Aký darček pre 10 ročné dievča?

angelos
24. jan 2008

Ahojte
Maminky,ktore mate doma 10 ročne dcery,potrebujem poradit aky darček im spravi velku radost.Nechcem kupit niečo uplne od veci kedže nemam páru na čom "fičia" taketo slečny... 😉
Dakujem za každy tip. 🙂 🙂 🙂

mixka
24. jan 2008

nemam dceru, ale urcite potesia nejake sperky... bizutka... to leti a kocky sa rady paradia 🙂

junovka
24. jan 2008

alebo neake pekne hodinky? 😕 😉

martinadt
24. jan 2008

ahojky môj drobec síce nemá 10 rôčkov ale isto ako mixka spomína nič nepokazíš nejakým pekným náhrdelníkom resp. nášnice nejaké parádne výrazné alebo prstienky 😉 a taktiež ak mamina dovolí nejaké tie maľovačky čo sú ... ale také tie bárbinovské ... tuším to majú v hračkárstvach 🙂

telinka
24. jan 2008

no myslim,ze barbinovskymi malovackami u takejto kocky neuspejete , my kupujeme uz normalnu kozmetiku pre mlade slecny,nejaku lahku toaletnu vodu , alebo strieborne sperky 😉

adamsiu
2. feb 2008

Čau Leni,
mám 8.ročné krsniatko a tiež mávame problém čo vždy kúpiť. Tak ako ti navrhujú babenky bižutéria je super, aj od nás dostáva sme tam niečo fešnéééé 😵 . Alebo ,viem že existuje CD malá módna návrhárka možno aj to by zaujalo, alebo nejaký ten denníček na kĺúčik. Posledný Dominiky úlet, boli vodotesné športové hodinky.Krásny večer

lenka0005
2. feb 2008

ja by som to riešila oblečením,alebo dobrými teniskami,dobrý darček sú aj šperky,aspoň mojej to urobí radosť. 🙂 😉 🙂

emjee
5. okt 2008

daniela20 • 12. sep 2008 o 11:03
zajtra ma narodeniny a chcem jej nieco kupit, je to priatelova 11r. sestra, oblecenie, dennik, retiazku som jej uz dala, poradte co?

titkovamiriam • 3d • 12. sep 2008 o 11:16
Kredit alebo nieco na mobil

daniela20 • 12. sep 2008 o 11:28
ona este mobil nema

basado • 2d • 15. sep 2008 o 21:12
no može mat

basado • 2d • 15. sep 2008 o 21:16
z toho sa určite poteší šak nemusí byt drahy. alebo nejake malovatka aj ked sa ešte nemože malovat ale nech skuša

mirka414
5. okt 2008

ja som nasej jedenastrocnej kamaratke darovala 30 frankovy darkovy poukaz s predajne C@a...potesil ju.kupi si sama co uzna za vhodne.

bibula
5. okt 2008

moja dcera napriklad na vianoce chce-fotak,mobil a kyvadielko 😉
inac mame samozrejme pre nu knizky ,supravicku-tielecko a nohavicky,a toto dostane na vianoce namiesto svojich "vysnenych prepotrebnych " veci-/fotak,novy mobil/- kuk -a uricte ju to potesi este viac 😉 🙂
musim pohladat link mam niekde schovany ,aby ho dcera nevynurala,hned ako najdem vlozim.-ň

bibula
5. okt 2008

http://www.uzisito.sk/FOREST-ANTQUARIUM-spojene...
toto je mravenisko a este je tam niekde take rastlinstvo-velmi pekne.-)

sasiki
5. okt 2008

Mám súrodencov v jej veku. Ak sa rada parádi - sponky, gumičky do vlasov, čelenky-môžeš jej z toho spraviť minibalíček, alebo nejakú športovú kabelku, vhodnú pre dospievajúce decká...................CD jej obľúbenej skupiny...........mikinu jej obľúbenej farby................. 😉

liana
6. okt 2008

keďže dnešné deti sa už pomaly ale isto prestávajú hrať vo veku 11r s hračkamy, tak normal toaletna voda určite nič nepokazí, nejaká športová taška to istí a samozrejme bižuteria tiež nie je na zahodenie.

sasiki
6. okt 2008

angelos: napíš potom, čo si kúpila 😀

sestri
6. okt 2008

moja dcéra je stále na Lego.

