Akú školskú tašku pre prváčika?

zuzinr
5. apr 2009

Maminky, kt. máte už prváčikov za sebou, neviete mi poradiť aká je dobrá školská taška pre prváčika? Čo je dobré aby taška mala, naopak čo je úplne zbytočné, lebo tích tašiek je na trhu dosť a už som sa po nejakej pozerala pre syna, ale neviem ako to teraz v škole chodí, čo si treba na taškách všímať, okrem toho aby mala pevný chrbátik. Pokiaľ by ste vedeli aj nejakých výrobcov alebo značky šk. tašiek, dajte pls vedieť.

lenca13
5. apr 2009

zuzi ja mam dceru druhacku a mame tuto tasku od vyrobcu Topgal sme s nou velmi spokojny
http://www.topgal.sk/tasky/CHI-527/G---Red/ periem ju v pracke podla potreby a je dost priestranna aj ked v prvej triede tak priestrannu nepotrebovali ale teraz sa jej hodi dufam ze nam aspon este rok posluzi 🙂

jasumat
5. apr 2009

tiež sa pridávam k spokojným zákazníkom tejto firmy. Máme tašku už tretí rok a nedám na ňu dopustiť. Tiež ju periem v pračke a je ako nová 😉

hasleerka
6. apr 2009

no my máme tašku disneyovku, je síce pekná aj veľká, ale je hrozne ťažká, takže odporúčam, hladať takú čo najlahšiu

ukana
6. apr 2009

aj my mame topgal, este len ideme do skoly, ale musim povedat, ze v obchode vysla omnoho lacnejsie ako na ich stranke 😒 😕

ukana
6. apr 2009

zuzi, vela priecinkov, aby nebola tazka, zboku vrecko na flasku, vyskusat, ci sedi na chrbate, nastavitelne traky a kvalitny material, co sa neroztrhne a da sa umyt 🙂
http://www.topgal.sk/tasky/CHI-107/D---Blue/
toto je ta nasa, ale teraz pozeram, ze aj na nete sli dole s cenami, este nedavno stala cez 50Eur
🙂

martao
6. apr 2009

ukana,
možem sa spýtať odkial si - možeš aj cez IP, taška vyzerá super. Cez internem nerada kupujem. Ešte ak prirátam poštovné.

ukana
6. apr 2009

martao , IP 😉

len.petra
6. apr 2009

baby mne sa tie topgal tasky zdaju priserne velke a maju velaaa priecinkov.. 😒

jasumat
6. apr 2009

No, ja mám druháka a nezdá sa mi veľká- má jasno v tom, že jeden box je na školské veci druhý na desiatu a tretí - maličký na detské hlúposti, čo si nosí do školy 🙂
Na boku papierové vreckovy a taška je plná 🙂 🙂

katrin21
6. apr 2009

moja ma disney tasku- princezne..a le uz by som jej ju nakupila...
lepsie su TOPGAL.. maju vela vreciek, a nie su robene tak moc do sirky....( ta nasa je taka ploská a siroka oproti nim).... a TOP GAL su aj kvalitne, ( inak aj nasa, ale nie je taka prakticka)

katrin21
6. apr 2009

suhlasim s jasumat: mat vela priecinkov je vyhoda... moja dcera sa stazuje, ze si nema kde dat desiatu, elbo taska je uzsia... priatelova ma top gal a nie je o nic tazsia, ako nasa a ma kopec miesta a precinkov, co umoznuje mat poriadok.,...

zuzinr
autor
6. apr 2009

Jej maminky, dakujem Vam za vase tipy, mne sa tie Topgal tasky tiez velmi pacili, teda videla som ich zatial len na nete a pozerala som aj v cechach tusim vyhrali aj test ako najlepsia sk. taska, len predsa je to ine ako ked Vam to odporucia maminky, kt. su s tym naozaj spokojne. Takze dakujem a tiez si vyberiem nejaku tu topgal tasku pre syna, dufam ze bude aj on spokojny. 😉

martao
6. apr 2009

Veru aj mňa ste presvedčili. Určite budem pozerať túto značku. My máme takého vševedka, zaujíma ho všetko, tak asi donesie všetko možné, aspoň to bude mať roztriedené. Aj cena je fajn, hlavne keď tak dlho vydrží. 🙂

lubkaj
7. apr 2009

Tak som sa na zaklade Vasich odporucani pozrela na tie tasky Topgal a vyzeraju naozaj dobre. A teraz su este aj zlavy... Povodne som chcela pockat s kupou do prazdnin, lebo vtedy byvaju vselijake akcie na skolske veci, hlavne v hypermaketoch. Tak teraz neviem. Co myslite, oplati sa radsej kupit teraz alebo pockat, ci budu nejake akcie pred zaciatkom skolskeho roka?

laki
15. apr 2009

ahojte, moja malá je dost drobná a ked si ju predstavím s tou velkou taškou..., práve preto som rozmýšlala nad kúpou školskej tašky na kolieskach.Máte niekto skúsenost s takou taškoui?

