Ako prežívate vysvedčenie detí?

titkovamiriam
26. jún 2008

prave som docitala clanok ako je vysvedcenie nebezpecne pre deti/nepisu ze aj pre rodicov 😀 /,tak ak niekto mate niake temy k vysvedceniu podte sa rozpravat.
Mam skusenost ze syn dostal solo4 z matiky,lebo ,,nesedel,,ucitelke-doma sme to prezili a na strednej je jeden z naj matikarov.

kotenko
26. jún 2008

ja som mala solo 4 z nemocniny, pritom z ostatnych predmetov som mala same 1 a 2. tak ale co uz, nemcinu k zivotu nepotrebujem...

etuska
26. jún 2008

😀 super tema 😀 -ja som dnes vysvedcenie rozdavala...

titkovamiriam
autor
26. jún 2008

a ake boli? 🙂

malaskoricka
26. jún 2008

u mna bola stale pohroma chemia 😠

kotenko
26. jún 2008

prepacte za preklep, ja som si to az teraz vsimla 😅
* z nemciny *

mracik
26. jún 2008

kotenko, však som rozmýšľala, čo je to za predmet 😀
ja som mala sólo trojku z angličtiny - na maturitnom vysvedčení, dovtedy som nikdy žiadnu trojku nemala, no naši to veľmi ťažko prežívali, prešlo ich to až potom ako ma vzali na výšku, to bolo oveľa dôležitejšie
najdôležitejšie vysvedčenie v mojom živote som však dostala dnes a som s ním spokojná ako keby to boli samé jednotky 😉

etuska
26. jún 2008

ahoj Mracik 🙂 ,konecne ta tu vidim po dlhej dobe 🙂 -a co za vysvedcenie si dostala???

Titkovamiriam-rozne 😒 ,asi 7-mi maju o zavbavu v lete postaranu-komisionalne skusky ☹ ,ale nie mojim pricinenim 😀

titkovamiriam
autor
27. jún 2008

etuska a na akej skole ucis? 🙂

vavka33
27. jún 2008

ja som mala tiez trojku z matiky raz v zivote,nesli mi slovne ulohy na pohyb-tie typu 1.auto vyslo z miesta A o druhej,auto 2. z miesta B o .....hod,kedy a kde sa stretli....a pod. 😀
No a uz 14 rokov vysvedcenia rozdavam aj ja,teda okrem tohto sk.roku,ale zato mi ho dnes donesie moja prvacka Vaneska,tak ju cakam 😀

mm2008
27. jún 2008

Ahojte, ja ma doma prvaka, prave dostal prve vysvedcenie a vytesujeme sa - Velmi dobre a postupuje do druheho rocnika 😀 😀 😀

Ja som tiez mala trojku myslim v tretej, ci stvrtej triede ZS - z nemciny a nepametam, ci aj z matiky. Ale potom sa to otocilo a VS mam cerveny diplom 😎 (lenze to nema "hodnotu" ] 😒 )

titkovamiriam
autor
27. jún 2008

tak detska presli do dalsieho levelu 😀 ,obaja maju po dve trojky 🙂 -Michal matika+anglika a Milan slovencina+dejepis

mracik
27. jún 2008

miriam - pekne si to podelili 🙂
etuska - to vysvedčenie vlastne dostal Kubko - ja som ho len prevzala, lebo on je v Chorvátsku, a postupuje do druhého ročníka. Je zaujímavé, aké je to všetko relatívne, nikdy by som si nebola pomyslela, že budem oslavovať už to, že mi dieťa neopakuje ročník. 🙂

etuska
27. jún 2008

Titkovamiriam-ucim na strednej skole,ale uz som v praci len 1 den-stahujeme sa do zahranicia,takze som sa s deckami pekne rozlucila 🙂

titkovamiriam
autor
27. jún 2008

tak vela stastia v novom prostredi 😀

verulka
27. jún 2008

Cafte, tak aj u nas je hromadne vysvedcenie...ja to nemusim nijako riesit, deti sa mi ucia zatial same a vysledky su vyborne..dokonca aj pochvaly riaditelom maju...som zvedava- ak budu po mne, tak trojky amt nebudu, skor prevazne same...ak po tatovi, tak vysedcenie bude pestre 😀 hlavne ze moj muz je ovela mudrejsi nez ja, takze je jasne,. ze znamky neodzrkadluju realitu 😉
jo a vysedcenie dostal aj Radko- skolkar. V noci som urobil pre vsetky deti v skolke..on totiz strasne trpel, ked nema co ukazat starym rodicom 😉

maca793
28. jún 2008

ja som plakala, síce dostali len hodnotenie ale predsa, ten prvý rok ušiel ako voda a už sú druháčky. ten čas tak letí... 😕

etuska
28. jún 2008

dakujeme 🙂

maca793
28. jún 2008

etuska
a kam odchádzate? ☹

etuska
28. jún 2008

ip

maca793
28. jún 2008

zozrela som si 😉

majkaa76
28. jan 2011

ahojte, mam takyto problem, syn mi dnes doniesol vysvedcenie,,,z predmetu obcianska nauka tam ma dvojku, hoci neviem za co, pretoze pocas celeho polroka nema v ziackej knizke zapisanu jedinu znamku z tohto predmetu,,,,ked som v decembri bola "konzultovat" jeho znamky, videla som v knihe zapisane jednotky, no v tej ziackej nie! V tomto roku pisali udajne nejaku previerku, ale znamku dodnes nevieme,,,myslite, ze sa da s tym nieco este robit, ked uz mame vysvedcenie?? 😉

gemini2
29. jan 2011

To iste ma aj moj syn. Je druhak. Z matiky same jednotky v ziackej aj v zosite a na vysvecku dvojka. A vlastiveda tiez. Z tej dokonca ani poridne nic nebrali v zosite ma iba dve kresby. Ale neriesim to. Syn je hyperaktivny tak mozno ho nema v oblube. Pre mna je dolezitejsie ze pocitat vie a znamky nie su pre mna podstatne