Aký darček pre 10 ročné dievča?

angelos
24. jan 2008

Ahojte
Maminky,ktore mate doma 10 ročne dcery,potrebujem poradit aky darček im spravi velku radost.Nechcem kupit niečo uplne od veci kedže nemam páru na čom "fičia" taketo slečny... 😉
Dakujem za každy tip. 🙂 🙂 🙂

miiiiiiaaa
1. dec 2012

ja mám 12 ale ked som mala 11 chcela som malého zajačika ktorého nájdete za velmi lacnú cenu na stránke bazoš.sk
alebo som si chcela zajazdiť na koni no chcela som aj kožušinkovú bundičku 🙂

dianka2374
5. dec 2012

Nejakú voňavku rozhodne nie hračky... Ja by som kúpila voňavku dobrej značky rozhodne nie hello kitty princess a také disneyovky

dianka2374
5. dec 2012

justinbieber má pravdu dávate na hračky a blbôstky veď už majú 10 čo tak uviesť ich do reality?

zdenka3321
20. feb 2013

Ahoj Mám doma 11 ročne dievča vlastne bude mat 11 rokov a neviem čo jej mam kupit prstienki ona nenosí a tak rada ma šport a spieva rada tancuje a má svoje deníki chcela bi tentto mobil http://www.fony.sk/obr/alcatel/alcatel_ot_810/p... ale nevieme kde ho kupit a chcela bi ten deník na heslo a etše neviem čo jej mám kupit som stoho sklamana :( ona si pre mna šetrí na darček a ja neviem čo jej mam kupit :(
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zdenka3321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miss_elis
12. mar 2013

debilina

renata1982
13. mar 2013

ja som kupila mojmu loptoskovi vecicky z reflexky.skvelyshop.sk, su pekne a hlavne pre jeho bezpecnost

adriana1977
13. mar 2013

🙂 Moja dcéra má už 11 ale aj tak k narodeninám chcela len a len dotykový MOBIL. Kúpili sme jej Samsung CHAMP ; http://mobilne-telefony.heureka.sk/samsung-c330...
Stál len 50 € a je s nim velmi spokojna, splna jej ocakavania
a takto sme jej dali jeden darcek

monika3321
28. mar 2013

Mám dceru a chcem jej kupit darček k meninam neviem aký bavý ju tanec a takké pprosím pomožte mi
☹ ☹ ☹

monika3321
28. mar 2013

@miss_elis
to mislíš na nu

maria1989
3. apr 2013

Moja neterka sa rada parádi, a keďže som jej nechcela dať nejakú bižutériu, ale zas ani drahý šperk, našla som jej tento strieborný setík: https://www.silver.ag/set-detsky-strieborny-jah... 😵 Vecičky sa jej páčili a ešte radšej som bola ja, lebo som na jej sviatok nejak pozabudla, a odtiaľ mi veci prišli už na druhý deň. 🙂

zuzicka322
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tabory_zaziar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajkam
17. apr 2013

Ja som sa stretla s tým, že desaťročným dievčatám mamičky kupujú buď bižutériu, ktorá sa im páči, vysnívané topánky, štýlový mobil, MP3, psíka, mačku, vysnívané zvieratko alebo niečo také... 🙂 snáď si vyberieš.

m_ij_ka
29. júl 2013

skús nejakú bižutériu, moja dcéra momentálne fičí na bábikách monster high ( sú drahšie), alebo jemné malovátka

malinkyblazonko
16. aug 2013

Mohli by ste svojej dcére kúpiť voňavku alebo nejakú sponu do vlasov alebo keby nieto tak lak na nechty 🙂

malinkyblazonko
16. aug 2013

@zdenka3321 Mohla by ju potešiť nejaká drobnôstka napr. hodinky atď. 🙂

lubina
16. aug 2013

prave sme riesili darcek pre 8 r dcerku, o chvilu ma narodky.Zavisi od toho ake je tvoje dieta typ. MY sme kupili Parfemove laboratorium, sama si tak moze vyrobit darcek. Ja by som skusila pohladat nieco kreativne, ak to dcerku zaujima, ze by si sama napr. mohla vyrobit nejake sperky, alebo tasku

malinkyblazonko
16. aug 2013

@malicka2002 ja som tiez dostala noteboook Apple 😵

locksha
3. sep 2013

Podľa mňa je výborná pokladnička s počítaním. Dal som ju malej nevlastnej sestre po porade s "macochou" 🙂 Chceli ju učiť trochu robiť s peniazmi a toto je výborné, lebo to peniaze automaticky počíta. Ja som kupoval toto: http://www.planetadarcekov.sk/pokladnicka-s-dig...