horallka
6. okt 2008

Angelos- moja dcéra chcela v desiatich rokoch mobil-
tak sme jej ho kúpili a ona ho stratila. Takže- vsadila by som na nejakú peknú mikinu- tou určite nič nepokazíš. 😎

marse
6. okt 2008

sesternicka mala teraz 10 tak som jej kupila peknu striebornu retiazku, 😉

usenexa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nerina
7. júl 2011

pekna kabelka ci sperk pi neskodila ak je este na hracky tak nijaka barbi alebo vyrabaju barbie selena gomez ci hannah montana ak sa neviete rozhodnut medzi viacerimi vecami tak jej dajte peniaze alebo nijaku drobnost do jej izby 🙂 😉

justinbieber
11. dec 2011

určite jelly hodinky alebo wayfarer okuliare ja to poznam ja mam doma 11 rocne dievca a nesni o nicom inom stale mi to opaku zevraj je to moderne 😀 😝

justinbieber
11. dec 2011

verte mi ze ani po jednej z tych veci co tu pisete 10 rocne dievcata netuzia !!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 na 100%

viera27
11. dec 2011

@justinbieber sup sup vycikat, umyt zubky a do postielky hajat, zajtra mas skolu 😝

959touareg
12. dec 2011

kazde dievcatko je ine a teda kazde tuzi po niecom inom. tak,ako my dospelaci.
no co viem urcite a je to teraz velmi popularne medzi 10-11 rocnymi puboskami su tie imigove okuliare s priesvitnymi sklickami, to som musela pozhanat aj mojej. ma 11 rokov. tiez sa potesi modernemu obleceniu, obuvi, no to ako darcek nepovazuje, to berie ako samozrejmost, ktoru jej musime kupit mimo Vianoc a narodenin.
hrackou by som ju uz urazila. knizky nemusi. v dnesnej dobe slovo knizka im nic nehovori. sponky a gumicky do vlasov...to by ma vysmiala, teraz je u nich moderne nosit uuuplne rozpustene vlasy bez ozdob, nanajvys s celenkou, vzdy sa hnevam, ze chodi ako diva Bara.
doteraz spievala o dotykovom mobile, no uz sme jej ho kupili, takze konecne cusi. takze aj to je pekny darcek. klasicke mobily uz su pre ne nemoderne a trapne.
tiez minuly rok chcela laptop, takze ho uz ma, to je tiez jeden z darcekov, ktorym urobite radost.
no proste horor ta dnesna mladez. ma to iba 10-11rokov a darceky ich potesia take, co by som povedala, ze chcu mat pomaly 17-18 rocne slecny. my v ich veku sme sa este hrali s babikami, kocikami....teraz by ma vysmiala, keby som jej dala hracky. no co uz. dnesne deti su z roka na rok vyspelejsie . tiez vidim, ake su deti narocne co sa tyka darcekov. chcu vacsinou drahe, znackove veci......

emanka
12. dec 2011

Moja 10-ročná neter si zažiadala nové CD Rihanny, tak sme ho dnes kúpili. A k tomu tričko Rihanny.

marianka79
12. dec 2011

@justinbieber ty máš 10 však? 😝 už len podla toho nicku 😅

viera27
12. dec 2011

@959touareg uplny suhlas, ja mam 12 rocneho a mam doma to iste co ty. Ficia elektronicke hracky, tablet, notebook, TV do izby, PSP a podobne zalezitosti.
- Ale ked nechces tolko investovat, tak ja som teraz kamoskinu dceru potesila a nakupila som sluchadla, tasku, puzdro na notebook z edicie graffiti od Canyon (napr. http://www.shark.sk/doplnky/sluchadla/canyon-he... ). Veeelmi pekne veci maju, len uz je ich tazsie zohnat. Pekne su aj tasky Puma, ci adidas.
- Alebo vtipne USB v tvare snehuliaka ci ninju, aj to naposledy zozalo uspech a nezruinuje to (inak existuju aj privesky na krk - bizuteria, ktora je zaroven USB http://www.realshop.sk/product/pretec-i-disk-sp...).
- A cokolvek "fun" napriklad ak sa jej nechce rano vstavat, tak budik ,ktory neprestane zvonit kym s nim neurobi nejaku cinnost ( http://vtipnedarceky.sk/cool-hodiny-budiky ).
- uspech maju aj Baby-G hodinky od Casio
- a ked je "uvrieskana" tak tricko s ekvalizerom (http://www.darceky-eshop.sk/classic-eq-3d-versi...) . Alebo hoci aj svietiace snurky do tenisiek (http://www.darceky-eshop.sk/glow-lacessvietiace...)

malicka2001
10. mar 2012

Ahojte tak ja mam 11 a potesilo by ma keby mi niekto kupil napr. sperky ako to bolo spomenute... alebo aj jemnu spiralu alebo aj nejaku lambadu, podprsenku... 😉

dianka2374
2. nov 2012

peniaze

malicka2002
18. nov 2012

ja by som poradila napriklad notebook 🙂

malicka2002
18. nov 2012

alebo albi balzam na pery - laboratorium, albi parfemove laboratorium 🙂 njake oblecenie, hodinky pripadne sperky

biancal
18. nov 2012

ja mám 9 ročnú sestru, ona fičí na bábikách Monster High 🙂 všetky jej kamošky ich majú, majú ich v Dráčiku, trošku drahšia zábavka, ale poteší 🙂 teraz to vraj "letí" 😀 😀 😀
@angelos