Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako ste pripravovali dieťa na zmenu školy?

ruzicka603
17. máj 2018

Ahojte maminky skolakov,mam druhacku na zs.Cez leto sa stahujeme do ineho miesta.Dockame pokial dcerka dokonci druhy rocnik a v septembri nastupi do inej skoly do tretieho rocnika.Chcem sa vas spytat a poziadat o rady ako ste riesili prechod do inej skoly,ako ste na to pripravovali vase dieta?A ako to nakoniec zvladlo?Dakujem za kazdy ohlas

evil
18. máj 2018

Toto čaká aj nás tiež som zvedavá

veronikaszabova
19. máj 2018

Syn chodil 1 rocnik do jednej ZŠ, po prestahovani zacal chodit do druhej ZŠ.
Nijako sme ho nepripravovali.
Naco? Deti sa rychlo adaptuju

ruzicka603
autor
19. máj 2018

@veronikaszabova A zvladol to bez tazkosti ten prechod?

ruzicka603
autor
19. máj 2018

@evil A ako zatial pripravujete na to dieta?

veronikaszabova
21. máj 2018

@ruzicka603 jasne, ze zvladol. Deti sa adaptuju ovela rychlejsie, ako si myslime.
A to siel do skoly, kde nikoho nepoznal.

evil
25. máj 2018

Tak boli sme spolu ho zapísať , poukazovala som mu školu ...

janinamojka
25. máj 2018

@ruzicka603 My sme odchadzali tak ze syn ukoncil treti a dcera siesty rocnik..Ale pripravovala som.ich na to postupne,hovorila im ake tam budu nove moznosti,kruzky,ukazovala som im fotky na.nete,isli sme sa tam par.krat pozriet...na.konci skolskeho roka som sa aj bala kus,ale spoluziaci aj triedne ucitelky sa s nimisom pekne rozlucili ,prisli taki kusok smutni ze uz ich viac neuvidia ale.zacali prazdniny,cez prazdniny mali program stale,zabavali sa a zabudli kusok a tešili sa na september a na novuco skolu.A v septembri to zvladli uplne super,dokonca si nasli kamaratov na zivot a na smrt🙂.Deti su prisposobive a ovela viac nez my dospeli.Zvladnete to aj vy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli