Chodí vaše dieťa do experimentálnej základnej školy na Dolinského?

edkab
16. mar 2016

Ako ste spokojny so skolou,s triednou ucitelkou?Napreduju tam deti?Je tam Vase dieta spokojne?Dakujem.Edka

pribinak
16. mar 2016

Experimentálna trieda? Chodi tam známej syn do nultého ročníka, o tom, ze je tam experimentálna trieda som este nepočula

andrejka1974
16. mar 2016

experimentalna trieda je taka, ze deti idu riadne ako v normalnej skole len jeden rozdiel je ten , ze ich tam je 10, ale ked dieta tam zaradia, tak potom dieta hravo zvladne aj prvy rocnik v normalnej skole , moja tam teraz chodi do pripravky, ale do prvej ju urcite dam do normalnej skoly

adkaw
25. apr 2016

Ahoj, môj syn tam chodí, ma add a začal tam navštevovať najprv škôlku, potom prípravku a teraz je v experimente v druhom ročníku a som veľmi spokojna. Prípravka bola uplne super, krasne ho pani učiteľka pripravila na školu. Veľka vyhoda je že detí je v triede max 8 a tak sa im môžu viac venovať.

medovka14
25. apr 2016

Ahoj, moja chodí do experiment triedy na dolinského, je tretiacka, sme veľmi spokojní 🙂 v triede ich je max 8, idú ako v klasickej ZŠ, p učiteľka má na nich viac času, vie sa im lepšie venovať. Chodí tam už od prípravky 🙂 napíš spravu ak budeš mať otázky 🙂

martina46
20. mar 2017

je tato trieda vhodna aj pre aspergera? na ich stranke asperger nie je spomenuty.

lalus
4. dec 2017

@adkaw
@medovka14 ahojte, staršia diskusia, ale zháňam aktuálne info o škole. Zvažujem tam nultý ročník pre syna.
Stále ste spokojní? Lebo som už počula aj negatívne názory na túto školu 🤐 vďaka

medovka14
4. dec 2017

@lalus ahoj, my sme veľmi spokojní 🙂 bohužiaľ deti presúvame preč, lebo to cestovanie sa už nedá zvládať :( chodíme už vyše hodiny... Ja osobne by som radšej predala dom a šla bývať do BA, ale bolo by to moc komplikované... Ale keby sme bývali v ba, tak by som ich tam nechala.
A co negatívne si počula?

adkaw
4. dec 2017

@lalus Ahoj, môj Miško tam chodí už do štvrtej triedy a vôbec nerozmyšlam že by som menila. Chodil tam aj do prípravky a vôbec neľutujem, dalo mu to veľa.

andrejka1974
5. dec 2017

tak moja je teraz integrovana ako druhacka v normalnej triede a zvladame to bravurne nelutujem, ze som ju dala do normalnej skoy dnes na rodicku sama chvala a ucitelka mi vravi ze deti jej pomahaju a sami vravia ze my to zvladneme pani ucitelka sami vy pomozte sinduske ona to potrebuje a ked sindy dostane jednotku tak jej vsetci tlieskaju musime sa doma sice viacej ucit ale ulohy si robi sama pod mojim dohladom vyriesi ju sama som zastancom ze ak sa da tak treba dieta dat medzi zdrave deti skor budu napredovat mam mladsiu ta ma detsky autizmus tazky stupen tam je jasna skola specialna zatial ustv karola matulaya kde sa jej venuju od 7.30 do 14.30 a potom doma

martina46
6. dec 2017

@andrejka1974 na akej skole je Sindy? taky krasny pristup od deti...

adkaw
6. dec 2017

@andrejka1974 , na Dolinskeho chodia aj zdrave deti, len so špecialnymi potrebami, je tam sekcia experimenta kde su deti s poruchami sustredenia, ucenia a podobne dis..., všetko je ako v klasickej zakladnej škole (myslím osnova, učivo, predmety) jediny rozdiel je že ich je v triede max 8 čo je z môjho pohľadu užasne lebo sa deti naučia viac. Miško je štvrtak a každy deň a na každom predmete je vyvolany skušany alebo maju 5 minutovku čo je super. V triede kde 28 deti sa na každe dieťa nenajde čas.

andrejka1974
12. dec 2017

@martina46 sindy chodi na zakladnu skolu na benovskeho

andrejka1974
12. dec 2017

@adkaw viem ale ja som tam spokojna nebola v pripravnom rocniku mala mat kazdy tyzden logopediu a ze ju nemala aj 3 mesiace to ich netrapilo vyhovorky ze tam nie je nebola nevideli sme ju a pritom nechybala v skole skoro vobecmi stacili na to ze som ju odtial vzala a urobila som dobre a som stastna ze som to spravila a ked dieta ma na experimentalnu triedu zvladne aj normalnu skolu ako integrovany kde ho deti budu tahat co u sindy je naozaj tak a pritom je od nich o rok starsia

medovka14
13. dec 2017

@adkaw aj naša chodí do experimentu 🙂 je piatacka 🙂
My sme nikdy nemali problém ako @andrejka1974, na logo chodili baby pravidelne, aj do tej špeci oddychovej miestnosti 🙂 myslím, že tá im bude najviac chýbať 🙂