Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú zásterku na výtvarnú výchovu?

rozala111
17. júl 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, akú majú vaše deti zásterku na VV, pretože mám strach, že napr. obyčajnú látkovú dcérka premočí a prejde jej to aj na veci - ideme od sept. do školy. Ďakujem za rady.

evabb35
17. júl 2012

My máme toto, lebo vždy na VV si moje dieťa zamaže najmä rukávy
http://www.e-prvnacek.cz/detail.php?zbozi=2636358
a niekoľko rokov malo moje dieťa niečo takéto, ale už to roztrhalo:
http://www.e-prvnacek.cz/detail.php?zbozi=2636309

janapavlu
19. júl 2012

Podľa mňa úplne stačí nejaké tatinove alebo mamkine staré tričko, ľahko sa oblečie cez hlavu, je dostatočne dlhé a hlavne nič nestojí. Dcéra mala prvý rok krásnu, drahú zásterku, na konci roka som zistila, že ju ani nenosila, teraz je už malá. Novú už nekupujem, stačí staré tričko 🙂

janapavlu
19. júl 2012

Podľa mňa úplne stačí nejaké tatinove alebo mamkine staré tričko, ľahko sa oblečie cez hlavu, je dostatočne dlhé a hlavne nič nestojí. Dcéra mala prvý rok krásnu, drahú zásterku, na konci roka som zistila, že ju ani nenosila, teraz je už malá. Novú už nekupujem, stačí staré tričko 🙂 A mimochodom, deti v 1. ročníku nerobia žiadne náročné techniky, pri ktorých by hrozilo extra zašpinenie. Farby, plastelína, fixy a ostatné pomôcky už dostať prateľné.

kvojtanikova
23. júl 2012

@rozala111 ak chces nejake lacne riesenie a si aspon trosku manualne zrucna, mozes kupit obycajny PVC obrus - ak mate metraz, staci ti 0.5 metra, vystrihnes si tvar zasterky (predny diel) , dookola po obvode nasijes stuzku, ktora ti potom bude navrchu pretrcat a bude sa dat zaviazat za hlavou. Zadny diel to nema, tam sa to tiez moze na pase zaviazat stuzkou. Pripadne vystrihnut obojstranne a spojit hore na pleciach. Ja som tak robila zasterku ked bol este syn v skolke, teraz mu tiez taku idem usit, za polhodinku to mas hotove.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli