Aký darček pre 10 ročné dievča?

angelos
24. jan 2008

Ahojte
Maminky,ktore mate doma 10 ročne dcery,potrebujem poradit aky darček im spravi velku radost.Nechcem kupit niečo uplne od veci kedže nemam páru na čom "fičia" taketo slečny... 😉
Dakujem za každy tip. 🙂 🙂 🙂

emily456
14. okt 2015
Používateľ emily456 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emily456.

@chips_a ale nasi chlapi v tom urcite nemaju taky prehlad ako my 😀 ja som to pozerala a je to naozaj podarene, aj ja sama by som to chcela 😀 a ak k tomu bude este ta encyklopedia tak to bude dokonalost 😉

buttergirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka321
25. okt 2015

,

perlicka666
28. okt 2015
Používateľ perlicka666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.

Pripájam sa k but. Myslím si že šperk z izlata je dobrý nápad keď nevieš čo...

dcerinky
13. nov 2015

ahoj ak sem chodí ešte niekto 🙂 tak sa ma môžte pítať na všetko ja najlepšie viem čo (frčí)
pretože sama mam 10 rokov 😎

jolka_
18. nov 2015
Používateľ jolka_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.

Explosive love 😀 totálne top hra podľa mladej 😀 K sviatku ju dostala od mojej maminy. Podozvedáte sa bludov jak nikdy 😀 pre puberťáčky ideálne na "prespávačky" a babské večery. Mamina ju vraj objednala na raji hračiek 🙂

dcerinky
25. nov 2015

no nwm

michaelamaj
25. nov 2015
Používateľ michaelamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.

Čokoľvek od style me up! môže si vyrobiť veci, doplnky do vlasov či bižu podľa seba také aké sa jej to páči http://www.rajhraciek.sk/style-me-up-bizuteria-so-stuhou-p15547 mne sa to páči fest

1tatiana137
26. nov 2015
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

nejaky kozmeticky kufrik 🙂

agnes9
26. nov 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

nejaku knizku by som jej kupila 🙂

jumama
26. nov 2015

@dcerinky A nieco z tohto je pre 10 rocnu ok?
Mala intelektualka, co chce riesit svet: knizka od Josteina gaardera Anna (napr. tu na martinuse http://goo.gl/cWiQVE )
Mala cica mica paradnica: Swarovski cingrlatka - bud nause alebo nejaky set nause + nahrdelnik (napr. tu http://goo.gl/4PozrM )
Mala youtuberka: Knizka o Gogovi (napr. tu http://goo.gl/6gqbe9) alebo jej obdoba od mladeho blogera zo Singapuru "Dennik Amosa Leeho" (napr. tu http://goo.gl/2JGyT5)
...
?

dcerinky
27. nov 2015

ahoj treba viberat podla charakteru. pri vybere darceka musite mysliet ako ona!!

romanovic
29. nov 2015

@dcerinky Tebe konkretne by som kupila vybrane slova 😉

dcerinky
3. dec 2015

no a kazdi ssa pomyli!!!!!!!!!!!!!

mijo53
3. dec 2015

@dcerinky mýliť sa je ľudské, Ty nevieš gramatiku, viac na sebe pracuj, uč sa, čítaj, - povzbudenie pre Teba, vieš koľko manažérov vo veľkých firmách nevie gramatiku? možno aj keď Ti slovenčina neide, dotiahneš to ďaleko

dcerinky
4. dec 2015

som len 5 tačka

srenata
5. dec 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.
natallkaa
11. dec 2015
Používateľ natallkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natallkaa.

Tajný denníček, do ktorého si bude zapisovať svoje tajomstvá 😉

moncici314
20. dec 2015

urcite by ju potesili farebne kriedy na vlasy, je to teraz velky boom http://ayo.sk/19-farebne-kriedy-na-vlasy.html

slniecko_7
20. dec 2015

Piatacka by mala vedieť vybrané slová.

tana284
21. dec 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

co ste jej nakoniec vybrali?

dcerinky
22. dec 2015

všetko 🙂

mariska_maris
26. dec 2015
Používateľ mariska_maris je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mariska_maris.

sucasnych desat je v nasom svete 15-16 :D sla by som do niecoho nezvycajneho babskeho ale ak mas doma technicku babu ako my tak by si mohla skusit pozriet lego architektonicke budovy je to naozaj nadherna skladacka najdes ju na lepsich strankach predajni my sme ju objednavali tusim z raja hraciek...

lastom
9. apr 2016

my mame 9 rocnu slecnu a kupili sme jej tricko s 3D efektom s motivom jej psika labradora, ale maju tam stovky roznych motivov, naozaj asi snad vsetky zvierata, co existuju. najdete to paradnedarceky . sk a kvalita tricka je naozaj vyborna, lebo sme ho uz prali niekolkokrat a stale vyzera rovnako.

alialia
26. nov 2016

Milé mamki ja mám 10 a mne by sa páčil hoverboard alebo MP3 či slúchadla skateboard a či roman a to musíte zistiť sami akú máte dcéru a tiež kriedy na vlasy

alialia
2. dec 2016

Pokiaľ majú vaše dcérky radi zvieratá a chceli by nejaké ( Pokiaľ máte priestor a podmienky na chovanie ) A dcérka si to zaslúžil, tak ja si myslím že to je vhodný darček. Za pár rokov alebo už teraz ju budete púšťať sa mu domov, budeš sama doma no a čo ak sa bude báť? Macka alebo pes či škrečok je dobrá skúsenost do buducnosti. Desaťročným dievčatá sa už dokážu a zviera postarať sami.

lubkaejusko
16. mar 2017

@jumama Dakujem zachránila si mi kozu, bola som uz zúfalá ze co kúpim priatelovej dcerke a ta posledna kniha je pre nu dokonala!!! este raz vdaka

deniny
16. dec 2018

@viera27 kde by som nasla ten budik a to tricko-na tych strankach to nevidim?

jahu348
21. okt 2021

@bibula link nefunguje .ake mravenisko?