problem, syn mi dnes doniesol vysvedcenie,,,z predmetu obcianska nauka tam ma dvojku, hoci neviem za co, pretoze pocas celeho polroka nema v ziackej knizke zapisanu jedinu znamku z tohto predmetu,,,,ked som v decembri bola "konzultovat" jeho znamky, videla som v knihe zapisane jednotky, no v tej ziackej nie! V tomto roku pisali udajne nejaku previerku, ale znamku dodnes nevieme,,,myslite, ze sa da s tym nieco este robit, ked uz mame vysvedcenie?? :wink:
28. jan 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To iste ma aj moj syn. Je druhak. Z matiky same jednotky v ziackej aj v zosite a na vysvecku dvojka. A vlastiveda tiez. Z tej dokonca ani poridne nic nebrali v zosite ma iba dve kresby. Ale neriesim to. Syn je hyperaktivny tak mozno ho nema v oblube. Pre mna je dolezitejsie ze pocitat vie a znamky nie su pre mna podstatne
29. jan 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok