Akú školskú tašku pre prváčika?

zuzinr
5. apr 2009

Maminky, kt. máte už prváčikov za sebou, neviete mi poradiť aká je dobrá školská taška pre prváčika? Čo je dobré aby taška mala, naopak čo je úplne zbytočné, lebo tích tašiek je na trhu dosť a už som sa po nejakej pozerala pre syna, ale neviem ako to teraz v škole chodí, čo si treba na taškách všímať, okrem toho aby mala pevný chrbátik. Pokiaľ by ste vedeli aj nejakých výrobcov alebo značky šk. tašiek, dajte pls vedieť.

fem
8. mar 2016

@silvatko urcite menit tasku nebudem prvy stupen, ergobag je velmi kvalitny, stale vyzera ako nova, stoji od 100 do 200 eur, ja som mala stastie na tu akciu, nemci to vyrabaju, tak najdes na tom amazon.de najviac ponuk, alebo priamo na ich stranke ergobag. Inak vela tych limitovanych edicii je uz vypredanych. Podla mna je dolezite, aby si dietatko vybralo, co sa mu paci. Ja som dala vybrat len od ergobag. Niektore klasicke vzory sa predavaju aj u nas, asi len 2, vsetky najdes na tej ich vlastnej stranke ergobag. Potom si mozes hladat, kde kupit aj inde. Lebo od nich vykupuju aj vo velkom aj ini obchodnici. Mozes najst inde, co je na stranke ergobag uz vypredane. Skola u nich zacina uz v auguste, takze je dobre pozerat aj skor, lebo vtedy uz byvaju vypredane. Za tu cenu mas cely plny peracnik, 2 sety farbiciek, stabilo, aj vrecko, co je naozaj kvalitne, nepremokave. Dalsie Plus su tie eco testy. Ved uvidis, drzim palce.

silvatko
8. mar 2016

@fem pozeram to na instagrame, ale tie bocne vacky su take nejasne na fotkach. da sa tam dat flasa? Ci kam davate flasu s pitim?

zabkazelena007
15. mar 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

@pravica236 to si kde vychytala taku akciu?

pavica236
15. mar 2016

@zabkazelena007 v samdex aupark zilina, nasla som ju potom na nete dokonca za 195€

gabikkas
23. mar 2016

@silvatko ahoj, tak ako? idete do ergobagu? ja som nasla taku lacnejsiu verziu a dost vela maju spolocneho pozri http://www.bagmaster.sk/katalog/skolske-sety-pr...
a tu pozri ako je to rozlozene dnu, jedna komora....
http://www.superbatohy.sk/superbatohy/eshop/0/0...

lucula73
23. mar 2016

@gabikkas ahojky ja tiež pozerám po tejto bagmaster taške a mna tam odrádza iba jedna vec,že neviem kam dám fľašu s vodou ,chýba mi tam nejaké vrecko....asi len dovnutra vodu,že?

gabikkas
23. mar 2016

su tam dve bocne vrecka na zips
pozri si toto video

https://www.youtube.com/watch?v=3wfIiQRnzuY
miiska
23. mar 2016

My mame tiež ergobag, dcérka chodí do školy od septembra. Taška je úplne skvela. Po roku vyzerá ako nová!!! V prednom vrecku je miesto na fľašu. Ja by som neváhala už ani chvilu😀 Odporúčam!!!!

silvatko
23. mar 2016

@gabikkas Zatial som nenasla ziadnu dobru ponuku, tak cakame. Nasla som podobne, co mne by sa aj pacilo, step by step flexi, ale maly si vybral herlitz vesmirnu lod. Narodky ma az v juni, tak chvilu mam este cas. To som nasla set co sa mu pacil za cca 70eur cez amazon, mam si to kam dat poslat, aby som ani postovne nemusela platit a za dva roky ak bude chciet novu, tak ju s lahsim srdcom podla stavu darujeme dalej alebo vyhodime. Objednat som ju neobjednala a este sondujem. Vcera sme boli na dni otvorenych dveri na nasej skole, tak.som si aj tasky omrkavala 🙂

silvatko
23. mar 2016

@gabikkas pozeram ten bagmaster a tirz nevyzera zle. Dakujem za tip 🙂

gabikkas
23. mar 2016

@silvatko tak mne sa paci na tomto POLO 6, ze ma vyhody aktovky (jedna prehladna komora, ziadne zipsy ak na topgale, ktore tu tasku hrozne rozsiruju do hlbky-dennodenne vidim deti ako chodia do skoly predklonene dorpredu, lebo ten topgal sa hrozne natiahne - pre mna teda velke minus viackomorovych batohov) lahke magneticke zapinanie a nevyzera ako aktovka a potom vyhody batohu, ze ma hrudny pas aj vyskovo nadstavitelne ramena a ten bedrovy pas sa da aj odstranit keby vadil pri nasadzovani tasky, ma vrecka na flasu aj jedlo a cena tiez nieje velmi vysoka oproti bahotom zn. Hama ci ergobagu.
Nevyhoda tohto Polo 6 je, ze na skusku vyrobili tento typ a je iba v jednom variante, cize nieje na vyber motiv, pisala som aj do bagmasteru a odpisali, ze kolekcia je uz uzavreta pre tento rok a nove motivy nebudu, uvidi sa ci rodicia budu kupovat tento typ Polo 6. Ale dcera sa paci aj s tym jednorozcom (mne tam nevadi, ale asi by som radsej iny obrazok) a dohodli sme sa, ze sk.dosky si moze vybrat podla seba ake sa jej pacia.

