Čo dokážu 10 ročné deti s ihlou a niťou?

luciferova
9. okt 2007

neviem si celkom rady. prosim poradte mi, co by mohli zvladnut urobit stvrtaci s ihlou, nitou a latkou? penazenku uz robili, no chcem nieco ine... dakujem

luciask
9. okt 2007

my sme robievali aj ihelnicek, taky klobucik.

maruschka
9. okt 2007

tak vyskúšaj vrecko na prezúvky.Je to jednoduché a decká budu nadšené,že majú vlastné vrecká.Môžu si na ne namaľovať svoje meno a nejaký obrázok.Keď zvládli peňaženku,tak toto bude úplne jednoduché.. 😉

luciferova
autor
9. okt 2007

no len ja som im povedala, ze si maju doniest kusok latky, to na vrecko nevyjde...

inak dik, ste rychle🙂

bubaczik
9. okt 2007

no moja dcera naposledy lepily kus latky na papier a robili strasidla..

emjee
9. okt 2007

aj jednoduchu krizikovu vysivku zvladnu 😉

bubaczik
9. okt 2007

..alebo sili srdiecka a tie potom vypchali vatou..mam toho doma kopeeec 😀

maruschka
9. okt 2007

alebo úzke vrecko na perá a ceruzky.Idú Vianoce,môžu si urobiť popredu vianočné darčeky..

luciferova
autor
9. okt 2007

bubaczik - ten napad so srdieckami sa mi paci...😀 uvazovala som este aj nad peracnikom...:-/ ze im poviem, nech si donesu gumicky a gombik, co vy na to? maju na to iba jednu vyuc. hodinu

bubaczik
9. okt 2007

sak keby bola dcera hore,tak by som sa jej opytala..sak ony tolko toho vzdy robia..a ju to bavi 😅 no po mne neni 😀

emjee
9. okt 2007

luciferka aj obrazok z poprisivanych gombiciek 😉

maruschka
9. okt 2007

to musia zvládnuť za jednu hodinu.. 🙂

luciferova
autor
9. okt 2007

emjee - to uz robili

dievcata mam cas do utorku, vtedy mam s nimi pracovne🙂 dakujem za inspiracie, piste dalej, vyuzijem to urcite aj na inych hodinach, napr. na vytvarke. mne uz totiz dochadzaju napady..

janinah
9. okt 2007

čo si pamätám ešte z mojich školských čias-na výkres sme nalepovali zviera napr. mačku,ale kúsky tela malo poskladané z rozličných látok,alebo sme na 3dcl fľašu od majonezy nacapali rozrobenú sádru,nie dohladka skôr tak zubato a ked vyschla tak sme to pomaľovali a bola váza,

luciferova
autor
11. okt 2007

dnes sme robili jesenne pohladnice. ziaci doniesli listy, papier na pohladnicu, farebne papiere a robili sme. boli ozaj pekne kusy a vyuzila som tak aj oktober - mesiac ucty k starsim😉

no este mi dajte dake napady na to sitie...

emjee
11. okt 2007

zalozky do knihy - patchwork 😉

luciferova
autor
12. okt 2007

emjee - ano to planujem na marec - mesiac knihy🙂

janinah
14. okt 2007
luciferova
autor
15. okt 2007

janina - ta stranka je super... dik

luciferova
autor
23. okt 2007

ahojte, znovuobnovujem tuto temu. co by ste vymysleli pre deti na temu haloween?
budeme robit brmbolce ako tekvice a strasidla (s klobukom z papiera) ale este nieco by som chcela pre ne... 😉

emjee
23. okt 2007

sak vyrezavat svetlonosov 😉 alebo kreslit

luciferova
autor
23. okt 2007

nie vsetky deti maju moznost doniest tekvice... a kreslenie je suche... 🙄

luciferova
autor
23. okt 2007

alebo nieco na vsech svatych?

tomaslavka3
23. okt 2007

luciferova-moja dcera je tiez stvrtacka prave robili ihelnicku,je to zaroven aj pekny darcek pre mamicku.Vystrihla som jej ruzove srdiecko a odlozim si ju navzdy do mojho ihelnicka ,uz mam aj od starsej dcery.Su to vdacne veci,ktore nikdy nevyhodim.Dobry napad aj na valentina,den matiek a pod.Mam rada,ked mi nieco deti daju,co robili v skole a nie,ked sa vypytuju,co mi kupia. janinah-aj ja dakujem za stranku,pre moje väcsie deti dobra inspiracia na volne chvile.

luciferova
autor
23. okt 2007

tom - to je zlate🙂 😉 preto sa snazim nieco vymyslat, co by deti bavilo a mohli urobit radost rodicom..
robili nejaku tekvickovu tematiku?

tomaslavka3
23. okt 2007

vobec nic take.tekvice sa tu asi nedopestuju a ostatne okolo toho asi nie.Zajtra sa jej spytam,ci nemaju nieco na plane.Tiez brala do skoly svoju fotku,ked bola mala maju to tam v triede na vystavke aj triedna si tam dala svoju.Z toho sa ties doma vytesovala,ze aka bola ucitelka mala 🙂.

luciferova
autor
23. okt 2007

hehe.. ja nie som triedna nastastie 😀

tomaslavka3
23. okt 2007

mne sa to zda byt pekne povolanie ale v dnesnej dobe neviem,ci ma respektovali.Vzdy som tuzila byt majsterka odborneho vycviku.

luciferova
autor
23. okt 2007

no pekne ako pekne.... dokedy sa ti nepridu stazovat rodicia a nedostanes vyplatnu pasku, tak je to celkom v pohode... ale s tym respektovanim je to fakt hrozne... 🙄

tomaslavka3
23. okt 2007

nakoniec som aj ucnov mala na praxi a ver,ze to bolo tazke.To nebolo dat ako das 10rocnemu vykres a kresli. To bolo aj o to ako potrebuje ist za 1 smenu 10krat na wc a ona chodila fajcit.ale to som uz odbocila od temy 10rocnych .

luciferova
autor
24. okt 2007

no su to fiskusi, ved sa hovori - male deti male starosti, velke deti velke starosti... 😉