Akú značku školskej tašky kúpiť pre malého prváčika?

ssisska
29. jan 2013

Dobry den chcela by som pre maleho prvacika kupit tasku od 09/2013.Pozerala som na nete znacky Scout,ako najlepsia varianta.

vladulik2
29. jan 2013

my máme topgal a spokojnosť veľká 🙂

titkovamiriam
29. jan 2013

u nas vyhrala tato Ježiško to zariadil 🙂:
http://www.slnieckovo.sk/index.php/domov/176-ko...

ssisska
autor
29. jan 2013

Ano ale ta taska je velmi pekna az na toho certa s rohmi.Nie je to pre dieta trochu prilis?

ssisska
autor
29. jan 2013

Tieto su pekne.

lejla77
29. jan 2013

ty kokso, to su ake ceny?????? 😕 😕 😕
@ssisska

ssisska
autor
29. jan 2013

Ja viem to su najdrahsie ale aj najkvalitnejsie tasky vyrobene v Nemecku.

ita111
29. jan 2013

aj my máme topgál už 4rok a je vynikajúca....niet sa načo sťažovať

lejla77
29. jan 2013

@ssisska aj tak mi to pride hrozne predrazene. To akoze co je na tych taskach take drahe??? A o co su insie ako lacnejsie? 😕 😕 😕 Nechapem...

titkovamiriam
29. jan 2013

@ssisska to je robot man nie čert 😀 😀 😀 nasa mala tiež cenovku 145 euračov no u nas ide po 60

ssisska
autor
29. jan 2013

Ta taska je ultra lahka,zapina sa velmi lahko,ma vystrazne svetielka ked idu deti po tme domov,existuje aj video,ja viem je to predrazene,ale vydrzi mu to 4-5 rokov a nemusi sa kupovat jedna skolska taska kazdy rok,ja ked som bola mala kazdy rok som potrebovala kupit novu tasku,lebo po roku sa pokazila alebo rozpadla.

lejla77
29. jan 2013

@ssisska a mas to overene, ze tolko vydrzi? 😕 Ale ja by som za to tolko penazi nedala. Ved za tu cenu mam 3 tiez nie najlacnejsie. 😔

ssisska
autor
29. jan 2013

Tak tych 6-7 rokov urcite.

lejla77
29. jan 2013

Ale tiez budem musiet riesit tento rok skolsku tasku. Ale myslim, ze okolo tych 50 EUR je tak akurat za kvalitnu tasku.

lejla77
29. jan 2013

@ssisska a to si chces objednat z Nemecka? Alebo aj tu sa daju kupit?

glorita
29. jan 2013

@ssisska tie scout nie su najlepsie tasky urcite nie...mas to aj na stranke uvedene ze nesplnaju bezpecnostne normy na reflexne pasiky a to je teda ta najpodstatnejsia vec pre dieta-bezpecnost 😖 Tak nechapem co zodpoveda cene?ved ortopedicky vyhovujuce su uz drviva vacsina za uplne neporovnatelne sumy 🤐

josenka
29. jan 2013

@ssisska My máme Topgal už tretí rok a je stále ako nová napriek tomu, že syn ju teda nejako extra nešetrí 😉 . Druhorodený dostal skoro rovnakú - obaja majú také maskáčové, len v iných farbách. Pokiaľ ide o tú, čo si si ty vybrala, tak taška môže naozaj vydržať 6 - 7 rokov, ale bude ju dieťa ešte chcieť? V tom treťom - štvrtom ročníku už dinovia alebo roboti nie sú až takí cool 😎 . A potom je to naozaj škoda peňazí, ktoré môžeš do dieťaťa investovať aj ináč. Ale pokiaľ si rozhodnutá, tak nerieš, je to v tom prípade ok. 🙂

glorita
29. jan 2013

Pridavam toto aby to nvyzeralo ako nepodlozene tvrdenie:
http://www.e-aktovky.cz/371-kingdom/aktovka-sco.... Kuk dole pod znakom testovania...

petusko
29. jan 2013

skrytá reklama? 😉

titkovamiriam
29. jan 2013

ja som tasku kupovala tak na dva tri roky,potom bude urcite niaky ruksak,tie tasky od
@ssisska sa daju kupit na ceskej stranke ale cena fakt sialena a kvalita tiež nieje k tej cene 😠 -tu co mame my som už v akcii videla a pekna je aj po troch rokoch a super je bezpecnost,anatomicka a lahucka,vybava je prakticka,myslim si že tie tašky u nas medzi 40-60 euračmi su už kvalita.ja sa aj tak vidim ako prví polrok budem tu tasku nosit ja ,si neviem predstavit dat do nej 5-6 kil a Marekovi na chrbat :(

titkovamiriam
29. jan 2013

@glorita jej to je ta česka 🙂 stranka co som nasla aj ja

yukki
29. jan 2013

No ja kupujem Emipo, novú ale z bazárika za 15, už sa na ňu tešíme, vybrala si ju malá z viacerých možností-viem, že je to bezpečná značka....a je malá, šikovná, ľahká, a je veľká pravdepodobnosť že bude do roka-dvoch zničená. /plne. By ma drblo, keby zničila prvý rok tašku za 150 eur-a že JE pri mojej dievke zničiteľná, o tom absolútne nepochybujem...tá bude hádzaná, kopaná, bude služiť ako podsedák aj sane atď

lejla77
29. jan 2013

@petusko to ma vobec nenapadlo. 😔

lucia1234
29. jan 2013

my máme tiež topgal a uplná spokojnosť, nosí ju tretí rok a ponosí ešte jeden a potom budeme kupovať nejaký ruksak, keď pôjde na druhý stupeň .)

glorita
29. jan 2013

@yukki ano tu emipo http://www.emipo.cz/#2 cesku si tiez chvali popri topgale ktora tusim vyhrala top tasku za rok 2009 😉

renab
29. jan 2013

@glorita aj my sme mali Emipo - vzhľadom k "veľkosti" môjho synátora pri nástupe do prvého ročníka. je ľahká, nemá veľa priečinkov, čiže pre prváčika aj prehľadná - nestráca čas neustálym hľadaním vecí a ľahko udržiavateľná. nepremoká.

renab
29. jan 2013

@yukki synátor ju mal na konci druhého ročníka ako novú. ale museli sme vymeniť, nakoľko už v treťom kapacitne nepostačovala.

lejla77
29. jan 2013

Ta Emipo sa da kupit aj v SR?

yukki
29. jan 2013

@lejla77 dá. Daj do googlu Emipo taška a cez filter slovenské stránky.

rebeka7501
29. jan 2013

Možno veľa mamičiek bude krúťiť hlavou alebo sa rozčuľovať : mám 38 rokov, t.j. v r. 1981 som začala chodiť na ZŠ a nikto neriešil zdravotný dopad tašky na zdravý vývin dieťaťa ! Som tu, mala som zdravý chrbát a žiadne problémy. Kupovalo sa čo bolo na trhu a za cenu dostupnú rodičom. Teraz majú deti krivý chrbá,t ale z čoho : žiaden pohyb, pri PC alebo TV aspoň 8 hodín denne, žiaden pohyb (radšej vybavíme ospravedlnenie na TV, lebo trochu kašle...). Veľmi málo detí navštevuje pohybové krúžky. Nezdá sa vám, že platíme za reklamu a značku ? Mne áno a bohužiaľ na každom kroku.

yukki
29. jan 2013

@renab to by si musela vidieť...a poznať Kristínku. Ale ako uvádzam vyššie-je šanca, maličká, že tá taška prežije aj školské roky dva..... 😝 😀