Cirkevné základné školy BA

silvi300
2. sep 2018

Dobrý deň, maminky viete mi odporučiť nejakú cirkevnú základnú školu v Petržalke, resp.Staré Mesto ktorú navštevujú Vaše ratolesti a ste spokojné so školou? Najlepšie, kde sú aj nejaké športové krúžky, ktoré by mohlo dieťatko navštevovať. Pomaly sa nám blíži zápis do 1.ročníka, tak sa rozhodujeme, kam dieťatko zapísať. Ďakujem.

pribinak
2. sep 2018

Zapis do 1. ročníka bude v apríli 2019

silvi300
autor
2. sep 2018

@pribinak ja viem, ale zbieram si už teraz informácie o základných školách, aby som mala už teraz prehľad a podľa možností, čo najlepšie rozhodla do ktorej cirkevnej základnej školy zapísať syna. Preto ocením ak sa podelia o skúsenosti mamičky, ktorých detičky navštevujú cirkevnú základnú školu. Ďakujem za pochopenie 😉

marci77
2. sep 2018

ja som pocula o tejto v starom meste, ale iba z rozpravania znamych: http://www.zsmatkyalexie.eu/skola/ms-2140/p1=2140

3009
2. sep 2018

@silvi300 cirkevná ZŠ na Gercenovej ul. v Petržalke.

stefi_k
3. sep 2018

Dcera nsvštevuje sv. Uršulu, čo konkretne ta zaujima? Keď len to či je cirkevna tak ktorukolvek z nich. A rataj aj s tym že ta nemusia prijat su to sukromne školy a nemaju školsky obvod.

silvi300
autor
4. sep 2018

@stefi_k Ste spokojná? Majú deti aj nejaké krúžky? Vedú deti v duchu kresťanstva?

silvi300
autor
4. sep 2018

@3009 Ste spokojná? Majú tam deti krúžky?

3009
4. sep 2018

@silvi300 moja dcéra tam chodila už dávnejšie, ale krúžky sú tam určite. Ktorá cirkevná škola nevychováva v duchu kresťanstva? Veď na tom je tá škola založená, ale samozrejme sú tam školské osnovy čo sa týka ostatných predmetov tak ako aj v štátnych školách. Viem, že chodia aj počas vyučovania pri rôznych cirkevných sviatkoch do kostola, ktorý je blízko školy.

stefi_k
4. sep 2018

Každa škola ma ponuku na kružky vid web, na nedbalovej sidli v budove školy aj zuška ktoru možu deti navštevovať. Na sviatky chodia do kostola a maju naboženstvo. Nemodlia sa od rana do poobedia maju rovnake osnovy ako v inych školach. Ked mam pravdu povedat nevyberala som školu podla kružkov ani podla toho či je krestansky založena.

bibadlo
18. sep 2018

@silvi300 Moje deti chodia na ZŠ Matky Alexie, sme spokojní. Určite odporúčam.

gaalka
31. jan 2019

@bibadlo Ahoj chcela by som sa ta opytat ci sa aj otvorila skolka? Niekde som citala ,ze chceli otvorit skolku.Dakujem

bibadlo
31. jan 2019

@gaalka Ahoj, neotvorila. Nenašli vyhovujuce priestory.

gaalka
31. jan 2019

@bibadlo aha skoda, dakujem za info

gaalka
31. jan 2019

@bibadlo a prosim ta kedy je zapis do ZS? Nikde to neviem najst? Dakujem

bibadlo
31. jan 2019

@gaalka Ešte nie je zverejnený dátum zápisu. Minulý rok bol tušim na začiatku apríla. Na stránke školy určite bude oznam.

gaalka
31. jan 2019

@bibadlo dakujem

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisa24042017
16. máj 2022

Prosim ma niekto skusenost s tym ako odpoveda na prijatie skola Narnia v Ba? V piatok kamoske uz dosiel email ze su prijati a my nic…robia to na etqpy alebo najprv prijatym?dakujem velmi pekne

marci77
16. máj 2022

@elisa24042017
ja mam skusenost s inymi gymnaziami
ale ano, najskor posielali prijatym (v doobednych hodinach) a poobede neprijatym
alebo z ineho gymnazia v piatok prislo prijatym a my stale este nic nemame na edupage ....tak cakame...takze asi nic

takze moze byt, nemusi.....neviem podla coho to riaditelia posielaju, asi podla poradia, v ktorom sa umiestnili

tam na tom rozhodnuti bude napisane, co treba robit

do 5dni treba podat odvolanie
v pripade prijatia neviem dokedy treba potvrdit zavazne....asi to tam bude napisane

a napr. v stredu nam to prislo elektronicky na edupage a dnes to iste rozhodnutie priniesla aj postarka doporucene (podla mna by stacilo aj elektronicky)