@miiska tie klipy co sa daju menit na ergobagu by moja dcera asi milovala 🙂 pod chviloou by si to inak menila 🙂 kupovali ste ju za tu plnu sumu?

silvatko
11. apr 2016

@gabikkas mame tasku, teda zatial objednanu. V piatok sme mali zapis a hned sme objednavali tasku. Nakoniec si vybral motil skorpiona, na ten mi hned povedal wow. Zobrali sme Step by step Flexline (je to vlastne hama), taku batohotasku. Chcela som ju brat z www.mytoys.de, ale kym som ju isla objednat, zu Ebola k dispozicii. mali ju za 106 eur. tak aby som neskalamala, tak som googlila o dusu, aby som ju nasla aspon trocha v zlave.... nasla som -50%
tak som ju zobrala tu: http://www.colludo.de/Step-by-Step/Step-by-Step...

tak snad bude(me) spokojny....

gabikkas
11. apr 2016

@silvatko krasna a doprava co stoji?, inak ten bagmaster ma velmi vela od nich odkukane....ale je pravda, ze bagmaster polo 6 ma nepekny ten obrazok na chlapcenskej :(

gabikkas
11. apr 2016

@silvatko to si naozaj super cenu nasla 🙂

nanulka24
11. apr 2016

My mame Hama s jednorozcom, cena sa momentalne pohybuje od 99 - 165€ ja som objednala v oktobri v zlave za 66 € aj s peracnikom, penazenkou a vreckom na prezuvky. Taska je lahucka dcere sa velmi paci, vlastne toto bola jedina co ju zaujala. Zajtra mame zapis tak uvidime ci ju vyuzije uz tento alebo az buduci rok ☺ ☺

silvatko
11. apr 2016

@gabikkas objednavala som ku kamoske do rakuska, tak ma stala doprava 6eur. ale ked som platila dopredu, dostala som este sconto 3% a plus gratis k objednavke vodove farby a nejaky darcekovy box ako som pochopila s reklamnymi predmetmi ci cim, mal by mat hodnotu 25eur.
ja som si ju pozrela aj v reale, mne sa pozdavala. tak uvidime. mame k nej tiez plny peracnik, vrecko na telesnu, penazenku a take puzdo asi na fixky ci na co....

gabikkas
11. apr 2016

@silvatko verim, ze budete maximalne spokojni, syn aj ty 🙂 my ideme na 90p kupit dcere ten bagmaster polo 6

babu15
11. apr 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

baby preco su tie tasky take drahe? :O

gabikkas
11. apr 2016

@nanulka24 tak to ste paradnu akciu chytili a odkail si objednala?

nanulka24
12. apr 2016

@gabikkas objednavala som v Nay-ku sama som bola prekvapena ze aj takyto tovar ponukaju a este za úplne paradnu cenu. Uvidime kolko ta taška vydrzi 😃

suzan280
13. apr 2016

@juliakocka ahoj! Tu stránku sa nedá otvoriť.

katulkakatka
13. apr 2016

@tigri ahoj poslala by si mi fotku ake mate tašky topgal? a kedy zvyknu mať vypredaje?

lucula73
13. apr 2016

@katulkakatka ahoj teraz majú dáke zlavy...ale neni tam moc čo vyberať,ja tiež hľadám tašku a neviem sa rozhodnuť...tam na boku je tovar v akcii...

petrikovicova
13. apr 2016

aj v tescu boli teraz super zlavy...ja som kupila minuly tyzden Mcqueena so zlavou 75%, vysla ma 17e z povodnych 70e...super vystuzena a lahucka, reflexne prvky, pevny spodok...uvidime kolko vydrzi, ale za tu cenu mi to je jedno 😝

katulkakatka
14. apr 2016

@lucula73 ahoj a nejaku topgal idete kupiť?

lucula73
14. apr 2016

@katulkakatka no z topgaliek sa malemu páči tá policajná z novej kolekcie 2016...ale ja sa cez to nemožem preniesť,mne vypadá hrozne...tak ho skušam nahovoriť na tú tmavu modrú s motívom vesmíru,tam sú take planety.....tak uvidím...a čo sa mu najviac páči,je taška Mcneill policia,ale 200 evri proste nedám ani keby som hneď mala... 😝

janina25
14. apr 2016

My máme tiež topgalku z kolekcie 2016 tiež malý chcel tú policajnú, ale prehovorila som ho na tú hasičskú, len po týždni sa nám na boku rozpadla, a objednávala som cez net a musím riešiť reklamáciu 30 dní, len neviem, keď ju pošlem či malý bude chodiť 30 dní s igelitkou, kým príde z reklamácie 😉

katulkakatka
14. apr 2016

@lucula73 naša mala si vybrala tuto, ja som im tam dnes pisala, či tam v pohode vojdu veľke dosky tak že áno a poslali mi klip čo spieva Miro Jaroš - do školy sa tešim a tam deti predvádzaju tašky topgal

lucula73
14. apr 2016

@janina25 bože to čo sa tam mohlo rozpadnúť?však to su vraj nezničiteľné tašky.... 😀

@katulkakatka no presne túto objednala kamoška dcérke....je krásna... 😉

bammbi
14. apr 2016

@silvatko ta taska ma 1,2 kg, preto je zlacnena. Dnes uz sa na trhu objavuju tasky od 750 gramov. Aj Step by Step sa poucili, a uz maju model s oznacenim LIGHT, ktory je odlahceny. Aj my sme sa dali uniest 'super' kvalitou, ale dcerka sa trapila s nosenim, vymenili sme teda za lahsiu. Takze ja osobne neodporucam tazke drahe kvalitne 'ohavy'... 😉