zitaje
17. apr 2009

My mame bagmaster tasku. Tazka je teda poriadne, ale topgal tasky su este tazsie. Tato nasa ma vpredu vo vrecku box na desiatu, to je super. Inak ked mozem, nosim ju dcere ja, nech sa s nou nevlaci sama, ale po skole si ju nosi sama. Podla mna je to chore, ake naklady musia tie deti vlacit. A taska na koleskach ma zmysel len ak ju bude dieta ozaj tahat - dcerin spoluziak ma taku, ale aj tak ju radsej nosi na chrbte, a kolieskove su ovela tazsie...

junovka
17. apr 2009

my mame od 1.triedy tiez Topgal.Je to super kvalitna taska, uz bola prana min.4 x v pracke, stale vyzera jak nova, ale zda sa mi moc tazka 😝 Dobre by bolo keby este v 3.triede jej vydrzala a potom.....tiez rozmyslam nad taskou na kolecka, nakolko ma furt s tym Timka otravuje. 😉 😀

mamca474
20. apr 2009

Ahojte 😵 , aj ja som mamina budúcej prváčky, takého tintítka, ktoré teraz prudko vyrástlo a chcela by som pre ňu pevnú, ergonomickú tašku, aby som jej príliš nezaťažila chrbátik. V inom fóre bola odporúčaná aj taška ModanWorld-orthopedic bag, no nikde v obchode ani na nete som ju nenašla. Je vraj výborná, ľahká a ergonomicky tvarovaná. Nepočuli ste o nej? Kde by som si ju mohla pozrieť? Inak pozrela som si stránky "topgal"-u a tašky sa mi celkom páčia. Pôjdem si ich ešte pozrieť v obchode a hlavne malej vyskúšať. Vôbec si ju neviem predstaviť s obrovskou taškou. 🙂

lubkaj
27. apr 2009

Tak, my uz tasku mame. Tuto: http://www.topgal.sk/tasky/CHI-104/G---Red/ 🙂
Objednali sme ju vo stvrtok a dnes ju uz priviezli. Vyzera velmi pekne. Je k nej prsiplast na tasku, vrecko na prezuvky a dostali sme aj reflexnu vestu - teraz je akcia, ze ku kazdej skolskej taske ju davaju. A stala iba 34,20 EUR - dostali sme este aj zlavu 10% a postovne a balne zadarmo 😀.

ukana
27. apr 2009

lubkaj pekna, synovec ju ma v modrom a ta cervena odrazka aj blika 🙂 , to ho najviac bavi 😀

lubkaj
27. apr 2009

ukana: Adrianka pomahala pri vybere a s Jarinkom (v septembri ide do skolky) sa uz dohodli, ze ked pojde do skoly on, kupime mu tu modru 😵. To blikanie sme si my dospeli uz vyskusali, Adrianke sa bude urcite tiez pacit 😉

andrea.m
27. apr 2009

my máme pripravenú McNeil. známa si ju veľmi chválila ja vám napíšem ohlasy neskôr. môžte si ju pozrieť v jednom z mojích albumov.

lubkaj
27. apr 2009

andrea.m: Aj vasa vyzera velmi pekne... Aj to je fajn, ze mate doplnky, co sa k nej hodia.

akejka
14. júl 2009

čaute, chceli by sme malej kúpiť tašku na kolieskach. Bude druháčka, samo, že tašku z 1. triedy úplne zničila...
S akou máte najlepšie skúsenosti ? Dík za tipy 😉

miroslava89
14. júl 2009

tasky z topgalu maju pevny chrbatik a hlavne nie su velmi tazke a nie prilis obrovske🙂
a k tomu maju aj pekne vzory co deti velmi oblubuju🙂

mimomu
14. júl 2009

ahojte,my mame cervenu od topgalu so spionkou 🙂

abetka
14. júl 2009

my mame ruzovu so spionkou 😉

marcca
14. júl 2009

baby čo máte topgaly - nie sú tie tašky moc široké - myslím tie priečinky či ju nerobia moc širokou 😉

inak sa mi veľmi páčia, len škoda, že sa nedajú odskúšať 😅

mimomu
15. júl 2009

marca,ten typ so spionkou je az trojkomorovy,ale ja som ju dala viki na chrbatik v obchode a sadla suprovo.
nasa viki je dlha a stihla a vobec nevyzera nejako ze je moc velka......neboj,hlavne ju treba vyskusat dietatu.
abetka ja som tiez viki nahovarala na tu ruzovu,je pekna,len nasa uz nejako velmi radikalne vypusta ruzovu farbu zo svojho repertualu 😀 ale podla mna su tie tasky kvalitne a maju aj reflexne prvky,vrecusko na prezuvky a dokonca aj plastenku,ked bude prsat.ja som jej k tej taske kupila aj taky isty peracnik,nech to ma rovnake.
ale ceny v obchode u nas,boli ovela lacnejsie nez na internete,aj za tasku aj za peracnik 🙂 🙂 🙂

miroslava89
15. júl 2009

http://www.topgal.sk/zoznam-predajni/

marcca na stranke topgalu najdes aj zoznam predajni kde ich maju🙂