Ako zvládate školu, učenie a prepravu detí, ktoré športujú?

dadulak
18. aug 2014

Dcéra ide do druhej triedy. Veľmi ju začal baviť softbal, ale tréningy bývajú 3x do týždňa od 15.30 do 17.00. Bude chodiť aj do školského klubu. Pre mňa to bude znamenať úpravu prac. doby, lebo ju budem musieť odviesť zo školy do mesta a naspäť. Už absolvovala zopár tréningov, veľmi ju to baví ale po tréningu je unavená. Neviem si predstaviť, ako budeme fungovať cez šk. rok a kedy sa bude učiť. V družine si nezvyknú písať písomné úlohy. Uprednostniť školu, alebo myslíte, že sa to dá zvládnuť...Ďakujem za vaše názory a skúsenosti.

25daniela
18. aug 2014

Je to o drzku, moje iba dve deti chodia na klavir a jedno z nich na vytvarnu.. Iba, tri krat v tyzdni ich musim dopravit do ZUSky, kym som bola doma na rodicaku, pohoda, ale teraz nastupujem do prace, tak si to ani neviem predstavit ako to budeme stihat.. Utesujem sa, ze aspon jedno dieta sa uz dopravi same-pesobusom a popripade v nudzovom rezime odvedie aj mensie-prvacku. Ked zacnem chodit do prace, zistim ci to bude zvladnutelne, alebo to vsetko zrusime a deti budu chodit iba do skoly...

yesno22
22. aug 2014

syn chodí na tennis už druhý rok...tréningy máva 3xtýždenne a nejako to zvládame ... domáce úlohy si písal v družine, inak by sme to nestíhali ... po tréningu sme zvykli už len čítať a cez víkendy alebo dni, keď nemal tréning sme trénovali písanie ... teraz to vidím podobne a to by sme chceli pridať futbal 😉 😀

svetluska82
22. aug 2014

syn chodi na hokej- dennodenne treningy, ale od mala chodi sam.....Ucili sme ho k tomu, aby som si v praci nemusela brat volno. Akurat v zime vecer ked bola tma sme ho cakali pred stadionom..ALe vsetky kruzky co mal od prveho rocnika chodil sam, prípadne stari rodicia, ak bolo zle pocasie, alebo mal stresy ci to zvladne---

kaja0102
5. sep 2014

Ahoj. Moj syn chodi na tenis 3x tyzdenne. Maval aj futbal, ale ten sme museli pred rokom zrusit. Zvladala som to asi tak, ze som musela zapojit mojich rodicov. Chodila som do prace skor, syn musel ist do druziny a potom som skor aj odchadzala z prace, rychlo do skoly a presun do ineho mesta na sport. Dokonca mal skolu v inom meste, ako byvame. Teraz je tretiak, skolu som mu dala v mieste bydliska a dufam, ze to bude lepsie. Myslim, ze 3x do tyzdna sa to da zvladnut, ja mam na starosti este aj zahradu a som rozvedena. Mam sice partnera, ale on mi syna nevozil do skoly ani na tenis, lebo pracoval opacnym smerom 😀 Drzim palce. 😅

nefertitiavi
8. sep 2014

ahoj. dcerka ma 9 rokov plavanie 3x do tyzdna rano od 6-15 do 7-15 a potom kazdy den niekedy od 16-tej , niekedy od 17-tej
a do toho este 2x do tyzdna hiphop.
ked som robila doobeda bola to pohoda, robila som jej taxikarku, teraz robim uz aj poobede a je to des. striedame sa manzeel, ja, moji rodicia, niekedy pomaha segra.
a do toho zacala plavat aj mladsia, zatial len 2x do tyzdna ale tiez sa jej to bude postupne zvysovat

radi999
14. sep 2014

Ahoj, moja dcéra chodí na karate a tréningy má 5x krát do táždňa 1 a pol hodiny a zvládame to v pohode.