Čo by sa stalo, keby som mala sex pred prvým menzesom?

maria200
12. dec 2015

čo by si mi stalo keby som mala sex pred prvou menstrucianou?

adriana522
12. dec 2015

NO mozno nejde az tak o nazor rodicov. Prva vec je, necakaj od prveho sexu nic extra. Hlavne chalani, trikrat v tebe stuchne, je hotovy, a ty sa pytas, to bolo ono? Ja som mala prvy sex, myslim ze do mna vnikol, ked som mala 21 rokov. Mozno trochu neskoro, chcela som skor, ale nejak nevydalo. Vzdy som sa bala ze budem tehotna, tak som to riesila tak, vselijak, ako mlady, urcite ti to nie je cudzie, prstami, ustami a podobne. A v konecnom dosledku vidim, ze som o nic neprisla, a vsetky tie zazitky boli fajn. Take tie tajne bozkavacky pred vchodom, mozno trochu viac, ale sex, to nie. Uvidis ze na to budes rada spominat, a myslim si ze pohlavnym stykom by si to len pokaslala.

maria200
autor
12. dec 2015

@adriana522 dakujem za konečne niaky objektívny názor 😉

maria200
autor
12. dec 2015

@mamulka211 och sorry ale teplejšie škaredšieho chalana ako justin bieber som nevidela

6699333
12. dec 2015

Ako to kam speje modrý koník keď tu už 12ročné riešia sex ja V tvojom veku som ani nevedela čo to je no dnešná doba je veru strasna a tie decká skazene tam si vezmi kacera a tahaj za sebou a o sex sa nezaujimaj to ešte neni pre teba!

adriana522
12. dec 2015

@maria200 Zakedy som pisala, vidim ze baby to vzali z uplne ineho konca. Svojim sposobom to mozno nemyslia zle, ale pamatam si seba. S mamou sa o tom rozpravat, bolo pre mna uplne ze nie. Je pravda ze na sex ako taky som nemyslela, ale frajera som mala a tie bozkavacky boli super. Vzdy som sa v posteli pred spanim rozplyvala a tesila sa na dalsi den. A ked vies ze aj on sa na teba tesi, to je take super, ci? Dobre hovorim? V tvojom veku kasli na pohlavny styk, su to len problemy, nebezpecie a ziadny uzitok, uzivaj si to co je tvojmu veku blizke. Uvidis, ze ked si to neskor budes premietat v hlave, popripade citat v denniku, budes sa usmievat, a budes spokojna, ze ako mlada slobodna mamicka nebyvas u svojich rodicov, ktory sa musia o teba a babo starat.

cerez
12. dec 2015

Treba sa spýtať prečo si ešte nedostala prvú menštruáciu? Preto, lebo ešte telo dievčaťa-ženy nedozrelo. Tak prečo riešiš sex? Ak aj konečne dostaneš, nepúšťaj sa do dospeláckej hry, aby si náhodou v dvojici nebodaj neprehrala a nezostala ti živá spomienka do konca života!!!!!!

cerez
12. dec 2015

@6699333 Že vezmi si káčera a ťahaj ho za sebou....! Sa rehocem 😀 😀 😀 . Dúfam, že to pisateľka nepochopila ako pánskeho káčera! 😀

mamulka211
12. dec 2015

@cerez ona uz menzes ma, ale to neznamena, ze uz jej dozrel mozog, telo mozes mat vyvinute, kym ti nevyrastie mozog, nesmies mat sex.

maria200
autor
12. dec 2015

@adriana522 dakujem mas uplnu pravdu

adriana522
12. dec 2015

@maria200 Aj ja dakujem, rada som pomohla 😉. Dnes neviem, mam taku naladu, ze uz som prispela do troch diskusii, inac neprispievam, len vynimocne. V tych dvoch som sa uz stratila v tych hlupostiach co baby pisu, a z tejto mam nakoniec najvacsiu radost. Dobru noc.

ukulela
12. dec 2015

@maria200 mozno nic,mozno by sa to roznieslo po skole a vasi by z toho mohli mat problemy, mohol by mat problemy aj dotycny, dokonca by ho mohli aj trestne stihat a skoncil by v base. a ak by ste sa nechranili, tak by si pokojne mohla aj otehotniet, lebo hoci si nemala este "menstruacianu", mohla by si sa trafit akurat do prvej ovulacie, o ktorej nemas ako vediet. a aj bez menstruaciany by si otehotnela a tram-ta-da-daaa, kurde problem na svete.
v dobrom: toto este par rokov teda ani najmenje neries.

maria200
autor
13. dec 2015

@ukulela Ďakujem

13091991
13. dec 2015

Neviem menstrucianu som este nemala😃

ena70
13. dec 2015

@maria200 slovíčko "niaky" neexistuje... existuje slovko "nijaký" - to znamená "žiadny" alebo slovíčko "nejaký"--to znamená akýsi, dáky, proste čosi, niečo. toto slovo si spomenula v kontexte "niaký názor". takže najprv píš tak, aby si sa nemusela hanbiť za svoje vety. to v prvom rade. a v druhom rade v tomto veku takého hlúposti vôbec nerieš. mám syna v tvojom veku a takéto sprostosti mu našťastie po rozume ani náhodou nechodia. nesnaž sa byť predčasne dospelá. sex a to všetko si vychutnáš oveľa neskôr.

gviera
14. dec 2015

Vieš, keď si na takomto "babsko-mamičkovskom" fóre, nečuduj sa tým reakciám. Neviem aký máš vzťah s rodičmi, ale asi veľmi otvorený nebude, keď sa neopýtaš maminy. Možno ti je to trápne. Prosím ťa, ani náhodou neuvažuj o sexe v tvojom veku. Bolo by to na tvoju škodu. Fakt máš ešte veľa času, počkaj, kým viac dozreješ. Ja mám syna v tvojom veku, otvorene sa s ním rozprávame o všetkom - aj o sexe. Tvoj 15-ročný frajer je nezodpovedný, keď ti navrhuje sex. Keď budeš na to zrelá - nielen fyzicky, ale treba byť zrelá a zodpovedná aj psychicky, potom rozmýšľaj o sexe. Takže - nie, žiadny sex v tvojom veku - v tvojom vlastnom záujme. Tvoj frajer by mohol ísť do basy a už som videla aj 10-ročnú tehotnú. Potom deti majú deti. Stojí ti to za to? Počkaj ešte pár rokov. O pár rokov ti gynekólog môže predpísať antikoncepciu. Kto má sex - musí sa správať zodpovedne. A ty ani náhodou nie si na to zrelá.

1erika3
14. dec 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

boze dievca, ty mas este kopu casu!! 🙂

kuka221
14. dec 2015

@maria200 nó učíš na na 1 a popri tom o sexe "rozmíšlaš" 😨

sardinka335
14. dec 2015

Nemusíš sa ani pýtať mamy - vygugliš snad všetko nie? Zaujímať sa o tieto veci v teoretickej rovine ok, ale medzi riadkami a z včerajšej temy kedy ta frajer chce ,,prekotiť,, čítam medzi riadkami ze o tom aj uvazuješ....v 12 rokoch sa niet kam pomahlať - mozeš si nahnať viac problémov nez len tušíš a tomu svojmu amantovi, ktorý nema rozum tiež.