saraviki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
m_ij_ka
18. sep 2013

aj moja dcéra je zaťažená na monter high bábiky 🙂

adka0014
25. sep 2013

Moja dcérka tiež fičí na monster high, preto sme jej kúpili kabelku - troška drahšia, ale oplatilo sa. Nikto z triedy nemá takú kabelku a je z ekokože a naša Simonka je veľmi spokojná 🙂 🙂 🙂

Kupovali sme túto: http://www.ramina.sk/eshop/action/productdetail...

bebag
23. okt 2013

Milé mamičky,
zamysleli ste sa nad tým, čo vnášame do našich detí pohľadom na smrtky, zohavené tváre a veci "zo záhrobia"? Niekto s vplyvom na masu ľudí chce zmanipulovať už malé detičky, aby im bol tento pohľad a kultúra smrti prirodzenou súčasťou života. skúste sa zamyslieť, keď ste boli malé, či sa vám páčili také postavy - kostry a veci podobné - nuž moje spomienky sú také, že som sa bála takého a chcela som mať pekné a milé hračky.
Ja by som toto svojim deťom nekúpila a nepodporovala by som snahu niekoho, kto sa snaží ukradnúť dušu a poznanie krásna našim deťom.
Ale to je pre každého rodiča na zváženie, či podľahneme hitom a mase...

zitaje
23. okt 2013

No ja neviem, 11-rocnym detom malovatka, vonavka a lak na nehty??? To sa mi vobec nezda vhodne. To nemaju ziadne zaujmy?
Ja by som bola skor za knihu, sportove potreby, nieco kreativne, alebo prakticke co potesi...

adelka2002
27. okt 2013

ja mam tiez 11 a na moje meniny,narodeniny a vianoce by ma potesila kozmetika ( kremy,parfumy,licidla a napr. masky na tvar ) potom asi neake pekne oblecenie,veci do izby ( dekoracie ) mozno zvieratko ( rybycky,skrecok...) a aj nieco z modernych znaciek a ak mam poradit tak najmodernejsie znacky su : PaulFrank,Desigual,Next,Beneton... a aj nausnice,naramky ale pozor nie take strieborne alebo zlate ale modre,pierkove,gulickove... taketo maju v Six.

kukajty
1. nov 2013

Keď to čítam, tak som dospel k presvedčeniu, že som sa na 12-te narodky dcére správne rozhodol. Riasenku. Kvalitnú na citlivé oči, veď sa bude s tým učiť narábať, aby sa moc nevyplakala. Babka určite bude mať na to taký názor ako som tu čítal, že deťom malovatka, vonavky a lak na nechty nepatria, ale doba postúpila dopredu. Na desiate narodky som ju zobral do parfumérie aby si vybrala parfém podľa svojho nošteka (samozrejme keďže som to platil vyhradil som si posledné slovo) a maximálne mi liezla na nervy predavačka, ktorá mala hodne cez 50 a ponúkala také jemné vône, že sa mohla obliať aj vodou z vodovodu. Predavačka nemala čo riešiť jej vek. Tak sme išli naproti do Marrionaud a ujala sa nás mladá predavačka a za chvíľku dcéra žiarila s novým darčekom.
Takže mamičky na záver jedna rada. Nenechajte sa predbehnúť v takýchto darčekoch niekým iným napr. kamarátky dieťaťa a pod. Ak dieťa zacíti podporu, vráti sa to.
Aj ja nezabudnem nikdy na tie oči, keď som ju dotiahol do parfumérky a povedal čo si môže vybrať.

lubiku
1. nov 2013

jednoznacne knihu 🙂
na vsetko ostatne ma more casu 😒

kladia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kladia
18. nov 2013

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