Darček pre 10 ročného chlapca. Na čom frčia?

anickaajanko
11. máj 2009

Kamoškin syn ide na prijimanie a rada by som mu nejaky darcek, nic drahe, len neviem na com ficia 😀 10 rocný chalani, ideme len kuk do kostola
vdaka za tipy

anickaajanko
autor
12. máj 2009

nikto nič?

martinka79
12. máj 2009

conějaký přívěšek pro štěstí na mobil klíče dajís e sehnat kolem 200kč dost pěkné. 😀
nějaký model auta jako výstavní. 🙂

zoeno.1
12. máj 2009

mam 10 rocneho synovca,na vianoce sme mu dali taku hrubsiu striebornu retiazku a potesila ho (teda aspon sa tak tvaril 😀 😀 )
ale inak by aj mna potesili nejake napady,zanedlho ideme na SK a rada by som mu nieco doniesla (prednedavnom mal narodky)

titkovamiriam
12. máj 2009

tak viem na com ficia,mobily a počitace 😀

zoeno.1
12. máj 2009

titkovamiriam no fasa! 😀 ....ale vobec nie su narocni 😠 😀 😝

bzucinka2
12. máj 2009

ja som mu teraz kupila auticko na ovladanie a potesil sa 🙂

http://www.rcobchod.sk/index.php?ref=productdet...

vikykiss
12. máj 2009

Čo tak lietadielko na ovládanie alebo dig. hodinky.Niaku hru na počítač,alebo playstation

jabber
12. máj 2009

Mě napadla třeba nějaká dětská encyklopedie nebo knížka o něčem co ho zajímá - auta, letadla, koně, dinosauři..... 🙂 a dá se tam napsat i věnování 🙂

titkovamiriam
12. máj 2009

☹ no aj tie su dost drahe a maloktore deti knihy zaujimaju ☹

mne by kniha radost spravila 😀

u nas doma rad cita len milan knihy o konoch a dostihoch je jeho.michal knihy vobec a marecek ma len tie svoje rozpravkove

eli77
12. máj 2009

No nas synator mal prave dnes 10 rokov a dostal od nas tricko(hip-hopove) a spreje na grafiti a vyslo nas to celkom lacno kedze v Taku maju zlavy 50%. Straaaaaaasne velmi sa potesil. Ale viem napriklad ze by ho potesilo cokolvek okolo mobilu....pametova karta, privesok na mobil....alebo nejaka pocitacova hra.

ivako
12. máj 2009

ja mam 9 rocneho syna a jednoznacne u neho ficia hry na PS2,pocitacove hry a veci ohladom mobilu
take knihy by mu urcite radost neurobili 😀

jabber
12. máj 2009

jasně, tak to záleží jaké to dítě je a to si myslím, že anicka určitě ví 😉

jabber
12. máj 2009

jsem si tak říkala, že první přijímání je docela událost, ne? Tak že by to chtělo prostě něco na památku, něco co mu třeba zůstane na celý život 🙂

leena24
19. okt 2010

FRAGMENT - Pozvánka na 20. Podzimní knižní veletrh + krásné knihy a soutěže 😉

http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-pozvanka-...

usenexa
26. nov 2010

veľmi pekné vecičky na oblečenie s disney motívom majú na jednom eshope teraz majú aj súťaž tak to treba využiť. deťom sa budú vecičky s Disney postavičkami páčiť a vy nevyhodíte peniaze za nezmyselné hračky,s ktorými sa budú hrať mesiac a potom zapadnú prachom http://www.mini-eshop.eu/ ,

iviatko
5. apr 2013

@usenexa si si dobre precitala pre aky vek? s disney motivom by nas poslali do prdele.

tomlas
20. apr 2015

ja si myslim, ze nejake cool oblecenie vzdy potesi, otazka je, ake ma dieta vkus. Takze tu by som sa poradil s rodicmi. Ale velmi pekne tricka s 3D efektom maju na paradnedarceky.sk Ja som tam kupil na vianoce zene tricko s dizajnom kukurice a velmi ju to potesilo. Samozrejme maju tam aj mnozstvo detskych dizajnov alebo aj pre tinedzerov.

srenata
7. dec 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Ten náš ešte stále frčí na transformeroch a autách na diaľkové ovládanie 🙂

miriamka001
14. dec 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

modely áut, stavebnice, prípadne spoločenské hry - skúste sa pozrieť na rajhraciek.sk aspoň pre inšpiráciu. Majú teraz dobré vianočné akcie 😉

marorlinko
17. dec 2015

Zalezi co sa takemu chlapcovi paci, co ho bavi, ma rad, ja podla toho kupujem darceky, Moj bude mat 9 rokov a oblecenie nechce ako darcek, ma rad Star Wars teraz, miluje lego, robotov atd . A samozrejme avengers heroes🙂 Rovnako kupujem darceky aj pre ine deti, zistim co maju radi a to kupim 🙂

vnimavehracky
21. dec 2015

Príjemné popoludnie @anickaajanko.

Prosím, prijmite našu radu. 🙂 Záleží od toho, čomu sa dieťa vo svojom voľnom čase venuje. V tomto veku sú deti už samotnými iniciátormi hier, vymýšľajú si svoje vlastné aktivity. V prípade, ak potrebujete konkrétny darček, ideálnym je ten, pri ktorom musí dieťa rozmýšľať, logicky uvažovať, prípadne do hry zapojiť celú rodinu. Napríklad hlavolamy alebo rodinné spoločenské hry adekvátne veku. V ich prípade však treba mať na zreteli individuálne schopnosti dieťaťa. Taký hlavolam musí dieťa vyriešiť, aby ho neomrzel a hračka tak splnila svoj efekt. Ďalšou sekciou sú športovci, v tomto smere poteší napríklad skateboard, alebo hudobné nástroje pre hudobne nadané deti. Držíme palce!

dominika1088493
11. mar 2016

hladam 10 ročneho chalana čo byva v krásne pri partizaskom alebo nedanovcach alebo v bošanoch kdo ma o mna zaujem nech my odpoveda :*